30 листопада 2017 року в районному Центрі культури та дозвілля відбулися урочистості з нагоди 30-річчя з часу створення хору ветеранів праці та дітей війни. Заступник голови районної ради Андрій Дашковський привітав присутніх зі святом, подякував учасникам хору ветеранів, які вже більше 30 років постійно виступають в навчальних закладах, установах, організаціях, селах району.

Окрім теплих слів привітання та побажання здоров’я, за вагомий внесок у збереження та розвиток народного мистецтва, активну творчу працю та з нагоди 30-річчя хорового колективу комунального закладу «Василівський Центр культури і дозвілля» Василівської районної ради Запорізької області Почесною грамотою Василівської районної ради нагороджено Бабівську Таїсію Степанівну - учасницю хору комунального закладу «Василівський Центр культури та дозвілля» Василівської районної ради Запорізької області, Денисюк Віру Іванівну - учасницю хору комунального закладу «Василівський Центр культури та дозвілля» Василівської районної ради Запорізької області, Мажуру Володимира Івановича - керівника хорового колективу комунального закладу «Василівський Центр культури та дозвілля» Василівської районної ради Запорізької області, Рибалко Валентину Іванівну - солістку хору комунального закладу «Василівський Центр культури та дозвілля» Василівської районної ради Запорізької області.

 Ювілярів також вітали в.о. начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталія Калініна та голова районної організації ветеранів Сергій Лобинцев. Вітання лунали також від аматорських колективів Центру культури та дозвілля.

розділ: Новини Переглядів: 172 Дата: четвер, 30.11.2017 16:33