Головна / Новини / Інформація на сайт «Туберкульоз - соціальна хвороба»


Як говорять медики, в Україні ситуація з поширенням туберкульозу є складною, але контрольованою. За офіційною статистикою в нашій країні рівень захворюваності на туберкульоз становить 67,6 на 100 тисяч населення. Щороку реєструється близько 30 тисяч випадків захворювання. 

В умовах соціально – економічної кризи та конфлікту на сході України у найближчі роки прогнозується погіршення епідемічної ситуації щодо туберкульозу. Зростає кількість дітей, які хворіють цією небезпечною хворобою. Тому, фахівцями із соціальної роботи Василівського районного ЦСССДМ традиційно до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота в учбових закладах району та в проблемних сім’ях щодо профілактики соціально – небезпечних хвороб. В своїй роботі спеціалісти виходять з наступної ідеї, що хворобу легше попередити, аніж потім довго лікувати. Особливо це стосується таких тяжких та небезпечних захворювань, як туберкульоз.

Так, протягом березня цього року, заходами (лекціями, бесідами) охоплено 6 шкіл м. Дніпрорудного, смт. Степногірськ, сіл Балки, Орлянське. Фахівцями проведено 6 профілактичних бесід, в яких прийняли участь 105 учнів.

Також проводились бесіди з членами сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на тему: “Туберкульоз виліковний. Звернись до лікаря!“. До групової роботи було залучено 56 кризових сімей (110 осіб).

Хотілось би висловити подяку адміністраціям учбових закладів, місцевим радам за допомогу в організації профілактичних заходів.

 

 Директор А.Л.Марчишина

 

розділ: Новини Переглядів: 133 Дата: понеділок, 02.04.2018 16:24