Головна / Новини / Свято виряджання призовників на службу у Збройні сили України


Сьогодні Василівщина виряджала своїх славних синів на службу до лав Збройних сил України. Святковий захід присвячений цій визначній події відбувся в центрі культури та дозвілля м. Василівка. 37 юнаків будуть боронити спокій рідної землі у різних військових частинах за місцем служби. 

На початку до новобранців звернувся Василівський військовий комісар Ігор Онищук..

Теплими словами підтримали юнаків голова Василівської районної ради Денис Калінін та голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко.

До молодого поповнення українського війська з побажаннями легкої служби извернулись заступник командира військової частини – А1978 з кадрової роботи Сергій Бондаренко, командир взводу 4-ої артбатареї, старший лейтенант Роман Бесараб та учасник бойових дій у зоні АТО Сергій Хужин.

Далі, від настоятеля церкви Святих Петра і Павла протоієрея Валерія Галущенка та настоятеля Свято – Покровського храму Романа Садового призовники отримали традиційне благословення.

Приємними подарунками всім присутнім у залі стали номери художньої самодіяльності від аматорів сцени районного будинку культури.

 

 

розділ: Новини Переглядів: 128 Дата: четвер, 12.04.2018 15:18