Головна / Новини / Належне виховання дітей – особиста відповідальність батьків


З метою перевірки умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та з метою запобігання проявів негативної поведінки дітей в літній період, недопущення скоєння ними злочинів, працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Василівським бюро безоплатної правової допомоги, 

здійснено робочий виїзд територією міста Василівка та населених пунктів району: Зелений Гай, Широке, Підгірне, Лобкове, Малі Щербаки. Спеціалістами було відвідано 11 сімей, в яких проживає 22 дитини. Батьки 12 дітей раніше вже притягувалися до адміністративної відповідальності за неналежне виконання ними батьківських обов’язків згідно статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З дітьми та їх батьками було проведено профілактичну роботу щодо відповідального батьківства та посиленого догляду за дітьми в період літніх канікул. Батькам роз’яснено діюче законодавство України з питань належного виконання батьківських обов’язків та попереджено про наслідки їх невиконання. Під час рейду родинам надана юридична допомога з проблемних питань.

Вкотре батькам було наголошено, що кожен з них несе особисту відповідальність за виховання дитини, її фізичний і духовний розвиток, оздоровлення, організацію дозвілля, навчання, забезпечення необхідного харчування, медичного догляду та інше.

 

розділ: Новини Переглядів: 81 Дата: середа, 11.07.2018 11:27