Головна / Новини / Семінар-тренінг для директорів інклюзивно-ресурсних центрів


15.10.2018 на базі Академії Неперервної освіти Одеської обласної ради відбувся семінар-тренінг для директорів інклюзивно-ресурсних центрів та педагогічних працівників інклюзивних класів, який проводило Міністерство освіти і науки України спільно з Посольством Держави Ізраїль та у партнерстві з Ізраїльським центром міжнародного співробітництва MASHAV. Василівський район на даному заході представляла Нестор А.В., 

директор інклюзивно-ресурсного центру Василівської райради. Ізраїльські фахівці представили присутнім моделі інклюзії, інструментарій для проведення діагностики та умови успішної інклюзії. У ході висвітлення досвіду роботи були розкриті шляхи диференційованого підходу в системі освіти дітей з особливими потребами; розкриті принципи роботи психологічної служби.

Під час проведення тренінгів у ході майстер-класів учасники заходу за участю ізраїльських спеціалістів складали індивідуальні плани розвитку для дітей з різними порушеннями розвитку, окреслюючи цілі та завдання, характеристику функціонування учня відносно вікових норм; визначали якість інтеграції в навчальному, комунікативному та емоційному плані.

Даний захід не залишив байдужим жодного із 60 присутніх директорів інклюзивно-ресурсних центрів та педагогічних працівників інклюзивних класів різних областей.

 

розділ: Новини Переглядів: 210 Дата: середа, 17.10.2018 14:10