Головна / Новини / Бути батьками


26.11.2018 на базі дошкільного закладу № 2 «Малятко» Василівської міськради, КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» Василівської райради відбулися зустрічі для батьків з теми «Створення школи «Бути батьками» в рамках реалізації інклюзивної освіти», які провели фахівці КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» Василівської райради. На заході також були присутні заступники директорів, практичні психологи, педагоги та їх асистенти.

Нестор А.В., директор центру, познайомила присутніх із особливостями інклюзивного навчання в системі освіти. Шляхом проведення інтерактивних вправ були визначені проблеми в розумінні людьми одне одного, проаналізовані теоретичні аспекти інклюзивного навчання, розглянуто важливість співпраці з батьками, особливо дітей з особливими освітніми потребами.

У ході висвітлення питання батькам були надані рекомендації-поради «Як стати кращими батьками для дитини».

Під час проведення заходу батьки обмінювалися досвідом роботи з питань виховання дітей та зазначили важливість створення в районі школи батьків з метою координації зусиль для подальшого розвитку інклюзивної освіти в районі, залучення батьківської громадськості до співпраці з інклюзивно-ресурсним центром, навчальними закладами, формування педагогічної компетентності батьків та вирішення проблемних ситуацій.

Були визначені потреби батьків і окреслені робочі питання для подальшої роботи.

Даний захід не залишив байдужим жодного із присутніх.

 

розділ: Новини Переглядів: 158 Дата: вівторок, 27.11.2018 11:48