Головна / Новини / Колегія освітян району


Сьогодні голова районної ради Денис Калінін взяв участь у роботі колегії освітян району. Колегія відбулась на базі КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» Василівської районної ради Запорізької області. Було підведено підсумки року минулого і окреслено перспективи, завдання на новий рік, узявши із нього найкращий досвід, найкращі досягнення та перемоги.

Під час колегії було заслухано наступні питання:

- Про виконання плану роботи відділу освіти за 2018 рік та затвердження плану на 2019 рік. – доповідач Задорожна Н.В., начальник відділу освіти.

- Про медичний супровід навчально-виховного процесу у ЗНЗ та ДНЗ району. – доповідачі Сєргєєва А.В., інженер з охорони праці КУ «СЦЗО» ВРР ЗО та Коронець Н.В., методист КУ «СЦЗО» ВРР ЗО.

- Про стан та профілактику дитячого травматизму в навчальних закладах району. – доповідач Сєргєєва А.В., інженер з охорони праці КУ «СЦЗО» ВРР ЗО.

- Про стан роботи шкільних бібліотек із забезпечення та збереження бібліотечного фонду підручників та розвитку читацьких інтересів школярів. – доповідач Лактіонова К.І., методист КУ «СЦЗО» ВРР ЗО.

- Про виконання рішень колегії відділу освіти райдержадміністрації. – доповідач Сердюк М.О., інспектор з кадрів КУ «СЦЗО» ВРР ЗО.

Голова ради привітав всіх присутніх з наступауючими новорічними та різдзвяними святами та побажав успіхів у новому році.

 

 

 

розділ: Новини Переглядів: 291 Дата: середа, 26.12.2018 15:25