Головна / Новини / Реформування первинної ланки медицини в дії


04 лютого 2019 року комунальним некомерційним підприємством «Василівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Василівської районної ради Запорізької області було проведено нараду про підведення підсумків роботи у 2018 році.

З інформацією про перетворення комунального закладу «Василівський Центр ПМСД» ВРР ЗО в комунальне неприбуткове підприємство «Василівський Центр ПМСД» ВРР ЗО виступила заступник директора з правових питань С. Кувічка. Відповідно до рішення Василівської районної ради від 26.09.2018 № 5 «Про реорганізацію комунального закладу «Василівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Василівської районної ради запорізької області» КЗ «Василівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» ВРР ЗО 03.12.2018 року було реорганізовано шляхом перетворення у КНП «Василівський центр ПМСД» ВРР ЗО.

16.01.2019 року було укладено договір між НСУ та КНП про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

У зв’язку з реорганізацією 03.12.2018 було підготовлено та надіслано документи для отримання нової ліцензії, а саме для КНП «Василівський центр ПМСД» ВРР ЗО.

Після отримання ліцензії відбудеться акредитація комунального некомерційного підприємства, примірний термін проведення акредитації початок березня 2019.

Порядок проходження акредитації затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15.07.1997 № 765 «Про затвердження Порядку акредитації закладу охорони здоров’я».

Акредитацію закладу проводять акредитаційна комісії, що утворена при Міністерстві охорони здоров’я держадміністрацій. Акредитаційні комісії проводять акредитацію закладів (крім аптечних закладів) комунальної форми власності, що надають первинну та вторинну медичну допомогу, та приватної форми власності, що надають первинну медичну допомогу.

Відповідна акредитаційна комісія у двомісячний строк з дня подання закладом заяви про проведення акредитації здійснює розгляд поданих закладом документів на предмет їх відповідності переліку, визначеному Порядком, та формує експертні групи для проведення оцінки відповідності закладу стандартам акредитації (далі – експертна оцінка).

На підставі розгляду поданих закладом документів, експертних висновків відповідна головна акредитаційна або акредитаційна комісія у місячний строк приймає рішення або про акредитацію закладу та присвоєння закладу певної акредитаційної категорії (другої, першої вищої), або про відмову в акредитації, або про необхідність проведення у місячний строк повторної експертної оцінки.

Відповідна головна акредитаційна або акредитаційна комісія протягом 10 робочих днів інформує заклад про прийняте рішення.

 

розділ: Новини Переглядів: 118 Дата: середа, 06.02.2019 15:41