Головна / Новини / Оперативне проведення вакцинації проти кору дорослому населенню


Шановні жителі Василівського району! Відповідно до наказу ДОЗ ДА ЗОР від 21.01.2019 року № 85/7 «Щодо організації і проведення обов’язкових профілактичних щеплень проти кору за епідемічними показаннями населення» КНП «Василівський Центр ПМСД» ВРР ЗО з метою попередження епідситуації з кору в Василівському районі проводить одноразове щеплення проти кору особам професійного

ризику та студентам, які визначені як підлеглі на щеплення. Категорії осіб професійного ризику захворювання на кір: медичні працівники, немедичні працівники медичних закладів, працівники освітніх закладів, представники силових структур (МВС, Мінооборони, СБУ, Національна поліція України, Прикордонна служба України, Державна служба охорони) у віці до 30 років, які не мають двох щеплень проти кору та студенти навчальних закладів без обмеження віку, які в анамнезі не щеплені або мають лише одне щеплення.

Адміністрація КНП «Василівський Центр ПМСД» ВРР ЗО запрошує осіб з груп професійного ризику захворювання на кір звернутися з медичною документацією до сімейного лікаря для проведення щеплення.

Для отримання додаткової інформації керівники закладів можуть звернутися за тел. 0963441606 Хороль Ольга Сергіївна.

Заступник директора з охорони
дитинства та материнства
О.ХОРОЛЬ

 

розділ: Новини Переглядів: 119 Дата: четвер, 07.02.2019 11:10