Головна / Новини / До уваги чорнобильців!


Громадянам, віднесеним до учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії будуть видані нові посвідчення. Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації (далі - Департамент) вже отримав бланки цих посвідчень для осіб з інвалідністю з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, щодо яких установлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, хворим внаслідок

Чорнобильської катастрофи на променеву хворобу, віднесеним до категорії 1, та розпочинає роботу по їх заміні. На виконання постанови Кабінету Міністрів України 11.07.2018 № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категорія громадян», розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 13 листопада 2018 року № 595 створена регіональна комісія з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян (далі – комісія), затверджений її склад та Положення.

Організація діяльності комісії покладається на Департамент. Основним її завданням є розгляд документів, прийняття рішень відповідно до постанови, та заміна посвідчень.

Враховуючи викладене, громадяни, віднесені до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1 категорії, мають звернутися до управління соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації) і подати заяву встановленого зразку, копію паспорту, посвідчення 1 категорії з вкладкою та 2 фотокартки (3х4см). Управлінням всі заяви з переліченими документами будуть направляти Департаменту для розгляду на засіданні комісії.

Посвідчення надаватимуться уповноваженими органами за місцем проживання (реєстрації) особи на підставі рішення комісії та первинних документів, які будуть зберігатись в архіві Департаменту.

 

УСЗН Василівської РДА

 

розділ: Новини Переглядів: 201 Дата: понеділок, 18.02.2019 10:01