Головна / Новини / І подвигом, і пам’яттю живі!


Сьогодні у фойє адмінбудівлі Василівської районної ради відбувся урочисто-поминальний захід до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь голова районної ради Денис Калінін, депутати районної ради, виконавчий апарат районної ради, керівники та представники трудових колективів, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники політичних партій та громадських організацій, громадські активісти.

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях. І якщо правильно скористатись цим досвідом, ми справді можемо побудувати незалежну і процвітаючу державу.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів-земляків у зоні проведення Антитерористичної операції на Сході України.

 

 

розділ: Новини Переглядів: 185 Дата: середа, 20.02.2019 08:53