Головна / Новини / Берегиня свого роду


Відповідно до Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, яка затверджена рішенням обласної ради від 26.01.2017 № 57, та розпорядженням голови облдержадміністрації «Про проведення обласних конкурсів від 30.01.2017 № 24, у березні 2019 року проведено обласний конкурс «Господиня свого краю».

Конкурс проводився з метою підвищення ролі жінок у суспільстві, підтримки жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя Запорізької області. Для участі у конкурсі в номінації «Жінка-берегиня свого роду» Василівський РЦСССДМ надав інформацію щодо Дунаєнко Олени Миколаївни.

04 березня підвели підсумки конкурсу і в номінації “Жінка - берегиня свого роду” перемогу здобула мати-вихователь дитячого будинку сімейного типу Дунаєнко Олена Миколаївна, яка мешкає за адресою с. Відножине Василівського району.

Заслуга Олени Миколаївни в тому, що вона змогла побудувати міцну сім’ю на любові, довірі та постійній праці та виховати семеро дітей (дві доньки та п’ятеро синів). Для таких, як вона, не можна жаліти винагород, премій, медалей. Бо ця жінка є уособлення української жіночої долі. Вона увібрала в себе всі найкращі риси. Хочеться сподіватися, що Дунаєнко Олена Миколаївна стане для своїх дітей взірцем та ідеалом для наслідування.

 

розділ: Новини Переглядів: 156 Дата: вівторок, 05.03.2019 16:03