Сб 6 13 20 27
Нд 7 14 21 28

Електронні сервіси

Новини

Запорізька міська федерація боксу провела всеукраїнські змагання у Степногірську

У смт Степногірськ за ініціативи ГО запорізька міська федерація боксу, відбувся другий всеукраїнський турнір серед молоді та еліти на призи ГО «Крок України». Участь у змаганнях взяли три десятки спортсменів, від 2010 року народження, до еліти, із Запоріжжя, Кривого Рога, Якимівки, Балабіного, Кам’янського, Оріхова. Головний суддя змагань — суддя міжнародної категорії АІБА Олександр Ніколенко.

Головна мета цих змагань — сприяння розвитку та популяризації фізичної культури і спорту у Степногірську, підвищення спортивної майстерності боксерів-учасників, та залучення місцевої молоді до занять боксом, відзначив Президент Запорізької міської федерації боксу Володимир Сосуновський. За його словами, саме завдяки таким турнірам можна показати бокс в усій красі, привернути увагу молоді до цього виду спорту, та запалити бажання прийти у спортивний зал.

Змагання у Степногірську стали одними, з цілої низки виїзних турнірів, які за ініціативи Запорізької міської федерації боксу проходять в регіоні. Нагадаємо, нещодавно подібний турнір пройшов в Оріхові.

На другому турнірі у Степногірську глядачі мали можливість побачити не лише чоловічий, а й жіночий бокс. В єдиній дівочій парі перемогу святкувала Катерина Колоєць (Колос). Далі на ринзі панували хлопці, починаючи від найменших спортсменів 2009-2010 років народження, до молоді та еліти. Переможцями у своїх категоріях стали: