Головна / Новини / Відбулось планове заняття з лікарями та медичними сестрами


28.05.2019 року в актовому залі КНП «Василівський Центр ПМСД» ВРР ЗО відбулося планове заняття з лікарями та медичними сестрами Центру. Першим питанням було розглянуто розбір випадку малюкової смерті.

Доповідачі: завідуюча Балківської АЗПСМ Скрипник П.В., завідуюча жіночою консультацією КУ «Василівська ЦРЛ» ВРР ЗО Булат О.В. та лікар-неонатолог КУ «Василівська ЦРЛ» ВРР ЗО Сорока Т.П. За результатом доповідей відпрацьовано алгоритми взаємодії між сімейними лікарями, лікарями-акушер-гінекологами та лікарем-неонатолом у випадках спостереження за вагітними та дітьми, які виписуються з пологового будинку.

Друге питання: Стан імунопрофілактики в Василівському районі за І квартал 2019р. Основні нормативні документи, регламентуючі проведення щеплень. Особливості проведення щеплень у дітей з порушенням стану здоров’я та при особливих станах. НППІ. Доповідач: заступник директора з охорони дитинства та материнства Хороль О.С. Було проаналізовано виконання плану імунопрофілактики станом на І квартал 2019 рік, завідуючі підрозділів звітували щодо заходів з покращення ситуації з цього питання, проведених за травень 2019 рік. Доповідачем в повного обсязі надано оновлену інформацію щодо проведення щеплень проти кору відповідно до наказу МОЗ України від 23.04.2019 № 958 "Про внесення змін до Календаря профілактичних щеплень в Україні; проведення щеплень дітям з алергійними захворюваннями, дітям з судомами в анамнезі, з неврологічними захворюваннями.

Третє питання: Клініка, діагностика, лікування та профілактика борреліозу.

Доповідач: заступник директора з МОН Каніболоцька Л.А. Доповідач проінформувала щодо випадків хвороби Лайма у Василівському районі, розкрила основні моменти профілактики та лікування борреліозу на первинному рівні.

 

 

 

 

розділ: Новини Переглядів: 97 Дата: п'ятниця, 31.05.2019 10:05