Головна / Новини / Свято бадьорості та здоров'я «Веселі старти»


11 червня голова районної ради Денис Калінін завітав на традиційне, п’яте, свято бадьорості та здоров’я «Веселі старти», що пройшло на спортивних майданчиках комунального закладу ”Василівська районна дитячо-юнацька спортивна школа ”Таврія”. Спортивні заходи для дітей - відвідувачів літніх пришкільних майданчиків відбулись в рамках місячника Олімпійського руху. Загалом, у веселих спортивних змаганнях, цьогоріч, прийняла участь рекордна кількість малечі з Василівки, Дніпрорудного та Малої Білозерки – близько 300 дітей.

Програма змагань була цікава й різноманітна: естафети на спритність, швидкість, розвиток координації рухів, уваги, командні та індивідуальні змагання. Азарт учасників просто зашкалював.

Між етапами змагань, поки школярі відпочивали, свій спортивний запал вони трохи охолоджували морозивом. Солодкі презенти надані спонсорами змагань – спортивним клубом «Хорта».

За результатами «Веселих стартів» всі учасники нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками адже маленькі спортсмени доклали чимало зусиль для перемоги.

Свято пройшло весело та сподобалося всім учасникам і вболівальникам, які отримали заряд бадьорості і зміцнили своє здоров’я.

 

 

розділ: Новини Переглядів: 263 Дата: середа, 12.06.2019 10:57