Головна / Новини / Допомога родинам ВПО


Питання забезпечення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб вже протягом п’яти років залишається одним з найважливіших та найскладніших в українському суспільстві. Для підтримки цієї категорії направлено всі зусилля благодійних фондів, громадських організацій, державних установ.

19 липня 2019 року з метою підтримки внутрішньо переміщених родин та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах Товариство Червоного Хреста та Василівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели чергову благодійну акцію.

За домовленістю із представниками благодійного фонду “Карітас Запоріжжя”, що є представництвом МБФ “Карітас України” організовано надання допомоги у вигляді продуктових наборів, одягу, взуття 25-родинам району, які потребують цієї підтримки.

Під час зустрічі сім’ям надано необхідну інформацію щодо можливої підтримки та перелік організацій, які працюють з даною категорією.

Цей захід мав на меті не тільки вирішити сьогоднішні проблеми людей, але й допомогти їм успішно продовжити життя на території Василівського району.

 

розділ: Новини Переглядів: 203 Дата: вівторок, 23.07.2019 10:21