Головна / Новини


Під час новорічних свят..

10 січня 2019 року на базі Василівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді був проведений черговий творчий майстер-клас для дітей з прийомних сімей «Новорічний подарунок». В ході проведення заходу діти з білого паперу виготовляли сніговик – сувенір на кольоровому картоні, який можна подарувати у вигляді подарунка.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 117 п'ятниця, 11.01.2019 15:23

Увага! Зміни в законодавстві!

Увага! Зміни в законодавстві! Роботодавцям з чисельністю працівників від 8 осіб необхідно буде звітувати про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Наказом Міністерства соціальної політики України від 23.11.2018 р. №1763 затверджені зміни до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Часто форму такої Інформації на практиці називають Звітом про квоти.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 145 четвер, 10.01.2019 09:40

Привітання з Новорічними та Різдвяними святами

Шановні жителі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас з Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо Вам миру, міцного здоров’я, родинного тепла, щастя та благополуччя. Нехай наступний рік буде багатим на нові здобутки і приємні події.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 111 субота, 29.12.2018 07:00

Колегія освітян району

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін взяв участь у роботі колегії освітян району. Колегія відбулась на базі КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» Василівської районної ради Запорізької області. Було підведено підсумки року минулого і окреслено перспективи, завдання на новий рік, узявши із нього найкращий досвід, найкращі досягнення та перемоги.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 227 середа, 26.12.2018 15:25

Згідно опитування - людина з інвалідністю за роботою в першу чергу звертається до служби зайнятості

«Кожній людині з інвалідністю, яка звертається за допомогою до центру зайнятості, забезпечується надання адресної допомоги щодо сприяння працевлаштуванню, враховуючи рівень медичної та трудової реабілітації, їх потреби та реальні можливості, а також попит на робочу силу, – розповіла Ірина Дуднік, директор Запорізького обласного центру зайнятості.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 95 середа, 26.12.2018 09:01

Привітання з Днем працівників архівних установ України

Шановні працівники архівних установ! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Вітаємо всіх, хто присвятив своє життя збереженню документальної пам'яті нашої країни. Вся історія розвитку людства нерозривно пов'язана з архівами. Їх називають документальною пам'яттю народу, скарбницею людських знань і досвіду.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 74 понеділок, 24.12.2018 07:14

«День відкритих дверей» в районному центрі зайнятості. Поглиблення співпраці з суб’єктами соціальної роботи.

Важливим завданням Василівського районного ЦСССДМ є забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 122 субота, 22.12.2018 11:40

Привітання з Днем енергетика

Шановні працівники енергетичної галузі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Від вас усіх, від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 66 п'ятниця, 21.12.2018 07:12

В районній раді - депутатський день

Сьогодні в районній раді відбувся останній депутатський день поточного року. Перед початком пленарних засідань пройшли засідання трьох постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, з питань спільної власності та регуляторної політики, з гуманітарних питань та соціального захисту населення. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 271 середа, 19.12.2018 14:30

Привітання з Днем адвокатури

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають адвокатів і представників органів адвокатури з професійним святом − Днем адвокатури! Без захисту адвоката сьогодні неможливо вирішити більшість спорів, захистити свої інтереси та відстояти свої права. Попереду у вас багато копіткої праці, а тому бажаю всім невичерпної наснаги та енергії для нових досягнень у складній, відповідальній і такій необхідній правозахисній діяльності.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 59 середа, 19.12.2018 07:07