Головна / Новини


Засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики. Членами постійної комісії розглянуто ряд питань черги денної п’ятдесят третьої сесії районної ради:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 155 вівторок, 16.06.2020 14:21

До уваги учасників пробного ЗНО!!!

Шановні учасники пробного ЗНО, а також наші колеги – працівники пунктів тестування. Учора пізно ввечері на сайті Кабінету міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 554 субота, 13.06.2020 17:09

Привітання до Дня працівників текстильної і легкої промисловості

Шановні працівники текстильної і легкої промисловості! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з професійним святом. Прийміть щиру подяку за ваш сумлінний труд, вагомий внесок у розвиток нашого району та в цілому України!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 294 п'ятниця, 12.06.2020 10:26

Допомога народного депутата України у проведенні ЗНО-2020

Цьогорічне зовнішнє незалежне тестування особливе — воно відбуватиметься в умовах карантину. Змістилися терміни проведення тестування, і на перший план вийшли правила безпеки для учасників ЗНО, спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 773 п'ятниця, 12.06.2020 10:10

Підтримкою держави відтепер можуть скористатися підприємці без найманих працівників

Відтепер допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок.

Відтепер допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися  фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок.Відтепер допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок. 
детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 249 четвер, 11.06.2020 08:37

В районній раді депутатський день

Сьогодні в районній раді пройшов депутатський день. Спочатку відбулись засідання чотирьох постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, з гуманітарних питань та соціального захисту населення, з питань спільної власності та регуляторної політики і з земельних питань, екології та агропромислового розвитку. На постійних комісіях розглядались питання черги денної позачергової сесії.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 451 середа, 10.06.2020 11:55

ЗНО-2020: Коли та як відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання в умовах пандемії коронавірусу

Нещодавно в Україні впровадили другий етап послаблення карантину, але сподіватися, що незабаром українці повернуться до звичного життя ще не варто. Одне з головних питань, яке турбує випускників шкіл нашого району та їх батьків — проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 589 вівторок, 09.06.2020 09:39

Висловлюємо співчуття

Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради з глибоким сумом сповіщають, що пішов з життя Бурлака Олександр Григорович, колишній голова Приморської сільської ради, директор Приморської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2, Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, начальник господарської групи відділу освіти Василівської райдержадміністрації.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 216 субота, 06.06.2020 11:43

Допомога маленьким пацієнтам

Сьогодні, в рамках святкування Дня захисту дітей, керівництво Василівської районної ради відвідало дитяче відділення КНП «Василівська БЛІЛ» ВРР ЗО. Ці відвідини мали на меті конкретну підтримку працівників та маленьких пацієнтів засобами та матеріалами необхідними для забезпечення повсякденної роботи відділення.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 272 п'ятниця, 05.06.2020 12:38

ЗНО – 2020 у Василівському районі: особливості проведення в умовах пандемії коронавірусу

Сьогодні, голова районної ради Денис Калінін провів нараду з питання підготовки пунктів тестування до зовнішнього незалежного оцінювання (пробна та основна сесії) у Василівському районі. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 287 п'ятниця, 05.06.2020 11:33