Головна / Новини


Привітання з Днем Захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Шановні земляки! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас зі святами - Днем Захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці! Бажаємо добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 24 понеділок, 14.10.2019 07:00

Урочистості до Дня Захисника України

Сьогодні у Василівському центрі культури та дозвілля відбувся захід до Дня захисника України. Присутніх привітав заступник голови районної ради Андрій Дашковський. Це свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 88 п'ятниця, 11.10.2019 12:49

День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Ви робите надзвичайно відповідальну справу. Це не гучні слова. Від вашої роботи залежить не лише стан здоров’я громадян, а й національна безпека.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 33 п'ятниця, 11.10.2019 07:00

Засідання позачергової сесії районної ради

Cьогодні в районній раді пройшов депутатський день. Перед початком сесії, депутати на засіданнях постійних комісій районної ради розглянули чергу денну пленарного засідання. Після засідань постійних комісій депутати перейшли до сесійної зали де під головуванням голови районної ради Дениса Калініна, відбулось пленарне засідання сорок четвертої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 94 четвер, 10.10.2019 17:19

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо депутата районної ради, директора Комунального закладу «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Талант» Василівської районної ради Запорізької області Здор Олену з отриманням обласної педагогiчної премiї 2019 року. 

Олена Василівна - творчий, закоханий у свою професію педагог, умілий організатор та професійний менеджер, патріот своєї справи. Лідер, здатний вести свій колектив до обраних перспектив, переборюючи стереотипи, використовуючи інноваційні управлінські технології, впроваджуючи реформи і долаючи перешкоди на своєму шляху.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 38 четвер, 10.10.2019 14:20

Близько 4 тис. громадян прийняли участь у «Місячнику зайнятості молоді» в Запорізькій області

З метою підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності молоді в сучасному економічному середовищі, обласною службою зайнятості у вересні 2019 року в області проводився «Місячник зайнятості молоді». Всього у заходах «Місячника зайнятості молоді» прийняло участь близько 4 тис. молодих громадян у віці до 35 років. Протягом місяця до центрів зайнятості Запорізької області звернулось понад 2,5 тис. молодих громадян у віці до 35 років, статус безробітного отримали близько 1,3 тис.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 28 середа, 09.10.2019 16:31

9 жовтня – Всесвітній День Пошти

Шановні працівники районного вузла поштового зв’язку! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Ваша професія є однією з найдревніших і найважливіших на Землі. Ви постійно працюєте над підвищенням своєї професійної майстерності, удосконалюєте якість надання послуг, освоюєте нові форми роботи обслуговування населення.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 38 середа, 09.10.2019 07:00

Привітання з Днем юриста

Шановні юристи! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громад.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 34 вівторок, 08.10.2019 07:00

Привітання з Днем працівників освіти

Шановні освітяни! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з професійним святом. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 106 п'ятниця, 04.10.2019 07:00

Василівщина урочисто відзначила професійне свято освітян району

Сьогодні у актовій залі комунального закладу «Василівська гімназія «Сузір’я» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Василівської районної ради Запорізької області відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників освіти. Учитель - це не просто професія, це покликання! Адже ці люди - вчителі, педагоги, своєю працею, даруючи свої знання учням, роблять великий внесок у розвиток людської особистості, і тим самим у розвиток нашого суспільства. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 245 четвер, 03.10.2019 15:22