Головна / Новини


Віват, Талант-2019

Кінець навчального року – час підбивати підсумки. Сьогодні, голова районної ради Денис Калінін прийняв участь у традиційній урочистій церемонії «Віват, Талант», що пройшла на базі комунального закладу «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Талант» Василівської районної ради Запорізької області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 92 п'ятниця, 10.05.2019 15:39

Відзначили День Перемоги

Минуло вже багато десятиліть з того 9 травня, коли закінчилася Друга світова війна, найбільша в історії людства. День Перемоги залишається для українців величним святом, яке знаменує торжество добра, людяності й миру. З нагоди Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення у районі відбулися урочисті заходи, мітинги, покладання квітів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 127 п'ятниця, 10.05.2019 10:29

Традиційний солдатський привал

Зустріч з ветеранами війни на солдатському привалі, який проходить у Василівській ЗОШ №3, вже давно стала традиційною. Вшанування пам'яті полеглих у боях, вітання живим визволителям, спогади про їхню молодість, обпалену війною… Декілька поколінь збирається разом, щоб вкотре вклонитися великим тим рокам. Ось і цього разу привітати ветеранів, солдатських вдів, «дітей війни» прийшли заступник голови районної ради Андрій Дашковський,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 130 середа, 08.05.2019 08:57

Привітання з Днем Перемоги

Дорогі визволителі, шановні ветерани, жителі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро і сердечно вітають вас з Днем Перемоги! У цей день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни, відбудовували рідну країну.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 108 середа, 08.05.2019 07:00

Співчуття

Районна рада та депутатський корпус висловлюють співчуття рідним та близьким трагічно загиблого учня 9–го класу Василівської загальнооствітньої школи №3 Єлькіна Кирила. Сумуємо разом з Вами. Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем та неймовірно тяжко пережити таку втрату.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 190 вівторок, 07.05.2019 16:53

Дитяче серденько, ЖИВИ!

На території Василівського району проходила 14 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця. Дитяче серденько, живи!». У 2019 році акція мала за мету збір коштів для закупівлі кардіологічного обладнання в Запорізьку обласну дитячу лікарню для надання невідкладної медичної допомоги хворим дітям Запорізької області. Для нашого району проведення акції «Серце до серця» стало вже доброю традицією. Як і в минулі роки, волонтери Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді приймали активну участь у справі благодійності.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 134 вівторок, 07.05.2019 09:13

Служба зайнятості - роботодавцям: розширення можливостей партнерства

Шановні роботодавці! Служба зайнятості сьогодні – це сервісна структура, яка в своєму арсеналі має багатий спектр послуг від інформування про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці, здійснення на замовлення роботодавця підбору необхідних працівників із використанням психодіагностичних методик: проведення тестування, оцінка та інтерпретація результатів, задоволення потреб роботодавців у тимчасових працівниках для виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 71 понеділок, 06.05.2019 13:25

Привітали ветеранів з Днем Перемоги

Друга світова війна залишила слід у житті практично кожної української родини. Ось чому День Перемоги був і залишається для нас не тільки великим святом, а й хорошим приводом сказати слова подяки тим, хто відстояв мир на рідній землі для майбутніх поколінь. Сьогодні, напередодні Дня Перемоги, голова Василівської районної ради Денис Калінін, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 151 п'ятниця, 03.05.2019 15:18

Районна рада взяла участь у суботнику

25 квітня колектив районної ради на чолі з головою Денисом Калініним взяв активну участь у весняному суботнику. Захід відбувався на території природного джерела, що по вулиці Каховській. Слід зазначити, що ініціаторами впорядкування території навколо джерела виступили місцеві жителі, які також допомогали прибирати, саджати дерева та кущі.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 114 четвер, 02.05.2019 16:01

Збереження здоров’я – свідома життєва позиція

Існує точка зору, що здоровий спосіб життя - це система розумної поведінки людини (помірність в усьому: оптимальний руховий режим, гартування, правильне харчування, раціональний режим життя і відмова від шкідливих звичок) на фундаменті морально-релігійних і національних традицій, яка забезпечує людині фізичне, душевне, духовне і соціальне благополуччя в реальному довкіллі і активне довголіття у рамках земного життя.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 70 четвер, 02.05.2019 15:50