Головна / Новини


Привітання до Дня медичного працівника!

Шановні медичні працівники! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з професійним святом. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 158 п'ятниця, 16.06.2017 08:00

У районній раді відбувся депутатський день

21 червня поточного року планується провести сімнадцяту та вісімнадцяту (позачергову) сесії районної ради. Сьогодні відбулись засідання постійних комісій та спільне засідання постійних комісій під час яких розглянуто загалом 26 питань, що буде винесено на розгляд вищезгаданих засідань. З питаннями черги денної депутатів ознайомили: Калінін Д.С. – голова районної ради; Величко Л.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації; Сапа В.М. – головний лікар Василівської ЦРЛ, Ошурков О.В. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 204 середа, 14.06.2017 16:43

Діти і здоров’я

Всім відомо, що здорові діти – наше майбутнє. Саме здорові, розумні, активні та життєрадісні діти зможуть збудувати краще життя для себе та інших! Тому дуже важливо навчати малечу самим турбуватися про власне здоров’я, розповідати їм про правила здорового способу життя. Саме цією інформаційно – просвітницькою роботою займаються фахівці із соціальної роботи Василівського районного ЦСССДМ на базі пришкільних таборів відпочинку із денним перебуванням.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 93 п'ятниця, 09.06.2017 14:03

Привітання до Дня працівників текстильної і легкої промисловості

Шановні працівники текстильної і легкої промисловості! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з професійним святом. Прийміть щиру подяку за ваш сумлінний труд, вагомий внесок у розвиток нашого району та в цілому України!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 72 п'ятниця, 09.06.2017 08:00

Відбулось друге пленарне засідання 12-ї сесії Запорізької облради

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін взяв участь у другому пленарному засіданні дванадцятої сесії Запорізької обласної ради. Під час пленарного засідання внесено зміни до регіональної цільової програми «Питна вода Запорізької області» на 2012 - 2020 роки.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 99 четвер, 08.06.2017 15:43

До уваги користувачів мережі Інтернет!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відомі випадки доставки повідомлень від імені Національного агентства з питань запобігання корупції на поштові скриньки користувачів мережі Інтернет, які містять у вкладенні шкідливий java-код (вірус). Зафіксовано, що такі повідомлення надіслані з поштової скриньки, яка не має стосунку до Національного агентства з питань запобігання корупції, а саме: info@nazkgov.club

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 109 четвер, 08.06.2017 15:21

Разом до здорового майбутнього

Василівський районний ЦСССДМ продовжує проводити інформаційно – профілактичні заходи для дітей району з питань пропаганди здорового способу життя на базі пришкільних таборів відпочинку із денним перебуванням.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 130 середа, 07.06.2017 16:23

Травневі перемоги

Яскраво, шумно, активно, з масою позитивних емоцій, пройшов в «Таланті» IV спортивний фестиваль «Травневі перемоги». Все більша кількість спортсменів-учасників змагань, з'являються нові види спорту, розширюється регіон спортивної дружби! Бокс, флорбол, дзюдо, футбол, теніс, легка атлетика, естетична гімнастика, слек-лайн, дартс - зібрали величезну кількість учасників і вболівальники!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 183 середа, 07.06.2017 15:20

Проведено обласний зліт-змагання з пішохідного туризму

З 31 травня по 03 червня 2017 року на території турбази « Лиса гора» м. Василівка був проведений обласний зліт-змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді. У змаганнях брали участь 19 команд з навчальних закладів області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 137 середа, 07.06.2017 13:41

Спільними зусиллями…

02 червня голова районної ради Денис Калінін провів робочу зустріч з представниками департаменту освіти і науки облдержадміністрації та керівництвом ДНЗ «Василівський професійний ліцей» з приводу капітального ремонту даху гуртожитку закладу. Оглянуто стан будівлі, яка потерпає від затікання внаслідок дощів та майже зруйнованої м'якої покрівлі.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 102 вівторок, 06.06.2017 16:42