Головна / Новини


Урочисте відкриття дитячого садочка "Орлятко" у с.Орлянське

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження – пріоритетне завдання громади. Сьогодні голова районної ради Денис Калінін разом зі свої заступником Андрієм Дашковським взяли участь у відкритті дитячого дошкільного закладу «Орлятко» у с.Орлянське.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 312 понеділок, 01.10.2018 14:37

Вітаємо переможців!

4-16 вересня 2018 року у м. Малага (Іспанія) відбувся XIIІ чемпіонат Світу з легкої атлетики серед ветеранів. Результати виступу команди України: 21 медаль, 24 командне місце: ЗОЛОТІ медалі (7), СРІБНІ медалі (5), БРОНЗОВІ медалі (9). Склад команди України: 34 спортсмени (15 жінок, 19 чоловіків). До складу команди України на ХХІІІ чемпіонат Світу з легкої атлетики серед спортсменів категорії «Мастерс» (35 років+) увійшли представники 13 областей.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 198 п'ятниця, 28.09.2018 13:10

Привітання з Всеукраїнським днем бібліотек

Шановні працівники бібліотек! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з Всеукраїнським днем бібліотек. Нехай це свято принесе гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 42 п'ятниця, 28.09.2018 09:04

В Запорізькому обласному центрі зайнятості за «круглим столом» обговорили проблеми працевлаштування людей з інвалідністю

Надання якісних соціальних послуг громадянам з інвалідністю, які не можуть на рівних конкурувати на ринку праці, визначено пріоритетним напрямом діяльності державної служби зайнятості, а саме: надання профорієнтаційних послуг, сприяння їх працевлаштуванню та професійному навчанню - завжди знаходяться в центрі уваги Запорізької обласної служби зайнятості.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 32 четвер, 27.09.2018 15:30

З Днем вихователя і всіх дошкільних працівників!

Шановні вихователі і всі дошкільні працівники! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з професійним святом! Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 35 четвер, 27.09.2018 09:02

Депутатський день в районній раді

Сьогодні, під головуванням голови районної ради Дениса Калініна, відбулись засідання двадцять девʼятої та тридцятої (позачергової) сесій районної ради сьомого скликання. В роботі сесій взяли участь: голова районної державної адміністрації В.Кошеленко, перший заступник голови районної державної адміністрації А.Холоша, керівники органів місцевого самоврядування району, депутати місцевих рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та органів виконавчої влади.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 199 середа, 26.09.2018 15:01

Наради при голові районної ради

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін провів низку нарад під час яких було обговорено питання «Про введення в експлуатацію системи опалення Орлянської амбулаторії КЗ «Василівський центр ПМСД» ВРР ЗО» та питання тимчасової прописки осіб без постійного місця проживання.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 103 понеділок, 24.09.2018 13:53

День партизанської слави

22 вересня голова районної ради Денис Калінін разом зі своїм заступником Андрієм Дашковським, депутатами районної ради Оленою Здор та Тетяною Кобиляцькою, ветеранами Другої Світової війни, ветеранами партизанського руху, головою районної ради ветеранів Сергієм Лобинцевим та представниками органів місцевого самоврядування взяли участь у мітину присвяченому Дню партизанської слави, який традиційно відбувся у с.Златопіль.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 114 неділя, 23.09.2018 16:45

Шановні земляки!

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради сердечно вітають вас з Днем міста, славна історія якого розпочалася 230 років тому. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Це свято найдорожче для кожного з нас, бо воно наповнює наші серця гордістю за нашу малу батьківщину.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 104 субота, 22.09.2018 22:56

В районній раді - депутатський день.

Сьогодні відбулись засідання постійних комісій районної ради та спільне засідання постійних комісій, яке провів голова районної ради Денис Калінін. Під час засідань загалом розглянуто 34 питання двадцять дев’ятої та 9 питань тридцятої (позачергової) сесій районної ради, що відбудуться 26 вересня поточного року.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 121 п'ятниця, 21.09.2018 19:40