Головна / Новини


Декларування 2020: як змінити електронну поштову скриньку

Національне агентство продовжує надавати відповіді на найбільш поширені запитання технічного характеру, які виникають у суб’єктів декларування під час роботи з Реєстром декларацій.В цьому релізі об’єднані питання, які виникають у зв’язку з необхідністю змінити електронну поштову скриньку (втрата доступу, пароля, блокування, інше).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 71 понеділок, 27.01.2020 10:38

Декларування 2020: Як уникнути технічних питань при вході в Реєстр декларацій

Національне агентство підготувало відповіді на найбільш поширені запитання технічного характеру, які виникають у суб’єктів декларування під час роботи з Реєстром декларацій. Перша група питань пов’язана з входом у Реєстр та може бути викликана: закінченням строку дії кваліфікованого електронного підпису (КЕП; стара назва – електронний цифровий підпис (ЕЦП));

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 101 п'ятниця, 24.01.2020 09:21

В районній раді депутатський день

Cьогодні в районній раді пройшов депутатський день. Перед початком сесії депутати, на засіданнях постійних комісій районної ради, розглянули чергу денну пленарного засідання. Потім, відбулось засідання президій районної ради, де її членами вирішено включити до розділу «Різне» сорок дев’ятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання питання 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 428 середа, 22.01.2020 17:26

НАЗК надало технічні рекомендації для заповнення декларації

Національне агентство радить суб’єктам декларування при заповненні чернетки декларації користуватися одним інтернет-браузером та не очищувати кеш браузера.Такі рекомендації містяться на сайті #НАЗК в розділі «Декларування» – «Технічна допомога по роботі “Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” та 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 120 середа, 22.01.2020 11:50

Привітання з Днем Соборності України

Шановні жителі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас з Днем Соборності. Нехай відчуття згуртованості допомагає нам жити і працювати. Щиро зичимо вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Нехай день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших територіальних громад та усієї України.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 49 середа, 22.01.2020 08:15

Шукачі роботи в Запорізькій області: хто вони?

Хто більше шукає роботу: молодь, чи люди у віці; жінки або чоловіки; люди, які не мають освіти, або у кого є диплом? Ми спробуємо відповісти на всі ці питання. «У службі зайнятості постійно модернізуються та змінюються підходи до роботи, а щоб надавати послуги безробітним якнайефективніше, треба знати цільову аудиторію. Адже до кожного ми застосовуємо клієнтоорієнтовний підхід.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 45 вівторок, 21.01.2020 15:09

Співчуття

Голова Василівської районної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради з глибоким сумом сповіщають, що пішла з життя Панченко Павлина Петрівна, депутат Василівської міської ради минулого скликання. Павлина Петрівна, більше десяти років була головою одного із найбільших квартальних комітетів міста та переймалась добробутом кожного мешканця вулиці Каховської.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 73 понеділок, 20.01.2020 08:49

Актуальне в галузі освіти: пожежна безпека, вакцинація, якість харчування

Сьогодні, заступник голови районної ради Андрій Дашковський взяв участь у нараді з вирішення актуальних питань в галузі освіти району. В ході заходу були розглянуті питання про хід перевірок та стан техногенної й пожежної безпеки закладів освіти, стан верифікації даних вакцинального статусу населення та мікропланування заходів з імунізації проти кору і нагляд за організацією харчування в закладах освіти.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 63 п'ятниця, 17.01.2020 15:29

Привітання із Хрещенням Господнім

Шановні жителі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із Хрещенням Господнім! Бажаємо вам міцного здоров’я, добра та благополуччя. Хай мир та злагода панують у кожній родині, а освячена у цей день вода додає сил та наснаги для нових звершень на благо рідної України.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 61 п'ятниця, 17.01.2020 08:48

Привітання ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат»

Шановний Михайло Костянтиновичу! Голова Василівської районної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради від щирого серця вітають Вас та весь трудовий колектив ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» з 50-річницею з Дня заснування підприємства.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 60 п'ятниця, 17.01.2020 08:33