Головна / Новини


Відбулись засідання постійних комісій

Сьогодні відбулись засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, з земельних питань та агропромислового розвитку, під час яких були розглянуті питання дев’ятнадцятої (позачергової) та двадцятої сесій районної ради що заплановані на 13 та 27 вересня поточного року.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 187 понеділок, 11.09.2017 15:05

У районній раді відбувся депутатський день

Сьогодні відбулись засідання постійних комісій та спільні засідання постійних комісій під час яких розглянуто загалом 33 питань дев’ятнадцятої (позачергової) та двадцятої сесій районної ради що заплановані на 13 та 27 вересня поточного року.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 176 п'ятниця, 08.09.2017 16:27

Привітання з Днем фізкультури та спорту

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас з Днем фізичної культури та спорту! Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 84 п'ятниця, 08.09.2017 08:00

Всі об’єкти мають бути готові до опалювального сезону до 15 вересня

Таке завдання регіонам поставлено під час всеукраїнської селекторної наради з питань підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 років, яку провів заступник Міністра регіонального розвитку Едуард Кругляк. У запорізькій студії працювала команда фахівців на чолі із заступником голови облдержадміністрації Віктором Скобліковим.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 80 четвер, 07.09.2017 15:39

Результати спільної роботи

4 вересня поточного року, на базі Василівської районної бібліотеки, відбулася виїзна публічна презентація результатів діяльності Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та відділів Бюро з нагоди річниці відкриття бюро правової допомоги.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 105 середа, 06.09.2017 08:16

Покажіть світу пам’ятки культурної спадщини рідного краю

У вересні традиційно проводиться щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки», мета якого — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Десять світлин, що отримають найвищі оцінки журі, братимуть участь у міжнародному етапі конкурсу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 131 вівторок, 05.09.2017 15:26

Рятівники нагадують правила безпеки життєдіяльності серед дітей

З початком нового навчального року особливо гостро постає питання безпеки життєдіяльності дітей. Фахівці ГУ ДСНС України у Запорізькій області радять після літніх канікул батькам вибрати час і згадати разом з дітьми правила безпечної поведінки на вулиці, в школі і вдома.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 65 вівторок, 05.09.2017 09:07

День Першого Дзвоника у м.Василівка

1 вересня негода не завадила відсвяткувати День Першого Дзвоника у Василівському Центрі культури і дозвілля, за підтримки Василівської районної ради та депутатського корпусу. Святковий настрій забезпечили творчі подарунки вихованців ЦКД та аніматори "міньйони". Зі святом привітали:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 145 понеділок, 04.09.2017 14:13

Привітання голови районної ради з Днем підприємця України!

Шановні підприємці району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради вітають Вас зі святом. Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму та вміння будувати бізнес. Сьогодні за малим і середнім підприємництвом – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 86 неділя, 03.09.2017 07:35

Привітання голови районної ради з Днем нотаріату!

Шановні нотаріуси! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають Вас із професійним святом - Днем нотаріату. Нотаріус - одна з найпрестижніших і відповідальних професій серед інших юридичних галузей. Ця відповідальність вимагає від Вас високої фахової підготовки і вірного служіння закону. Нехай і надалі Ваша відданість справі та професіоналізм будуть запорукою успішної роботи, гарантом здійснення громадянами конституційних прав. Бажаємо Вам невичерпної енергії, успіхів та натхнення у справі служіння його величності Закону!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 61 субота, 02.09.2017 07:32