Головна / Новини


Привітання з Днем працівника ветеринарної медицини

Шановні працівники ветеринарної медицини! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають Вас із професійним святом. Ваше свято, без перебільшення, можна назвати всенародним. Адже від результатів роботи ветеринарної медицини залежить безпека харчових продуктів і, як наслідок, здоров'я людей, сприяєте суспільній злагоді.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1123 п'ятниця, 07.08.2020 11:48

Привітання з Днем будівельника

Шановні будівельники! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають Вас з професійним святом. Ваша практична діяльність – реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої незалежної України. Навіть за складних економічних умов ви шукаєте і знаходите шляхи поліпшення своєї діяльності, конкурентноздатності будівельної продукції, зростання авторитету будівельників.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1062 п'ятниця, 07.08.2020 11:46

Програма фінансової державної підтримки мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%» ефективно працює

Програма фінансової державної підтримки мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%» ефективно працює, збільшується кількість банків, що надають цю послугу. Станом на 1 серпня сума виданих кредитів становить понад 3,3 мільярда гривень для 1755 компаній. У структурі кредитного портфеля найбільше коштів було надано підприємствам сільського господарства (62%) та переробної промисловості (14%).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 777 середа, 05.08.2020 09:13

З 1 липня 2020 року змінено порядок надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям

22 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», якою затверджено Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям у новій редакції. Право на вказану допомогу мають сім'ї які з поважних або незалежнихвід них причин мають середньомісячний сукупний доход нижчий відвстановленого рівня забезпечення прожиткового мінімуму для сім'ї.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 866 понеділок, 03.08.2020 16:04

Уніфіковано порядок визначення сукупного доходу для призначення державних допомог

22 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №632, якою затверджено Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім'ї (домогосподарства) для усіх видів держаної соціальної допомоги.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 762 понеділок, 03.08.2020 16:00

З 1 липня 2020 року змінено порядок призначення допомоги на дітей одиноким матерям

Згідно законодавства право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновителі, якщо у свідоцтві про народження дитини відсутній запис про батька дитини або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку державним органом РАЦС за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини, а також мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію у разі втрати годувальника або соціальну пенсію.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 661 понеділок, 03.08.2020 15:57

Почала роботу конкурсна комісія

Сьогодні відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного закладу «Василівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Василівської районної ради Запорізької області. Голова конкурсної комісії Олег Ошурков ознайомив членів конкурсної комісії з чергою денною засідання, а також ознайомив з порядком проведення засідання конкурсної комісії, її складом та текстом оголошення про проведення конкурсу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 147 понеділок, 03.08.2020 13:04

Вітаємо з ювілеєм

Василівська районна рада щиро вітає Лобинцева Сергія Валентиновича з 60-ти річним ювілеєм! Бажаємо Вам здоров’я, щастя, життєвої енергії, здійснення найсміливіших задумів і сподівань, впевненості та оптимізму. Хай кожен день Вашого життя буде щедрим на добро і щастя, приносить Вам мир і спокій, благополуччя і достаток Вашій сім’ї.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 284 неділя, 02.08.2020 08:55

Право на допомогу на дітей одиноким матерям

1. Хто має право отримувати допомогу ? Право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження дитини або документі про народження дитини, виданому компетентними органами іноземної держави, за умови його легалізації в установленому законодавством порядку (рішенні про усиновлення

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 189 четвер, 30.07.2020 13:12

Україна - одна з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі

Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, з 1991 року понад 260 000 українців постраждали від торгівлі людьми, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 263 середа, 29.07.2020 11:23