Нд 7 14 21 28

Електронні сервіси

Новини

Спортивні досягнення

Середина вересня виявилася багатою на медалі для василівських спортсменів. Юні футболісти брали участь в обласній спартакіаді «Хто ти, майбутній олімпієць» у місті Приморську, де здобули чотири перемоги та вибороли перше місце серед учасників. На двадцять п'ятому ювілейному Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, який проходив в місті Токмаку заслужені нагороди отримали і спортсмени нашого Василівського району.

Змагання проходили за участі 25 команд з 8 областей України. Одними з найкращих серед 300 учасників змагань стали: Павліченко Вероніка – І місце, Донченко Мішель – ІІІ місце, Павліченко Поліна – ІІІ місце, Солодкін Іван – ІІІ місце.

Честь Запорізької області на чемпіонаті України в місті Кропивницькому захищав василівський легкоатлет Артем Куделя. Серед 40 учасників Артем посів почесне 7 місце.

Насичений спортивний тиждень завершився обласним турніром з футзалу серед дівчат, де наша збірна жіноча команда стала найкращою та посіла 1 місце!

середа, 25 Вересня 2019 08:31 | Переглядів: 363