Головна / Новини / Співчуття


Колектив Василівської районної ради, депутатський корпус, колективи закладів загальної середньої освіти міста глибоко сумують з приводу смерті Овчиннікової Алли Дмитрівни. Алла Дмитрівна, Почесний громадянин міста Василівка, ветеран педагогічної праці, Людина, яка все своє життя присвятила вихованню підростаючого покоління, приймала активну участь у житті громади міста. Працювала вчителем, завучем, директором Василівської середньої школи № 2 (нині «гімназія «Сузір’я»).

Саме директором школи - новобудови у далекому 1985 році стала Алла Дмитрівна, якій доводилось днювати і ночувати на будівництві, щоб встигнути все до Першого дзвоника. Разом з учнями, вчителями та батьками носила цеглу, мила вікна, прибирала сміття.

Алла Дмитрівна неодноразово була нагороджена відзнаками Василівської районної ради, а з нагоди 230-ї річниці м. Василівка за особливий внесок у соціально-економічний розвиток міста, за рішенням громади їй було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Василівки».

Мудру наставницю завжди з вдячністю будуть пам’ятати колишні випускники, педагоги, жителі міста з якими вона щедро ділилася своїм досвітом і теплотою щирої душі.

Висловлюємо співчуття усім близьким, друзям та родичам померлої. Сумуємо разом з вами.

 

розділ: Новини Переглядів: 1885 Дата: вівторок, 22.10.2019 09:30