Головна / Новини / Обговорили питання ринку землі


22.10.2019 року у великій залі Василівської районної ради відбулась зустріч народного депутата Юлії Яцик з аграріями 79 округу. Метою зустрічі було почути думку фермерів свого округу. Під час зустрічі, відбувся обмін думками та обговорення актуальних для сільськогосподарських товаровиробників питань.Було порушено питання, яке хвилює нині не лише аграріїв, а й всіх жителів України – розгляд законопроекту №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Як зазначили фермери, зважаючи, що Запорізька область – край аграрний, а створення сприятливих умов для розвитку сільського господарства є важливим завданням, сьогодні аж ніяк не можна залишатись осторонь даного питання.

Висловили свої думки та позиції і присутні у залі.

Каліман Сергій Анатолійович - директор фермерського господарства "Таврія-Скіф" та директор приватного підприємства "УКР-ЛІТ-АГРО" - Шарапов Сергій Валерійович зауважили, що ринок землі є нормальною практикою, але він має бути врегульований відповідним законодавством, що має стояти на захисті інтересів українських фермерів та представників малого і середнього агробізнесу. Всі фермери категорично виступали проти продажу землі іноземцям.

Більшість фермерів зазначила, що земля має залишатися у громадах, а свою позицію та бачення щодо продажу землі потрібно разом відстоювати, щоб неконтрольований ринок землі не став основою для різного роду спекуляцій, а держава могла захистити інтереси українських потенційних покупців.

 

розділ: Новини Переглядів: 193 Дата: середа, 23.10.2019 08:16