Головна / Новини / Допомагаємо дітям – сиротам адаптуватися до суспільства


Соціальним працівникам добре відомо, що у випускників інтернатних закладів існує чимало проблем, які вони не можуть вирішити самостійно, без сторонньої допомоги. Їх життєві труднощі пов’язані з відсутністю сімейного виховання, з браком батьківської любові та опіки, і як наслідок – не готовність таких дітей до складного дорослого життя. Діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування потребують не тільки співчуття, але і підтримки та соціальної допомоги в плані адаптації до суспільства.

Враховуючи складність проблеми, важливим напрямком діяльності Василівського районного ЦСССДМ є соціальна та психологічна адаптація, підготовка до самостійного життя осіб цієї дуже вразливої категорії молоді.

В ході соціальної підтримки та супроводу осіб вказаної категорії їм надається комплекс необхідних послуг для мінімізації складних життєвих обставин. В цій роботі використовуються різні форми та методи, такі як: опитування щодо виявлення проблем та потреб, відвідування за місцем проживання та навчання, оцінка потреб молодої особи, психологічне консультування для подолання особистих проблем, залучення сиріт до тренінгових занять з метою налагодження процесу самостійної життєдіяльності, сприяння в подальшому працевлаштуванні, вирішенні конкретних побутових питань.

Таким дітям та молоді надається, також, гуманітарна допомога у вигляді одягу, взуття, канцелярських товарів, продуктових наборів. В цій роботі Центр тісно співпрацює з Товариством Червоного Хреста, за що ми дуже вдячні голові цієї поважної благодійної організації Лалетіній Галині Олександрівні.

Також, говоримо щирі слова подяки організаціям – партнерам, учбовим закладам району, які кожного дня стикаються з проблемами соціального сирітства і допомагають проблемній молоді стати на вірний життєвий шлях.

 

 Директор Анжела МАРЧИШИНА

 

розділ: Новини Переглядів: 115 Дата: середа, 23.10.2019 10:58