Головна / Новини / Торгівля людьми і рабство


Торгівля людьми – це тяжкий злочин проти життя та здоров’я людини, злочин проти її волі, честі та гідності, це страшна форма сучасного рабства. Ця соціальна хвороба має як економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини.

Для інформування учнівської молоді, членів сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах щодо проблеми торгівлі людьми, протягом жовтня 2019 року проводились відповідні профілактичні заходи в учбових закладах та сім’ях району.

Інформаційно – просвітницьку роботу (бесіди, відео лекторії) проводили фахівці із соціальної роботи на території міст Василівка та Дніпрорудне, сіл Балки, Скельки, Мала Білозерка, Приморське. Профілактичною роботою охоплено 10 учбових закладів, проведено 10 групових заходів на тему: «Торгівля людьми – це сучасне рабство», в яких прийняли участь 310 учнів. Під час планових відвідувань кризових сімей, фахівці проводили профілактичну роботу, якою охоплено 106 осіб вказаної категорії. До проведення відповідних заходів долучилась заступник директора районного бюро правової допомоги.

Черговий районний місячник закінчився, але профілактична та попереджувальна робота з молоддю продовжується.

 

розділ: Новини Переглядів: 117 Дата: п'ятниця, 25.10.2019 06:24