Головна / Новини / Відбулось навчання на тему: «Запобігання корупції у сфері публічного управління: регіональний аспект»


Сьогодні, за участю фахівців Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, відбулось навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Запобігання корупції у сфері публічного управління: регіональний аспект» 

для посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів районної ради, державних службовців, керівників комунальних закладів, установ та підприємств району. На навчанні були висвітлені такі теми: «Етапи підготовки до електронного декларування: загальні питання та реалізація на місцевому рівні»; «Новації антикорупційного законодавства. Особливості визначення суб'єктів електронного декларування на регіональному рівні»; «Фінансовий контроль як превентивний антикорупційний механізм. Е-декларування: практичний аспект».

Всі бажаючі мали змогу задати запитання та отримати кваліфіковану відповідь.

 

 

 

розділ: Новини Переглядів: 127 Дата: вівторок, 18.02.2020 14:58