Головна / Новини / Футзал – груповий етап Спартакіади


22 лютого на базі ДЮСШ “Таврія” відбувся груповий етап з футзалу ІХ районної Спартакіади серед збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад. Цього року в змаганнях взяли участь 12 команд, які були розподілені на чотири групи. В групі А: Степногірськ переміг Балки з рахунком 10:1 та поступився Василівці з рахунком 4:2. Василівці перемігши Балки з рахунком 6:2 посіли перше місце в групі.

В групі Б: Скеляни перемогли В.Криничанських футзалістів з рахунком 3:1, але послупилися М.Білозерчанам з рахунком 4:6. Білозерчани розгромили команду з В.Криниці з рахунком 6:0 та вийшли до фінальної частини змагань.

В групі В: Тополинці та Дніпрорудненці без проблем здолали команду Приморської сільської ради з рахунком 10:1 та 11:1 відповідно. Між собою ці команди зіграли внічию 4:4, тож до фінанлу вийшла команда з Дніпрорудного за кращою різницею забитих і пропущених голів.

В групі Г: Кам'янські футзалісти зіграли внічию з Підгорнянами та Орлянами з рахунком 2:2 та 5:5 відповідно. Підгірненська команда у підсумки перемогла гравців з Орлянки з рахунком 2:1 та стала останнім фіналістом турніру.

Фінальна частина змагань відбудеться - 14 березня 2020 року.

 

 Виконавчий апарат

 

розділ: Новини Переглядів: 236 Дата: понеділок, 24.02.2020 08:05