Головна / Новини / До уваги суб’єктів декларування!


Наближається граничний термін подання суб’єктами декларування щорічних декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларацій) відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»

Звертаємо увагу на те, що Національне агентство з питань запобігання корупції надало роз’яснення щодо заповнення декларацій, а також щодо особливостей алгоритму роботи з єдиним державним реєстром декларацій.

Дана інформація доступна за посиланням: https://deklaruy.org.ua/

Повний текст документа також розміщено на офіційному сайті НАЗК: https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-...

а його окремі положення – в публічному Telegram-каналі НАЗК: https://t.me/NAZK_gov_ua

та на офіційній сторінці Національного агентства у Facebook: https://www.facebook.com/NAZKgov

Роз`яснення НАЗК від 13 лютого 2020 року № 1 «Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю» доступні за посиланням:

https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/79.pdf

 

У всіх цих дуже важливих Роз’ясненнях враховано зміни, внесені Законом № 140-IX від 02.10.2019, сформовано новий підхід до внесення в декларацію відомостей про кредит та зазначення вартості об’єктів декларування. Національне агентство звертає увагу, що Закон не вимагає від суб’єктів декларування проводити оцінку майна з метою заповнення декларації, окрім іншого одночасно удосконалює попередні механізми подання декларацій, а також детально роз’яснює багато інших особливостей практичного застосування оновленого Закону України «Про запобігання корупції» стосовно вимог фінансового контролю.

 

Важливо! Роз’яснення відображають позицію Національного агентства з метою забезпечення однакового застосування положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно вимог фінансового контролю та мають рекомендаційний характер і не містять нових правових норм.

 

 

розділ: Новини Переглядів: 184 Дата: середа, 04.03.2020 15:50