Головна / Новини / Пожежна безпека в пріоритеті


Пожежна безпека закладів освіти, культури та соціального захисту начелення є пріоритетом в роботі Василівської районної ради. У тісній співпраці з районним сектором головного управління державної служби з наздвичайних ситуацій районною радою постійно проводиться робота по укріпленню матеріальної бази по забезпеченню протипожежних засобів у підпрорядкованих школах, бібліотеках, клубах, та інщих закладах бюджетної сфери.

У Орлянському відділенні для постійно проживаючих одиноких громадян було встановлено пожежну сигналізацію з виводом на пульт та локальну систему пожежогасіння на суму 150 тис. грн.

Здійснено протипожежну обробку дерев’яних конструкцій у Василівському ЦКД на 92 тис.грн. у школах району виконано аналогічних робіт на 472 тис.грн. (Балківська I-II ст., Василівська №3. Тополинська ЗОШ, Приморська №1, Балківська I-IIIст., П’ятихатська ЗОШ, Орлянська ЗОШ та Кам’янська ЗОШ, Дніпрорудненська гімназія «Софія»). У Приморському НВК встановлено систему пожежної сигналізації 540 тис.грн.

Виготовлено ПКД на встановлення пожежної сигналізації у Василівській школі №1, та у гімназії «Сузір’я», у Дніпрорудненській школі «Світоч» на суму 126,5 тис.грн. Наразі у школі №1 м.Василівка (431 тис.грн.) та у «Світочі» (517 тис.грн.) вже проводяться підготовчі роботи.

Крім того постійно закуповуються для оновлення вогнегасники, останній раз було придбано 400 штук на суму 80 тис. грн..

Постійно оновлюється матеріально-технічна база районного сектору ДСНС за рахунок коштів районного бюджету:

- на реалізацію Програми нарощування місцевого (районного) матеріально-технічного резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенно – екологічного характеру та їх наслідків протягом 2017-2019 років було виділено з районного бюджету 254,3 тис.грн. та 30 тис.грн. у 2020 році.

- 50 тис.грн. на придбання твердопаливного котла Василівській пожежній частині;

Ця робота буде продовжуватись і надалі.

 

розділ: Новини Переглядів: 281 Дата: п'ятниця, 26.06.2020 09:50