Головна / Новини / Житло для осіб з числа дітей - сиріт


Соціальна допомога та підтримка особам з числа дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (віком 18 – 23 роки) надається у формі соціального супроводу та спрямована на подолання або мінімізацію життєвих труднощів. Молоді особи вказаної категорії, особливо випускники інтернатних закладів, мають чимало проблем, які пов’язані з відсутністю сімейного виховання,

з браком батьківської любові та опіки, низьким рівнем соціальної адаптації, і як наслідок - їх не готовність до самостійного життя. Складні життєві обставини вони не можуть вирішити самостійно і тоді на допомогу приходять фахівці Василівського районного ЦСССДМ. Переважна більшість осіб з числа дітей – сиріт не мають власного житла. Для вирішення цієї проблеми держава виділяє кошти для покупки будинку або квартири.

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 616 «Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», виконуючи розпорядження голови райдержадміністрації з цього питання, у поточному році було придбано 2 квартири для молодих осіб з числа дітей – сиріт Василівського району. Вони перебували на квартирному обліку Малобілозерської та Кам’янської сільських рад. Для досягнення позитивного результату було проведено чималу роботу в тісній співпраці з організаціями – партнерами: управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, службою у справах дітей.

 

розділ: Новини Переглядів: 364 Дата: понеділок, 27.07.2020 13:49