Головна / Новини / Привітання з Днем міста


Шановні земляки! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради, сердечно вітають вас з Днем міста, славна історія якого розпочалася 231 років тому. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Це свято найдорожче для кожного з нас, бо воно наповнює наші серця гордістю за нашу малу батьківщину.

Дякуємо всім людям, які небайдужі до долі рідной Василівки, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зломився, не втратив віри і відродив його.

Слова привітання адресуємо молодому поколінню, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Дуже хочеться бачити нашу молодь цілеспрямованою, здоровою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією.

Від щирого серця вітаємо всіх Вас з Днем міста!

Бажаємо добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Нових Вам перемог і творчих злетів!

 

розділ: Новини Переглядів: 450 Дата: неділя, 20.09.2020 07:20