Головна / Новини / Привітали з Днем рятівника!


17 вересня голова районної ради Денис Калінін разом з депутатами районної ради Сергієм Каліманом та Андрієм Дашковським привітали працівників мужньої професії з професійним святом – Днем рятівника. Звертаючись до василівських рятівників, Денис Сергійович зазначив, що це свято об'єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, 

які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Утверджуючи добро і милосердя, ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі вам за вірність обов'язку, постійну бойову готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання та реагування на них. Переконаний, що ви й надалі віддано і сумлінно служитимете обраній справі та збагачуватимете ії кращі традиції. Бажаю всім вам здоров'я, благополуччя, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів. Нехай у наш нелегкий час Вас завжди супроводжує прагнення допомогти тим, хто найбільше потребує вашої допомоги. Районна рада завжди підтримувала і надалі буде підтримувати наших рятівників, сьогодні з приводу свята частині вручили принтер.

За активну трудову, сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята Дня рятівника голова районної ради відзначив грамотами Василівської районної ради БОНДАРЕНКА Івана Олександровича - старшину служби цивільного захисту, водія 16 державної пожежно - рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, ГРИНЯ Сергія Вікторовича - рядового служби цивільного захисту, пожежного рятувальника 6 державного пожежно-рятувального поста Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, СІРОГО Михайла Івановича - старшого сержанта служби цивільного захисту, пожежного-рятувальника 16 державної пожежно - рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, ШИБІНА Миколу Сергійовича - молодшого сержанта служби цивільного захисту, пожежного рятувальника 6 державного пожежно-рятувального поста Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області.

 

розділ: Новини Переглядів: 384 Дата: четвер, 17.09.2020 13:19