Головна / Новини / Країна повертається до адаптивного карантину


17 лютого Кабінет міністрів України на засіданні ухвалив рішення, яке повертає адаптивний карантин з регіональним поділом на чотири зони та обмеженнями у залежності від епідемічної ситуації — він почне діяти з 24 лютого 2021 року на всій території України. Одночасно уряд продовжив дію загальнонаціонального карантину до 30 квітня. Постанова передбачає встановлення базового жовтого рівня для всієї країни. Водночас передбачено деякі послабленнями, а саме:

буде дозволятися проведення масових заходів, якщо для однієї особи буде передбачено 4 квадратних метри площі або з наповненістю залу до 50%;

дозволятимуться відвідування закладів освіти групами більш ніж 20 осіб;

під час проведення матчів командних ігрових видів спорту можуть бути присутні глядачі, але з певними обмеженнями щодо кількості заповнених місць;

дозволятиметься працювати ресторанам, кафе, барам та їдальням до 24 години.

Помаранчевий рівень не передбачатиме встановлення додаткових карантинних обмежень, а сигналізуватиме про можливе наближення регіону до червоного рівня епідемічної небезпеки. Водночас пропонується, що на цьому рівні органи місцевої влади можуть вводити додаткові обмежувальні заходи для запобігання поширенню інфекції.

На червоному рівні вводитимуться жорсткі карантинні обмеження, за прикладом січневого карантину. Зелений рівень стане тим показником, якого регіони мають досягнути, щоб почати говорити про перегляд або скасування певних карантинних обмежень.

 

 

розділ: Новини Переглядів: 23 Дата: понеділок, 22.02.2021 15:19