Електронні сервіси

Новини

Запорожців запрошують вболівати за збірну в найбільшій фан-зоні в Україні

За підтримки Запорізької облдержадміністрації на стадіоні «Славутич-Арена» відкриється найбільша фан-зона для футбольних вболівальників в Україні.

Підтримати збірну України на матчі з Англією у Запоріжжі запрошують футбольних фанатів та всіх охочих.

Матч Україна-Англія в рамках 1/4 Євро-2020 відбудеться у суботу, 3 липня, о 22:00. Фан-зона в Запоріжжі буде відкрита на стадіоні «Славутич-Арена» о 20:00, вхід вільний.

У фан-зоні зможуть підтримати національну збірну близько 5 000 уболівальників.

Нагадаємо, 29 червня Україна вперше в своїй історії пробилася до чвертьфіналу Євро-2020, обійшовши збірну Швеції з рахунком 2-1. Переможний гол до серії пенальті на передостанній хвилині додаткового часу овертайму ударом головою забив Артем Довбік. Це був третій матч футболіста за національну збірну.