Головна / Новини


Вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

Сьогодні відбувся захід з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Церемонія відбулася біля пам'ятного знаку жертв голодоморів, політичних репресій, громадянських конфліктів та Чорнобильської трагедії, землякам, які героїчно загинули за свободу та незалежність України до якого було покладено квіти.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 132 субота, 29.08.2020 10:00

Привітання з Днем Шахтаря!

Шановні шахтарі та ветерани вугільної галузі! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають вас з професійним святом – Днем Шахтаря! Гірники – люди мужньої професії, і сьогодні у складних умовах вугільної промисловості ви підтверджуєте високу професійність і майстерність роботи, виконуєте найважливіше

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 131 п'ятниця, 28.08.2020 10:47

Нарада освітян району

Сьогодні, голова районної ради Денис Калінін взяв участь у роботі серпневої наради педагогічних працівників Василівського району 2020 року. У засіданні взяли участь керівники закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, голови міських, сільських, селищної рад, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України. У ході наради було обговорено наступні питання:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 224 четвер, 27.08.2020 14:03

Що важливо знати одиноким матерям?

Згідно із Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновителі, якщо у свідоцтві про народження дитини відсутній запис про батька дитини або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку державним органом РАЦС за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини, а також мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію у разі втрати годувальника або соціальну пенсію.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 174 середа, 26.08.2020 11:05

Привітання з Днем Незалежності України

Шановні жителі району! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітають Вас із національним святом нашої державності – Днем Незалежності України! Бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 462 п'ятниця, 21.08.2020 07:25

Привітання з Днем Державного Прапора України

Шановні жителі району! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітають Вас з Днем Державного Прапора України! Бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успішного навчання, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 459 п'ятниця, 21.08.2020 07:20

Засідання госпітальної ради

Сьогодні, голова районної ради Денис Калінін взяв участь у засіданні госпітальної ради госпітального округу Запорізької області, яка пройшла в online режимі. Під час наради вирішувались організаційні питання, обговорено подальші напрямки роботи щодо розвитку закладів госпітального округу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 478 четвер, 20.08.2020 14:34

Висловлюємо співчуття

Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради висловлюють щирі співчуття сім’ї Притули Миколи Івановича з приводу тяжкої втрати – смерті батька, Притули Івана Івановича, учасника Великої Вітчизняної Війни.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 743 вівторок, 18.08.2020 09:31

Привітання з Днем працівника ветеринарної медицини

Шановні працівники ветеринарної медицини! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають Вас із професійним святом. Ваше свято, без перебільшення, можна назвати всенародним. Адже від результатів роботи ветеринарної медицини залежить безпека харчових продуктів і, як наслідок, здоров'я людей, сприяєте суспільній злагоді.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1130 п'ятниця, 07.08.2020 11:48

Привітання з Днем будівельника

Шановні будівельники! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають Вас з професійним святом. Ваша практична діяльність – реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої незалежної України. Навіть за складних економічних умов ви шукаєте і знаходите шляхи поліпшення своєї діяльності, конкурентноздатності будівельної продукції, зростання авторитету будівельників.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1071 п'ятниця, 07.08.2020 11:46