Головна / Новини


Привітали ветеранів району

Вже традиційно наприкінці жовтня керівництво району відвідали ветеранів війни. У ці дні район відзначає 76 -у річницю визволення від фашистських загарбників та 96 років з дня утворення району. Голова районної ради Денис Калінін разом із заступником голови райдержадміністрації Василем Зайцевим та головою районної Ради ветеранів Сергієм Лобинцевим відвідали ветеранів та інвалідів війни нашого району:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 77 вівторок, 22.10.2019 13:34

Співчуття

Колектив Василівської районної ради, депутатський корпус, колективи закладів загальної середньої освіти міста глибоко сумують з приводу смерті Овчиннікової Алли Дмитрівни. Алла Дмитрівна, Почесний громадянин міста Василівка, ветеран педагогічної праці, Людина, яка все своє життя присвятила вихованню підростаючого покоління, приймала активну участь у житті громади міста. Працювала вчителем, завучем, директором Василівської середньої школи № 2 (нині «гімназія «Сузір’я»).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1689 вівторок, 22.10.2019 09:30

Домашня логопедія

У наш час виникла необхідність підвищувати культуру сімейного виховання. Взаємодія між педагогами та батьками є найважливішою умовою для формування особистості дитина та отримання найкращих результатів у розвитку. Так, у рамках роботи КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» ВРР ЗО. 21 жовтня 2019 року на базі КЗДО № 4 «Струмочок» комбінованого типу ВМР ЗО відбувся логопедичний захід, присвячений Всесвітньому дню людей із вадами мовлення з теми «Домашня логопедія», який розкрив форми роботи логопедів на занятті.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 40 вівторок, 22.10.2019 08:57

Заходи до річниць утворення та визволення Василівського району

Шановні жителі району! Василівська районна рада, Василівська районна державна адміністрація та народний депутат України Юлія ЯЦИК запрошують ветеранів війни та військової служби, учасників АТО, родини загиблих воїнів, представників духовенства, політичних партій і громадських організацій, трудові колективи підприємств,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 222 понеділок, 21.10.2019 14:13

Привітання з Днем працівників харчової промисловості

Шановні працівники харчової промисловості василівщини! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Саме завдяки вашій роботі харчова промисловість є одним із лідерів в освоєнні нових методів та форм ринкового господарювання, в технічному і технологічному оновленні виробництва.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 34 п'ятниця, 18.10.2019 07:20

Звітно-виборча конференція

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін взяв участь в одинадцятій звітно-виборчій конференції районної Ради ветеранів. Під час конференції присутні заслухали звіт голови районної ради ветеранів Сергія Лобинцева та переобрали його на новий термін.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 67 середа, 16.10.2019 14:21

Соціальна робота: досягнення та проблеми

Працівники Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом року надавали необхідні соціальні послуги різним категоріям дітей, молоді та сімей. Робота спеціалістів була спрямована на реалізацію основної мети Центру, а саме: проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 48 вівторок, 15.10.2019 15:33

Привітання з Днем Захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Шановні земляки! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас зі святами - Днем Захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці! Бажаємо добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 41 понеділок, 14.10.2019 07:00

Урочистості до Дня Захисника України

Сьогодні у Василівському центрі культури та дозвілля відбувся захід до Дня захисника України. Присутніх привітав заступник голови районної ради Андрій Дашковський. Це свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 102 п'ятниця, 11.10.2019 12:49

День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Ви робите надзвичайно відповідальну справу. Це не гучні слова. Від вашої роботи залежить не лише стан здоров’я громадян, а й національна безпека.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 46 п'ятниця, 11.10.2019 07:00