Нд 1 8 15 22 29

Електронні сервіси

Новини

Змагання з волейболу

22 лютого 2017 року у Василівському районі пройшли фінальні (районні) змагання з волейболу Чемпіонату України «Шкільна волейбольна ліга України» серед шкільних команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів району (2000 р.н. та молодше), в яких взяли участь 8 команд – переможці зонального етапу, а саме «Василівська гімназія «Сузір’я» - ЗОШ І-ІІІ ст..», «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3», «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ І-ІІІ ст. №1», «Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст. «Світоч»,

«Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст.«Талант», «Степногірська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Балківська ЗОШ І-ІІІ ст.». Серед юнаків I місце посіли команда Василівської школи №3, ІІ місце зайнял волейболисти Степногірської школи, на ІІІ місці - команда Дніпрорудненського «Таланту».

Серед дівчат I місце посіла команда гімназії «Софія», ІІ місце – Василівська школа №3 на ІІІ місці команда гімназії «Сузір’я».

Бажаємо успіхів переможцям на обласному етапі.

п'ятниця, 24 Лютого 2017 13:41 | Переглядів: 489