Офіційний сайт Василівської районної ради

Пошук

Розділи

Календар

« Листопад 2021 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Електронні сервіси

Новини

Питання вакцинації стає все актуальнішим

У середу, 08 вересня під головуванням керівництва райдержадміністрації відбулася нарада з питання активізації роз’яснювальної роботи в територіальних громадах Василівського району щодо необхідності вакцинації населення.

В заході взяли участь представники територіальних громад, керівники Центрів первинної медико-санітарної допомоги та керівники відділів освіти громад району. До участі у нараді долучилася заступник голови районної ради Наталія Джуган.

Під час наради обговорено про важливість вакцинації освітян проти COVID-19, посилення карантину. Вакцинація – це ефективний спосіб, за допомогою якого можна уберегтися від коронавірусної інфекції. Крім того, на даний час в амбулаторіях району доступні всі вакцини, які рекомендовані МОЗ. Щеплення населенню здійснюють 4 вакцинами: CoronaVac, AstraZeneca, Moderna та Pfizer.

На цей час поінформовано, що Василівська, Михайлівська та Кам’янсько-Дніпровська громади лідирують за кількістю вакцинованих працівників закладів освіти, але водночас є громади, показники вакцинації яких є дуже низькі, а саме Благовіщенська, Водянська, Дніпрорудненська й Малобілозерська громади.

За підсумками обговорення надано доручення керівникам територій щодо покращення роботи з підвищення рівня охоплення населення щепленнями та доведено громадам графіки роботи Центрів масової вакцинації.четвер, 09 Вересня 2021 10:05 | Переглядів: 36

закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]