Офіційний сайт Василівської районної ради

Пошук

Розділи

Календар

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Електронні сервіси

Новини

Пенсіонери можуть отримати щеплення від коронавірусу у відділеннях «Укрпошти»

Пенсіонери Запорізької області можуть отримати щеплення від коронавірусу у відділеннях «Укрпошти». Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Едуард Брутман.

За дорученням Президента України з метою охоплення усіх верств населення та недопущення захворювання працівників «Укрпошти», зокрема, листонош, які доносять пенсії до маломобільних груп населення та обслуговують великий потік кореспонденції, в ОДА була проведена зустріч з керівником Запорізького відділення «Укрпошти» Юлією Боровик, координатором з вакцинації в області Мариною Колеровою, керівником Департаменту охорони здоров’я Олексієм Кулиничем. Учасники зустрічі обговорили питання розгортання у відділеннях «Укрпошти» мобільних пунктів вакцинації працівників «Укрпошти» та людей похилого віку, які отримують пенсії та користуються послугами пошти.

З 8 жовтня в усіх містах Запорізької області розгорнуто мобільні пункти вакцинації у відділеннях «Укрпошти».

Наше основне завдання - зробити процес вакцинації зручним і доступним для всіх верств населення. Обласна влада продовжує працювати в цьому напрямі. Окрім центрів вакцинації і пунктів щеплень відтепер є можливість вакцинуватись пенсіонерам у відділеннях «Укрпошти», куди вони приходять за виплатами. Перелік відділень буде постійно оновлюватися та розширюватися. Вакцинація дозволить людям похилого віку убезпечити своє здоров’я від важкого перебігу хвороби, - наголосив Едуард Брутман.

 

 

Запорізька ОДАп'ятниця, 08 Жовтня 2021 16:12 | Переглядів: 30

закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]