Головна / Оголошення / Податкова інформує!


Декларації з плати за землю (орендної плати) подаються до 20 лютого

Податкова служба Василівського району нагадує приватним підприємцям та юридичним особам, які використовують у своїй діяльності земельні ділянки що, згідно ст.286.2 Податкового кодексу України, вони повинні подати податкову декларацію з плати за землю (орендної плати) на 2013 рік.

Така декларація повинна бути подана не пізніше 20 лютого 2013 року за формою, затвердженою наказом ДПА України від 24.12.2010р. №1015. Декларація подається обов’язково з додатком 1.

Декларацію подають суб’єкти господарювання – землекористувачі, які мають у власності чи в оренді земельні ділянки.

Декларація подається 1 раз на рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

У разі зміни протягом року об’єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

Відповідно до ст.25 Закону України від 06 жовтня 1998 року N 161-XIV «Про оренду землі» зі змінами та доповненнями орендар земельної ділянки зобов’язаний, у п’ятиденний строк після державної реєстрації договору оренди земельної ділянки державної або комунальної власності надати копію договору до державної податкової служби.

 

Н.М. Солов’янова
начальник Василівського відділення
Токмацької ОДПІ

 

розділ: Оголошення Переглядів: 597 Дата: 13.02.2013