Головна / Новини


Нарада з керівниками закладів освіти, культури, молоді і спорту

Сьогодні голова районної ради Олена Здор  взяла участь  у нараді  під головуванням Василівського міського голови Сергія Калімана з керівниками закладів освіти, культури, молоді і спорту громади. Присутнім було представлено  начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Тамару Комлик.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 12 середа, 27.01.2021 16:33

Сьогодні в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Цей День проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав, в пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни. Україна на державному рівні приєдналася до відзначення цієї міжнародної дати у 2012 році.  Дата 27 січня обрана не випадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 6 середа, 27.01.2021 12:15

Сесійний день

Сьогодні відбулося пленарне засідання четвертої (позачергової) сесії восьмого скликання. Передувало сесії засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, спільної власності та регуляторної політики та засідання президії, яке провела голова районної ради Олена Здор. На постійних комісіях детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії. Після засідань комісій, відбулась пленарна частина засідання сесії у великій залі засідань під головуванням Олени Здор, у якій взяли участь 32 народні обранці.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 158 вівторок, 26.01.2021 15:31

Створення належних умов для отримання якісних соціальних послуг

Одним з основних завдань влади є створення належних умов для отримання жителями якісних медичних послуг і забезпечення соціального захисту громадян похилого віку. Сьогодні голова районної ради Олена Здор спільно з депутатом районної ради Анатолієм Волковим й представниками Благовіщенської об’єднаної територіальної громади відвідали терапевтичне відділення №2 Кам’янсько-Дніпровської ЦРЛ.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 61 понеділок, 25.01.2021 19:25

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №23/2021

Про оголошення в Україні дня жалоби

У зв'язку із трагедією, що сталася 21 січня 2021 року внаслідок пожежі у будинку для літніх людей у місті Харкові та призвела до людських жертв, з метою вшанування пам'яті загиблих постановляю:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 38 субота, 23.01.2021 16:07

Візит до Василівського району голови Запорізької облдержадміністрації

Сьогодні з робочим візитом у Василівський район прибув голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух. У ході візиту взяла участь голова районної ради Олена Здор. Очільник області ознайомився із проведенням реконструкції  об’єктів інфраструктури району, а саме будівельних робіт  стадіону «Таврія» та відділення екстреної медичної допомоги Василівської багатопрофильної лікарні. Проведено огляд об’єктів й виконаних робіт.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 223 четвер, 21.01.2021 22:03

Історія свята української державності

22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, наша держава відзначає День соборності. Цьогоріч  маємо 102-у річницю Акту Злуки і, власне, соборності держави. Соборність втілює у собі необхідність територіальної єдності та об’єднує ідеї неподільності і незалежності української землі. Соборність, як державотворницька ідея та патріотичне переконання почала формуватися після об'єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 47 четвер, 21.01.2021 11:43

Як ринок праці долав коронокризу у 2020 році

«Коронакриза стала серйозним випробуванням для ринку праці. Упродовж минулого року відбулося суттєве зменшення кількості вакансій з одночасним зростанням рівня безробіття. Але, незважаючи на обмежувальні заходи, фахівці служби продовжували пошук роботи для безробітних та підбирали персонал для роботодавців», - розповідає директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 61 вівторок, 19.01.2021 14:37

Василівський центр ПМСД повідомляє!

Відповідно до Порядку надання ПМД 504 від 18.03.2018 року Василівська АЗПСМ має лабораторію, основна мета якої спрямована на проведення лабораторних досліджень, що сприяє підвищенню ефективності лікувально - діагностичного процесу та наданню висококваліфікованої медичної допомоги пацієнтам, які уклали декларацію з сімейними лікарями КНП "ВАСИЛІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД"ВРР ЗО. Лабораторія надає лабораторні та інструментальні діагностичні дослідження, а саме: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, глюкоза крові.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 65 вівторок, 19.01.2021 10:38

Привітання з Водохрещам!

Шановні мешканці Василівського району! Голова районної ради Олена ЗДОР, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради від щирого серця вітають Вас  з Хрещенням Господнім! Свято хрещення нам дано для того, щоб ми по-новому поглянули на світ навколо нас, повірили в його чистоту і прийняли в серце його красу. З святом, світлим і чистим! Бажаємо, щоб на Вас зійшла свята Божа благодать. Щоб тіло і душа, омываясь освяченою водою, наситилися здоров’ям, легкістю, втіхою, гармонією, душевним умиротворінням, спокоєм та ідилією.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 63 понеділок, 18.01.2021 16:56