Головна / Новини


В районі відбулись тематичні короткострокові семінари

Сьогодні, фахівцями Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій на прохання голови Василівської районної ради Дениса Калініна проведено одразу три виїзних тематичних короткострокових семінари у м. Василівка:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 2 середа, 20.02.2019 14:38

І подвигом, і пам’яттю живі!

Сьогодні у фойє адмінбудівлі Василівської районної ради відбувся урочисто-поминальний захід до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь голова районної ради Денис Калінін, депутати районної ради, виконавчий апарат районної ради, керівники та представники трудових колективів, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники політичних партій та громадських організацій, громадські активісти.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 13 середа, 20.02.2019 08:53

Вулична акція «Стань наставником-зміни життя дитини»

18 лютого 2019 року фахівцями із соціальної роботи Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у м.Дніпрорудне та м.Василівка проведено вуличну акцію «Стань наставником-зміни життя дитини». Метою цієї акції є інформування населення щодо нової форми підтримки дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які проживають в інтернатних закладах.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 15 вівторок, 19.02.2019 16:46

Відбулися перші відкриті змагання зі спідкубінгу

19 лютого в КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1» відбулися перші відкриті змагання зі спідкубінгу «Талант у кубі» на кубок голови Василівської районної ради Дениса Калініна. На змаганнях зустрілися найкмітливіші та найсвітліші голови освітніх закладів нашого району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 57 вівторок, 19.02.2019 15:38

До уваги чорнобильців!

Громадянам, віднесеним до учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії будуть видані нові посвідчення. Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації (далі - Департамент) вже отримав бланки цих посвідчень для осіб з інвалідністю з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, щодо яких установлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, хворим внаслідок

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 10 понеділок, 18.02.2019 10:01

В районі чествували воїнів-інтернаціоналістів

Сьогодні біля Стели загиблим воїнам – землякам, учасникам бойових дій на території Афганістану відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ій річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан. Найбільш масштабною, тривалою та трагічною з локальних воєн була саме війна в Афганістані.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 53 п'ятниця, 15.02.2019 11:40

Пам’ять про Афганістан жива.

15 лютого в залі засідань Дніпрорудненської міської ради відбулися урочисті збори, присвячені 30-ій річниці виведення радянських військ з Афганістану в яких прийняв участь голова Василівської районної ради Денис Калінін спільно із Дніпрорудненським міським головою Юрієм Коробовим, начальником відділу військового обліку райвіськомату Олексієм Качаном 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 17 п'ятниця, 15.02.2019 10:17

Привітання з Днем пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають всіх, хто за покликом Батьківщини виконував бойові накази у мирний час та висловлюємо шану і вдячність ветеранам та родинам загиблих.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 17 п'ятниця, 15.02.2019 09:37

Професійна освіта майбутнього

14 лютого голова районної ради Денис Калінін прийняв участь у форумі керівників трудових колективів Василівського району «Реформа професійної технічної освіти – погляд у майбутнє», що відбувся на базі Державного начального закладу «Василівський професійний ліцей». Учасниками форуму були директори закладів загальної середньої освіти та дошкільних закладів, керівники державних установ, організацій, соціальної сфери, які працюють з дітьми, молоддю, сім’ями.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 28 п'ятниця, 15.02.2019 09:34

«Lego-кар’єра»: шість сходинок для майбутньої професії

З 18 лютого 2019 року в Запорізькій області стартує Місячник профорієнтації, який націлений допомогти молоді у професійному самовизначенні. Фахівці служби зайнятості будуть знайомити молодь з розмаїттям професій, потребами ринку праці, основними кроками правильного вибору професії.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 9 п'ятниця, 15.02.2019 09:33