Головна / Новини


Заходи до річниць утворення та визволення Василівського району

Шановні жителі району! Василівська районна рада, Василівська районна державна адміністрація та народний депутат України Юлія ЯЦИК запрошують ветеранів війни та військової служби, учасників АТО, родини загиблих воїнів, представників духовенства, політичних партій і громадських організацій, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учнівську, студентську молодь і всіх бажаючих взяти участь у заходах з нагоди відзначення 96-ї річниці утворення та 76-ї річниці визволення Василівського району та міста Василівка, які пройдуть у районному центрі з 22 по 25 жовтня.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 56 понеділок, 21.10.2019 14:13

Привітання з Днем працівників харчової промисловості

Шановні працівники харчової промисловості василівщини! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Саме завдяки вашій роботі харчова промисловість є одним із лідерів в освоєнні нових методів та форм ринкового господарювання, в технічному і технологічному оновленні виробництва.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 8 п'ятниця, 18.10.2019 07:20

Звітно-виборча конференція

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін взяв участь в одинадцятій звітно-виборчій конференції районної Ради ветеранів. Під час конференції присутні заслухали звіт голови районної ради ветеранів Сергія Лобинцева та переобрали його на новий термін.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 29 середа, 16.10.2019 14:21

Соціальна робота: досягнення та проблеми

Працівники Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом року надавали необхідні соціальні послуги різним категоріям дітей, молоді та сімей. Робота спеціалістів була спрямована на реалізацію основної мети Центру, а саме: проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 22 вівторок, 15.10.2019 15:33

Привітання з Днем Захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Шановні земляки! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас зі святами - Днем Захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці! Бажаємо добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 9 понеділок, 14.10.2019 07:00

Урочистості до Дня Захисника України

Сьогодні у Василівському центрі культури та дозвілля відбувся захід до Дня захисника України. Присутніх привітав заступник голови районної ради Андрій Дашковський. Це свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 65 п'ятниця, 11.10.2019 12:49

День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Ви робите надзвичайно відповідальну справу. Це не гучні слова. Від вашої роботи залежить не лише стан здоров’я громадян, а й національна безпека.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 17 п'ятниця, 11.10.2019 07:00

Засідання позачергової сесії районної ради

Cьогодні в районній раді пройшов депутатський день. Перед початком сесії, депутати на засіданнях постійних комісій районної ради розглянули чергу денну пленарного засідання. Після засідань постійних комісій депутати перейшли до сесійної зали де під головуванням голови районної ради Дениса Калініна, відбулось пленарне засідання сорок четвертої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 66 четвер, 10.10.2019 17:19

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо депутата районної ради, директора Комунального закладу «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Талант» Василівської районної ради Запорізької області Здор Олену з отриманням обласної педагогiчної премiї 2019 року. 

Олена Василівна - творчий, закоханий у свою професію педагог, умілий організатор та професійний менеджер, патріот своєї справи. Лідер, здатний вести свій колектив до обраних перспектив, переборюючи стереотипи, використовуючи інноваційні управлінські технології, впроваджуючи реформи і долаючи перешкоди на своєму шляху.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 22 четвер, 10.10.2019 14:20

Близько 4 тис. громадян прийняли участь у «Місячнику зайнятості молоді» в Запорізькій області

З метою підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності молоді в сучасному економічному середовищі, обласною службою зайнятості у вересні 2019 року в області проводився «Місячник зайнятості молоді». Всього у заходах «Місячника зайнятості молоді» прийняло участь близько 4 тис. молодих громадян у віці до 35 років. Протягом місяця до центрів зайнятості Запорізької області звернулось понад 2,5 тис. молодих громадян у віці до 35 років, статус безробітного отримали близько 1,3 тис.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 11 середа, 09.10.2019 16:31