Головна / Новини


Привітання з Днем державної служби

Шановні колеги! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з професійним святом – Днем державної служби. На вас покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові нашої України, за втілення в життя всіх найголовніших функцій держави.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 25 п'ятниця, 23.06.2017 08:00

День скорботи і вшанування памʼяті жертв війни в Україні

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін разом із головою райдержадміністрації Валерієм Кошеленком та міським головою Людмилою Цибульняк взяли участь у громадській панахиді та покладанні квітів до Дня скорботи та вшанування пам’яті загиблих воїнів. Кожен рік 22 червня ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював перемогу. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 119 четвер, 22.06.2017 11:44

Засідання сімнадцятої та вісімнадцятої (позачергової) сесій районної ради

Сьогодні, 21.06.2017 року, під головуванням голови районної ради Дениса Калініна, відбулись одразу засідання двох сесій Василівської районної ради сьомого скликання – сімнадцятої та вісімнадцятої (позачергової). В роботі сесій взяли участь: голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко, керівники органів місцевого самоврядування району, депутати місцевих рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів виконавчої влади.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 240 середа, 21.06.2017 14:50

Мамо, тато, я – спортивна сім’я

За підтримки Василівської районної ради, Василівської райдержадміністрації та КЗ "ФОК "Таврія" ВРР ЗО, за ініціативою КЗ "Науково-методичний центр" ВРР ЗО, а особливо методиста Тетяни Єременко сьогодні на стадіоні КЗ «Василівська ЗОШ №1» ВРР ЗО відбулося сімейно-спортивне свято "Мама, тато, я - спортивна сім'я".

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 178 п'ятниця, 16.06.2017 21:49

Шанували медиків району

Сьогодні у Василівському Центрі культури та дозвілля відбулося святкування Дня Медичного працівника. Винуватців свята привітали голова районної ради Денис Калінін, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, міський голова Людмила Цибульняк та головний лікар Василівської ценральної районної лікарні Валерій Сапа. Щорічно в третю неділю червня громадськість відзначає День медичного працівника. У цей день представникам найгуманнішої професії шлють вітання всі, хто хоч раз звертався до них за допомогою. Не залишились осторонь святкування Дня медичного працівника і медики Василівського району. Багато теплих слів лунало на адресу працівників охорони здоров’я.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 208 п'ятниця, 16.06.2017 20:35

«Здорові діти – наше майбутнє»

Важливим завданням держави є створення оптимальних умов для оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення всебічного розвитку підростаючого покоління. Ні в кого не викликає сумнівів твердження, що здорові діти – наше майбутнє. Саме здорові, освічені, розумні і активні діти зможуть бути успішними у досягненні життєвої мети та принести користь суспільству!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 94 п'ятниця, 16.06.2017 15:23

Мала Білозерка – «НІ», Скельки - «ТАК»

Вчора голова районної ради Денис Калінін взяв участь у зборах громадян с. Мала Білозерка та с. Скельки з питання обговорення пропозиції Дніпрорудненського міського голови щодо можливого об'єднання в Дніпрорудненську об'єднану територіальну громаду п'яти місцевих рад (М.Білозерська, Скельківська, Орлянська, Балківська сільські ради та м.Дніпрорудне).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 280 п'ятниця, 16.06.2017 09:49

Привітання до Дня медичного працівника!

Шановні медичні працівники! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з професійним святом. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 131 п'ятниця, 16.06.2017 08:00

У районній раді відбувся депутатський день

21 червня поточного року планується провести сімнадцяту та вісімнадцяту (позачергову) сесії районної ради. Сьогодні відбулись засідання постійних комісій та спільне засідання постійних комісій під час яких розглянуто загалом 26 питань, що буде винесено на розгляд вищезгаданих засідань. З питаннями черги денної депутатів ознайомили: Калінін Д.С. – голова районної ради; Величко Л.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації; Сапа В.М. – головний лікар Василівської ЦРЛ, Ошурков О.В. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 156 середа, 14.06.2017 16:43

Діти і здоров’я

Всім відомо, що здорові діти – наше майбутнє. Саме здорові, розумні, активні та життєрадісні діти зможуть збудувати краще життя для себе та інших! Тому дуже важливо навчати малечу самим турбуватися про власне здоров’я, розповідати їм про правила здорового способу життя. Саме цією інформаційно – просвітницькою роботою займаються фахівці із соціальної роботи Василівського районного ЦСССДМ на базі пришкільних таборів відпочинку із денним перебуванням.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 71 п'ятниця, 09.06.2017 14:03