Головна / Новини


«Віват, Академіє!»

На календарі незабаром травень і це означає, що навчальний рік добігає кінця. А ось юні науковці та їх педагоги з Малої академії наук учнівської молоді вже підбили підсумки своєї науково-дослідницької роботи за 2017-2018 навчальний рік і днями урочисто звітували про здобутки і зайняті призові місця на конкурсі-захисті своїх наукових проектів в області і навіть Києві та приймали поздоровлення від гостей, запрошених на свято «Віват, Академіє!», 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 39 середа, 25.04.2018 14:04

«Серце до серця. Разом допоможемо хворим дітям»

На території Василівського району проведено XIII Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця». У 2018 році акція проходила під гаслом: «Збираємо кошти на медичне обладнання для Запорізької обласної дитячої лікарні, щоб лікувати дітей з вадами слуху». Для нашого району проведення акції «Серце до серця» стало вже доброю традицією. Як і в минулі роки, волонтери Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді приймали активну участь у справі благодійності. Цього року благодійна акція охопила м.Василівка, м.Дніпрорудне, смт. Степногірськ, с.Приморське, с.Орлянське, с.М.Білозерка та проходила за підтримки Василівської районної ради, Василівської райдержадміністрації, Василівської та Дніпрорудненської міських, Степногірської селищної та сільських рад.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 18 середа, 25.04.2018 13:29

«Судова реформа на місцевому рівні – просто про складне»

Наявність чесного й ефективного судочинства – обов'язкова передумова для відчуття безпеки і захищеності, економічного зростання. Якщо в суспільстві немає правосуддя, здатного захистити права людини і забезпечити правопорядок, будь-які інші реформи зводитимуться нанівець.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 18 середа, 25.04.2018 13:19

Отримувачі субсидії повинні вчасно повідомляти про зміни, які впливають на призначення субсидії, та про зміни в персональних даних

Для правильності та правомірності отримання субсидії, протягом місяця її отримувачі повинні повідомити управління соціального захисту населення, якщо у них в родині відбулися такі зміни, що впливають на призначення субсидії:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 54 понеділок, 23.04.2018 15:02

Про День охорони праці

Василівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області та управління соціального захисту населення Василівської районної державної адміністрації у Запорізькій області з метою належної організації і проведення у 2018 році Дня охорони праці, який відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 «Про День охорони праці» відзначається щорічно 28 квітня, просить роботодавців провести певні заходи 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 38 понеділок, 23.04.2018 11:01

Безпечна поведінка молоді

19 квітня 2018 року на виконання плану сумісної діяльності між ДНЗ «Василівський професійний ліцей» та Василівським районним центром СССДМ, Комплексних заходів профілактики правопорушень та злочинності на 2017-18 р.р. на базі ліцею проведено профілактичні лекції на тему: «Безпечна поведінка підлітків»

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 83 п'ятниця, 20.04.2018 15:20

Нарада закладів культури

В напрямку проведення профілактичних заходів, які мають усунути шкідливі і небезпечні фактори, запобігти випадкам травмування на виробництві КУ «Сервісний центр закладів культури» Василівської районної ради Запорізької області базі КЗ «Василівський центр культури та дозвілля» ВРР ЗО 18 квітня 2018 року для працівників галузі культури було проведено навчальний семінар з питань охорони праці.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 134 четвер, 19.04.2018 11:42

День пожежної охорони

Щороку 17 квітня в Україні вшановують пожежників. День пожежної охорони був затверджений указом Президента № 555 в 2013 році. Сьогодні голова районної ради Денис Калінін привітав вогнеборців району. Робота пожежника — не жарти. Вона вимагає серйозної фізичної підготовки, умінь надання швидкої допомоги, аналітичних здібностей. Щодня українські пожежники врятовують десятки життів і сотні будівель.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 84 вівторок, 17.04.2018 11:39

Привітання з Днем пожежної охорони!

Шановні працівники пожежної охорони! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають Вас з Днем пожежо охорони. Дякуємо Вам за професіоналізм, витримку, врятовані життя і матеріальні цінності! Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, миру і добра, щоб якомога рідше виникали умови, за яких Ви вимушені ризикувати власним життям і здоров'ям.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 31 вівторок, 17.04.2018 06:52

Висловлюємо співчуття

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради висловлюють щирі співчуття родинам Пилипенко Валентини Дмитрівни та Оторвіної Людмили Дмитрівни з приводу тяжкої втрати — смерті матері, Дмитренко Анни Євстафіївни.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 84 понеділок, 16.04.2018 10:00