Головна / Новини


День скорботи і вшанування памʼяті жертв війни в Україні

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін разом із головою райдержадміністрації Валерієм Кошеленко, представникам духовенства району – Іваном Карташовим та Романом Садовим взяли участь у мітингу-реквієму та громадській панахиді до Дня скорботи та вшанування пам’яті загиблих воїнів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 95 п'ятниця, 22.06.2018 09:47

Привітання до Дня молоді

Шановна молодь Василівського району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з одним із найяскравіших свят -  Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 77 п'ятниця, 22.06.2018 07:01

Привітання з Днем державної служби

Шановні колеги! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з професійним святом – Днем державної служби. На вас покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові нашої України, за втілення в життя всіх найголовніших функцій держави.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 45 п'ятниця, 22.06.2018 07:00

В районній раді - депутатський день.

20 червня відбулись засідання постійних комісій районної ради та спільне засідання постійних комісій, яке провів заступник голови районної ради Андрій Дашковський. Розпочалось засідання з хвилини мовчання за передчасно померлим депутатом Василівської районної ради, заступником голови постійної комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення, лікарем-стоматологом Василівської центральної районної лікарні Тесленко Володимиром Івановичем.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 159 середа, 20.06.2018 15:16

Ринок праці. Реалії сьогодення.

За п’ять місяців 2018 року 5,4 тис. роботодавців проінформували центри зайнятості області про наявність 23,0 тис. вакансій, що на 6,7% більше, ніж у відповідному періоді минулого року. 20,3 тис. вакансій , або 88,2% були укомплектовані. Тривалий час рівень укомплектування вакансій в Запорізькій області є найбільшим в Україні (середній по Україні – 65,8%). Середня тривалість укомплектування вакансій складає 8 днів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 14 середа, 20.06.2018 14:25

Висловлюємо глибокі співчуття з приводу передчасної смерті депутата районної ради Володимира Тесленко

Голова Василівської районної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради з глибоким сумом сповіщають, що на 67-у році життя передчасно помер Володимир Іванович Тесленко – депутат Василівської районної ради ІV та VII скликань, заступник голови постійної комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення, лікар-стоматолог Василівської центральної районної лікарні.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 427 середа, 20.06.2018 10:19

Разом до здорового життя

Важливим завданням Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є проведення соціально – профілактичної роботи з дітьми з питань здорового способу життя, безпечної поведінки та профілактики негативних явищ.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 65 вівторок, 19.06.2018 08:36

Робота спеціалізованих мистецьких навчальних закладів району на контролі

18.06.2017 голова Василівської районної ради Денис Калінін провів нараду з питання організації роботи дитячих музичних шкіл району за результатами планових перевірок Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації.

18.06.2017 голова Василівської районної ради Денис Калінін провів нараду з питання організації роботи дитячих музичних шкіл району за результатами планових перевірок Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації.

         У нараді прийняли участь директор КУ «СЦЗК» Олена Циба разом із заступником Наталією Калініною,  директор Василівської дитячої музичної школи Антоніна Горецька, Дніпрорудненської дитячої музичної школи Юлія Міщенко, Степногірської дитячої музичної школи Ганна Гайдаржи, Малобілозерської дитячої музичної школи Людмила Димна та Балківської дитячої музичної школи Жанна Вишник.
детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 38 понеділок, 18.06.2018 16:18

Футбольный матч к Дню медицинского работника в г.Днепрорудном

В Днепрорудном главной спортивной ареной является стадион «Горняк». В прошлом году, в рамках подписанного Меморандума о социальном партнерстве между ЧАО «ЗЖРК» и Днепрорудненским городским советом, он был реконструирован: отремонтированы трибуны, восстановлено покрытие поля, установлены 1 000 кресел для болельщиков. А уже в этом году городской совет приобрел еще 360 кресел и заменил кресла, поврежденные вандалами, для большего комфорта горожан.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 83 п'ятниця, 15.06.2018 15:55

Шанували медиків району

Сьогодні у Василівському Центрі культури та дозвілля відбулося святкування Дня Медичного працівника. Зі святкової сцени лунали слова привітань та вшанування представників медичного фаху від голови районної ради Дениса Калініна, голови райдержадміністрації Валерія Кошеленко, голови Дніпрорудненської міської ради Юрія Коробова, секретаря Василівської міської ради Олександра Мандичева, головного лікаря Василівської центральної районної лікарні Валерія Сапи та виконуючого обовʼязки головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Ольги Хороль.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 183 п'ятниця, 15.06.2018 15:41