Головна / Новини


Кожна дитина чекає на диво та подарунки

На передодні новорічних свят, а саме 14 грудня 2017 року Василівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів творчий майстер-клас для дітей з прийомних сімей «Новорічний подарунок». В ході проведення заходу діти з кольорового паперу виготовляли головний атрибут новорічних свят – ялинку та прикраси для неї (зірочку та сніговика). 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 78 п'ятниця, 15.12.2017 10:23

Привітання з Днем працівників державної виконавчої служби

Шановні працівники державної виконавчої служби! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби! Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 30 п'ятниця, 15.12.2017 07:55

Привітання з Днем працівників суду

Шановні працівники суду! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Від наполегливої та самовідданої праці всіх, хто працює у судовій системі, великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 57 п'ятниця, 15.12.2017 07:52

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

31-й рік поспіль в цей день ми віддаємо шану учасникам ліквідації наслідків однієї із найстрашніших катастроф в історії людства. Василівці, які брали участь в приборканні атомного вибуху, є для нас прикладом відваги і самовідданості. Незважаючи на всі труднощі і перепони, які доводиться долати ліквідаторам чорнобильської аварії та родинам тих, хто загинув від надмірної дози радіації, вони самі вважають 14 грудня – день прийняття в експлуатацію комплексу захисних споруд над зруйнованим 4-м блоком ЧАЕС – своїм святом.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 72 четвер, 14.12.2017 10:00

У районній раді відбувся депутатський день

13 грудня відбулись засідання постійних комісій та спільне засідання постійних комісій, яке провів голова районної ради Денис Калінін. Під час засідань розглянуто загалом 32 питання двадцять другої та двадцять третьої (позачергової) сесії районної ради, що заплановані на 20 грудня поточного року. З питаннями черги денної депутатів ознайомили: Калінін Д.С. – голова районної ради, Величко Л.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 133 четвер, 14.12.2017 09:48

Бюджет 2018 погоджено

Вчора під головування Олени Здор відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку. Депутати розглянули ряд важливих питань життєдіяльності району у 2018 році – Програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2018 рік та районний бюджет на 2018 рік.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 142 середа, 13.12.2017 09:45

16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться акція «16 днів проти насильства». Основними завданнями акції є: - привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівнихправ жінок і чоловіків; - активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 52 вівторок, 12.12.2017 14:31

Дбайливе ставлення до охорони праці є запорукою збереження здоров’я та життя

На виконання вимог статей 13, 14 та 15 Закону України «Про охорону праці» роботодавець повинен забезпечити функціонування системи управління охороною праці, створити службу охорони праці, а працівники повинні додержуватися вимог нормативно-правових актів. Вимоги цього Закону поширюється і на роботодавців у яких по трудовому договору працює хоча б одна людина. Роботодавець під час укладення трудового договору з працівником, повинен: - розробити нормативно правові акти з питань охорони праці;

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 47 вівторок, 12.12.2017 14:27

Нарада при голові районноїради

Вчора, 11 грудня голова районної ради Денис Калінін провів нараду з директорами шкіл району. У нараді взяли участь Андрій Дашковський – заступник голови районної ради, Любов Кузнєцова - директор КУ «Василівський районний центр фінансового обліку та матеріально-технічного забезпечення закладів та установ освіти», Наталія Задорожна – начальник відділу освіти райдержадміністрації, Алла Нестор – директор КЗ «Науково-методичний центр» ВРР ЗО, спеціалісти науково-методичного центру.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 135 вівторок, 12.12.2017 08:20

Відзначили День місцевого самоврядування

7 грудня, в районному КЗ «Василівський ЦКД» проведено урочисті святкові заходи з нагоди Дня місцевого смоврядування. В урочистостях прийняли участь: голова районної ради Денис Калінін, голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко, голова Василівської міської ради Людмила Цибульняк, голова Дніпрорудненської міської ради Юрій Коробов,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 144 п'ятниця, 08.12.2017 08:49