Головна / Новини


Привітання з Днем Соборності України

Шановні жителі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас з Днем Соборності. Нехай відчуття згуртованості допомагає нам жити і працювати. Щиро зичимо вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Нехай день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших територіальних громад та усієї України.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 6 середа, 22.01.2020 08:15

Шукачі роботи в Запорізькій області: хто вони?

Хто більше шукає роботу: молодь, чи люди у віці; жінки або чоловіки; люди, які не мають освіти, або у кого є диплом? Ми спробуємо відповісти на всі ці питання. «У службі зайнятості постійно модернізуються та змінюються підходи до роботи, а щоб надавати послуги безробітним якнайефективніше, треба знати цільову аудиторію. Адже до кожного ми застосовуємо клієнтоорієнтовний підхід.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 6 вівторок, 21.01.2020 15:09

Співчуття

Голова Василівської районної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради з глибоким сумом сповіщають, що пішла з життя Панченко Павлина Петрівна, депутат Василівської міської ради минулого скликання. Павлина Петрівна, більше десяти років була головою одного із найбільших квартальних комітетів міста та переймалась добробутом кожного мешканця вулиці Каховської.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 18 понеділок, 20.01.2020 08:49

Актуальне в галузі освіти: пожежна безпека, вакцинація, якість харчування

Сьогодні, заступник голови районної ради Андрій Дашковський взяв участь у нараді з вирішення актуальних питань в галузі освіти району. В ході заходу були розглянуті питання про хід перевірок та стан техногенної й пожежної безпеки закладів освіти, стан верифікації даних вакцинального статусу населення та мікропланування заходів з імунізації проти кору і нагляд за організацією харчування в закладах освіти.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 21 п'ятниця, 17.01.2020 15:29

Привітання із Хрещенням Господнім

Шановні жителі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із Хрещенням Господнім! Бажаємо вам міцного здоров’я, добра та благополуччя. Хай мир та злагода панують у кожній родині, а освячена у цей день вода додає сил та наснаги для нових звершень на благо рідної України.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 9 п'ятниця, 17.01.2020 08:48

Привітання ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат»

Шановний Михайло Костянтиновичу! Голова Василівської районної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради від щирого серця вітають Вас та весь трудовий колектив ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» з 50-річницею з Дня заснування підприємства.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 21 п'ятниця, 17.01.2020 08:33

Засідання робочої групи

Голова районної ради Денис Калінін, взяв участь у засіданні робочої групи з підготовки пропозицій щодо проєкту законодавчого акта про удосконалення адміністративно-територіального устрою Запорізької області під час якого, більшістю голосів було підтримано нову модель поділу районів. Засідання робочої групи відбулось під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Туринка та за участі першого заступника голови Івана Федорова, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 32 четвер, 16.01.2020 14:44

Новий рік – пора чудес, і чарівником може стати кожен!

Вже традиційно, другий рік поспіль, мережа магазинів «Простор» сумісно з Василівським районним ЦСССДМ проводить акцію під назвою «Ялинка мрій» і цього року м. Дніпрорудне не залишилось осторонь цієї доброї справи. Протягом грудня магазин був прикрашений новорічними кульками з побажаннями дітей. Мешканці міста активно взяли участь в акції і підготували подарунки.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 14 середа, 15.01.2020 15:53

8 причин, чому безробітним варто звернутися до служби зайнятості

Пошук роботи – нелегка праця. Проте Служба зайнятості може допомогти у цій справі. Чому варто звернутися за допомогою саме до служби зайнятості. ФАХІВЦІ ДОПОМОЖУТЬ ПІДІБРАТИ ПІДХОДЯЩУ РОБОТУ.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 11 середа, 15.01.2020 13:07

Висловлюємо глибокі співчуття з приводу смерті Слободян Лідії Андріївни

Голова Василівської районної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради з глибоким сумом сповіщають, що на 83 році пішла з життя Слободян Лідія Андріївна, почесний громадянин міста Василівка.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 358 середа, 15.01.2020 10:02