Головна / Новини


Анонс заходу!

Добре Відомий у нашому районі та за його межами професійний навчальний заклад ДНЗ «Василівський професійний ліцей» є багаторічним партнером служби зайнятості. Викладачі та майстри ліцею роблять таку необхідну сьогодні і роботодавцям, і молоді справу – готують затребуваних на ринку праці фахівців, навчають робітничим професіям.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 148 вівторок, 14.08.2018 10:53

Співчуття!

13 серпня 2018 року виповнюється чотири роки з дня гибелі нашого замляка Кушова Руслана. Він загинув в селі Хрящувате, Луганської області від важких поранень. Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та нагрудним знаком «за захист Луганського аеропорту» (посмертно).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 143 понеділок, 13.08.2018 13:52

Привітання з Днем працівника ветеринарної медицини

Шановні працівники ветеринарної медицини! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають Вас із професійним святом. Ваше свято, без перебільшення, можна назвати всенародним. Адже від результатів роботи ветеринарної медицини залежить безпека харчових продуктів і, як наслідок, здоров'я людей, сприяєте суспільній злагоді.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 66 п'ятниця, 10.08.2018 08:44

Привітання з Днем будівельника

Шановні будівельники! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають Вас з професійним святом. Ваша практична діяльність – реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої незалежної України. Навіть за складних економічних умов ви шукаєте і знаходите шляхи поліпшення своєї діяльності, конкурентноздатності будівельної продукції, зростання авторитету будівельників.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 62 п'ятниця, 10.08.2018 08:41

Фестиваль-конкурс моди та стилю «Таврія – етнофест»

15 вересня 2018 року планується проведення фестивалю-конкурсу моди та стилю «Таврія – етнофест» на базі комунального закладу «Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова» Запорізької обласної ради у м. Василівка. Фестиваль-конкурс моди та стилю «Таврія – етнофест» – проект без часових меж і територіальних кордонів, на якому зустрінуться традиції та сучасність. Він представлятиме собою низку культурно-мистецьких заходів, спрямованих на збереження і популяризацію національно-культурної спадщини України, зокрема, етно-костюму як виразу коренів, історичних витоків і неповторних традицій населення України через призму сучасності.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 103 четвер, 09.08.2018 15:06

Пошук професійних батьків

 Спеціалістами Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжується активний пошук кандидатів в патронатні батьки. Так, 05 серпня для прихожан церкви Євангельських Християн – бабтістів проведено тематичну лекцію на тему: «Шукаємо професійних батьків», охоплено 35 осіб.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 115 понеділок, 06.08.2018 13:19

Як у пошуках роботи не потрапити до торгівців людьми

Торгівля людьми сьогодні є поширеним суспільним явищем. За оцінками експертів у світі щороку від двох до чотирьох мільйонів осіб стають жертвами торгівлі людьми. В усьому світі торгівля людьми – один з найтяжчих злочинів проти особи. Одним з напрямів роботи служби зайнятості є організація та проведення заходів з попередження та протидії торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 63 середа, 01.08.2018 11:21

Fashion – show , Калейдоскоп та Галактика професій – цікавинки профорієнтаційного літа

Літо триває і продовжує дарувати гарний настрій, позитивні емоції дітлахам, які знаходяться на відпочинку. Профорієнтаційні заходи у дитячих закладах відпочинку - це відмінна можливість залучати дітей під час літніх канікул до знайомства зі світом професій за допомогою ігор, конкурсів, вікторин, квестів з метою сприяння формуванню свідомого та відповідального відношення до вибору майбутньої професії.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 101 середа, 25.07.2018 16:15

Як отримати зекономлені кошти субсидії на послугу газо- та електропостачання для індивідуального опалення

В поточному році продовжено реалізацію програми монетизації частини невикористаних сум субсидій. Зазначений механізм передбачає, що після закінчення опалювального сезону сім'ї, які для опалення використовують електроенергію чи природний газ та станом на 1 травня 2018 року на рахунку мають невикористану суму субсидій – мають право одержати зекономлені кошти.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 84 середа, 25.07.2018 09:15

Виробничий травматизм за І півріччя 2018 року

За І півріччя 2018 року до Василівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області надійшло 7 повідомлень про нещасний випадок на виробництві, із них один груповий випадок внаслідок якого було травмовано 6 працівників та 10 повідомлень про професійне захворювання. За результатами розслідувань, з урахуванням подій попередніх періодів, станом на 01.07.2018 по страхових випадках взято на облік 12 потерпілих від нещасних випадків на виробництві. Основними видами подій, які призвели до настання нещасних випадків протягом І півріччя 2018 року були: - падіння, обрушення, обвалення предметів, матеріалів, породи, ґрунту тощо; 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 60 вівторок, 24.07.2018 13:51