Головна / Новини


Початок проведення конкурсу

17.09.2020 відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного закладу «Василівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Василівської районної ради Запорізької області. Голова конкурсної комісії Олег Ошурков ознайомив членів конкурсної комісії з чергою денною засідання.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 36 п'ятниця, 18.09.2020 08:45

Привітання з Днем працівників лісу

Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітають працівників лісового господарства Василівщини з професійним святом - Днем працівника лісу! Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 40 п'ятниця, 18.09.2020 07:54

Привітання із днем фармацевтичного працівника України

Шановні працівники фармацевтичної галузі! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають вас з професійним святом - Днем фармацевтичного працівника України. Ваш професіоналізм, відповідальність, високе почуття обов'язку, відданість благородній справі, глибокі знання та фаховий досвід повертають людям сили, додають впевненості та віри в краще. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та родинного затишку.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 44 п'ятниця, 18.09.2020 07:37

Привітання з Днем міста

Шановні земляки! ! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради сердечно вітають вас з Днем міста, славна історія якого розпочалася 231 років тому. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Це свято найдорожче для кожного з нас, бо воно наповнює наші серця гордістю за нашу малу батьківщину.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 25 п'ятниця, 18.09.2020 07:19

Привітали з Днем рятівника!

17 вересня голова районної ради Денис Калінін разом з депутатами районної ради Сергієм Каліманом та Андрієм Дашковським привітали працівників мужньої професії з професійним святом – Днем рятівника. Звертаючись до василівських рятівників, Денис Сергійович зазначив, що це свято об'єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 81 четвер, 17.09.2020 13:19

Привітання з Днем працівників цивільного захисту України (День рятівника)

Шановні рятівників! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають вас з професійним святом – Днем працівників цивільного захисту України (День рятівника)! Дякуємо за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання та реагування на них.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 74 четвер, 17.09.2020 07:32

Співчуття!

15 вересня 2020 року обірвалося життя педагога з великої літери, майстра своєї справи - директора школи “Світоч” минулих років (1977-1992 рр), Почесного громадянина міста Дніпрорудне - Козлової Лідії Іванівни. 47 років педагогічної діяльності. Лідія Іванівна з першого дня, дня відкриття школи (15 серпня 1969 року), разом з директором школи формувала і плекала колектив у складі адміністрації, виконувала обов’язки заступника директора з навчально-виховної роботи. В 1977 році вона стала директором Дніпрорудненської школи № 2.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 122 середа, 16.09.2020 09:04

Василівську поліцію очолив Володимир Бондаренко

Сьогодні, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області полковник поліції Павло Карабута представив особовому складу начальника Василівського відділу поліції полковника Володимира Бондаренка.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 297 понеділок, 14.09.2020 12:58

Привітання з Днем фізкультури та спорту

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради від щирого серця вітають вас з Днем фізичної культури та спорту! Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 385 п'ятниця, 11.09.2020 07:29

До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг!

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу. Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 487 середа, 09.09.2020 13:11