Головна / Новини


Надання гуманітарної допомоги сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах

Сім’ї, які перебувають на обліку у Василівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здебільшого малозабезпечені (діти, як правило, не мають достатньо одягу, речей першої необхідності, канцелярського приладдя). Тому потребують, в першу чергу, матеріальної або гуманітарної допомоги. У разі виявлення таких сімей Центр звертається за підтримкою до небайдужих людей.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 72 п'ятниця, 16.02.2018 15:15

Шукаємо сім'ї патронатних вихователів

Спеціалістами Василівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ведеться активний пошук кандидатів в патронатні вихователі серед різних категорій населення, не байдужих до долі тих, хто поряд. Тому, - 11 лютого 2018 року для прихожан християнської церкви "Нове покоління" (м.Василівка) ; - 16 лютого 2018 року для колективу дитячого садочку "Оленка" (м.Дніпрорудне) проведено тематичну лекцію "Кожній дитині потрібна родина".

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 72 п'ятниця, 16.02.2018 14:21

В районі чествували воїнів-інтернаціоналістів

Сьогодні біля Стели загиблим воїнам – землякам, учасникам бойових дій на території Афганістану відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ій річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан. У заході взяли участь керівники району: заступник голови районної ради Андрій Дашковський, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, Василівський міський голова Людмила Цибульняк, військовий комісар Ігор Онищук, ветерани воїни-афганці, представники громадських організацій, трудових колективів, учнівська молодь. Андрій Миколайович висловив слова вдячності воїнам - афганцям за їх відданість військовій присязі, проявлені мужність і героїзм. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 120 четвер, 15.02.2018 12:57

Привітання з Днем народження районної газети «Нова Таврія»

Шановні працівники районної газети «Нова Таврія»! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з Днем народження газети. Зичимо Вам процвітання і творчих досягнень на благо рідного краю на благо суспільства.Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та успіхів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 72 понеділок, 12.02.2018 09:38

Куточок природи нашого краю

Сьогодні заступник голови районної ради Андрій Дашковський взяв участь у відкритті та презентації Куточку природи нашого краю. Захід відбувся на честь відзначення Міжнародного дня водно-болотних угідь та 12 річниці створення НПП «Великий Луг» на базі КЗ «Василівська загальноосвітня I-III ступенів школа №1» ВРР ЗО, за ініціативою НПП «Великий Луг».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 149 п'ятниця, 09.02.2018 12:33

Відкрито центр з надання адмінпослуг МВС України

Після закриття Василівського МРЕВ у 2015 році, мешканці району вимушені були обслуговуватись у м.Токмак, м.Енергодар, м.Запоріжжя, що викликало багато нарікань від населення. Районною радою неодноразово приймались відповідні звернення до керівних структур стосовно вирішення даного питання. В результаті спільної роботи Василівської районної ради, Василівської міської ради, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 316 п'ятниця, 09.02.2018 11:58

Профілювання безробітних, впровадження кейс-менеджменту, профорієнтаційна платформа – це все ми побачимо в роботі центрів зайнятості у 2018 році

07 лютого 2018 року в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбулась прес конференція директора Запорізького обласного центру зайнятості Ірини Дуднік за результатами діяльності Служби у 2017 році та визначення пріоритетних завдань на 2018 рік: «Діяльність. Новації. Пріоритети». Протягом січня-грудня 2017 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 64,8 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 13,1% менше минулорічного показника.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 68 середа, 07.02.2018 13:25

До відома населення району!

Адміністрація КЗ «Василівський Центр ПМСД» ВРР ЗО надає чергове роз’яснення, що в амбулаторіях ЗПСМ запроваджений попередній запис на прийом до лікарів загальної практики – сімейних лікарів з врахуванням навантаження на лікаря та з метою уникнення черг.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 778 вівторок, 06.02.2018 16:45

Засідання конкурсної комісії районної ради

Сьогодні відбулось засідання конкурсної комісії районної ради з проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Василівського району Запорізької області, а саме на посади директора комунальної установи «Сервісний центр закладів культури» Василівської районної ради Запорізької області та директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 125 вівторок, 06.02.2018 15:19

Перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2014 р. № 623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора» контроль за використанням коштів при народженні дитини покладено на Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 107 п'ятниця, 02.02.2018 14:28