Головна / Новини


Розвиток системи безоплатної правової допомоги – пріоритетне завдання Уряду

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2017 року №275-р, Уряд затвердив середньостроковий план пріоритетних дій Уряду до 2020 року та план пріоритетних дій Уряду на 2017 рік. Однією із стратегічних цілей, визначених планами, є забезпечення рівного доступу до правосуддя та правової допомоги.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 89 понеділок, 15.05.2017 10:37

Відвідали матерів загиблих земляків-Героїв

Сьогодні, напередодні Дня матері, голова районної ради Денис Калінін разом з головою райдержадміністрації Валерієм Кошеленком та Верхньокриничанським сільським головою Сергієм Яворським відвідали Пономарьову Наталію Аттиківну, маму загиблого в зоні АТО Мамасуєва Романа Михайловича, який служив в роті радіаційного, хімічного та бактеріологічного захисту і 22 грудня 2016 року героїчно загинув в результаті кульового поранення під м.Авдіївка Донецької області. День матері - одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 120 субота, 13.05.2017 18:16

Координаційна рада

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін разом з заступником голови Андрієм Дашковським взяли участь у засіданні районної Координаційної ради з питань підготовки, організації проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків у Василівському районі. Під час засідання розглянуто наступні питання: - про основні напрями підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році; 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 92 субота, 13.05.2017 11:45

Привітання з Днем Матері!

Дорогі Матері! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради сердечно вітають вас із Днем Матері. Усе найсвітліше, найдобріше, найлагідніше, що є в нашому житті, пов’язане з матір’ю. Дозвольте доземно вклонитися вам, подякувати за терпіння і мудрість, безмежну любов і відданість.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 122 субота, 13.05.2017 08:40

ПУТІВКИ НА ВІДНОВЛЮВАЛЬНЕ ЛІКУВАННЯ ПРАЦЮЮЧИХ ОСІБ

Відповідно до чинного законодавства одним із пріоритетних зобов'язань Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є надання застрахованим особам соціальних послуг, а саме відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. Відновлювальне лікування – це продовження стаціонарного лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів із спеціальним обладнанням та висококваліфікованим медичним персоналом, яке допомагає хворим швидше повернути працездатність після перенесених хвороб.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 104 п'ятниця, 12.05.2017 12:20

У районі відбулась урочиста церемонія підняття Державного прапору України та прапору Європейського Союзу

Україна – єдина держава, яка не є членом ЄС і в якій на державному рівні відзначається День Європи. Тепер у районному центрі окрім українського майорітиме європейський прапор.  Сьогодні, з нагоди наближення святкової дати, а також з нагоди довгоочікуваного ухвалення рішення Ради Міністрів Європейського Союзу щодо скасування візових вимог для українців, відбувся урочистий мітинг та підняття Державного Прапору України та Прапору ЄС.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 140 четвер, 11.05.2017 19:04

Відбулись заходи до Дня Перемоги

Минуло вже багато десятиліть з того 9 травня, коли закінчилася Друга світова війна, найбільша в історії людства. День Перемоги залишається для українців величним святом, яке знаменує торжество добра, людяності й миру. З нагоди Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення у районі відбулися урочисті заходи, мітинги, покладання квітів. Традиційно, 8 травня у районному центрі проведено ходу зі свічками до Меморіалу воїнам-визволителям, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 185 середа, 10.05.2017 13:45

І ніхто не забутий!

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін разом з депутатом районної ради Сергієм Каліманом від себе особисто та від усього депутатського корпусу районної ради привітали ветеранів війни з наступаючим святом, Днем Перемоги. Вручили подарунки, квіти, побажали добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди. Подякували за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років зуміли зберегти чистоту душі та помислів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 155 понеділок, 08.05.2017 21:19

«Дитинство опалене війною»

З нагоди вшанування пам’яті всіх загиблих у ІІ Світовій війні 4 травня у КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» відбувся тематичний захід «Дитинство опалене війною». На зустрічі були присутні представники Дніпрорудненської територіальної ради ветеранів разом з головою Зборовським В., представники Дніпрорудненської первинної громадської організації «Діти війни», поети міста Дзвінок Л, Літвінцова Н., Юнг І, Висоцький В. Тягар повоєнного лихоліття важкою ношею упав на їхні дитячі плечі.          

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 91 п'ятниця, 05.05.2017 14:16

Привітання з Днем Перемоги

Дорогі визволителі, шановні ветерани, жителі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро і сердечно вітають вас з Днем Перемоги! У цей день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни, відбудовували рідну країну.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 137 п'ятниця, 05.05.2017 13:15