Головна / Новини


В Запорізькій області у вересні буде проходити «Місячник зайнятості молоді»

Завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди активно впливають на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового співтовариства. Одним з перспективних напрямків залучення молоді в суспільні процеси країни є забезпечення її робочими місцями.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 378 понеділок, 31.08.2020 15:27

Наші знов у призах

За сприяння районної ради 27.08.2020 дитяча команда КЗ «Василівська районна ДЮСШ «Таврія» Василівської районної ради Запорізької області під керівництвом тренера Холіна Олександра взяла участь в обласному турнірі з футболу у форматі 7х7 в с.Роздол, Михайлівського району та посіла друге місце.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 381 понеділок, 31.08.2020 14:48

Вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

Сьогодні відбувся захід з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Церемонія відбулася біля пам'ятного знаку жертв голодоморів, політичних репресій, громадянських конфліктів та Чорнобильської трагедії, землякам, які героїчно загинули за свободу та незалежність України до якого було покладено квіти.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 127 субота, 29.08.2020 10:00

Привітання з Днем Шахтаря!

Шановні шахтарі та ветерани вугільної галузі! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають вас з професійним святом – Днем Шахтаря! Гірники – люди мужньої професії, і сьогодні у складних умовах вугільної промисловості ви підтверджуєте високу професійність і майстерність роботи, виконуєте найважливіше

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 113 п'ятниця, 28.08.2020 10:47

Нарада освітян району

Сьогодні, голова районної ради Денис Калінін взяв участь у роботі серпневої наради педагогічних працівників Василівського району 2020 року. У засіданні взяли участь керівники закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, голови міських, сільських, селищної рад, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України. У ході наради було обговорено наступні питання:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 196 четвер, 27.08.2020 14:03

Що важливо знати одиноким матерям?

Згідно із Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновителі, якщо у свідоцтві про народження дитини відсутній запис про батька дитини або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку державним органом РАЦС за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини, а також мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію у разі втрати годувальника або соціальну пенсію.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 168 середа, 26.08.2020 11:05

Привітання з Днем Незалежності України

Шановні жителі району! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітають Вас із національним святом нашої державності – Днем Незалежності України! Бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 456 п'ятниця, 21.08.2020 07:25

Привітання з Днем Державного Прапора України

Шановні жителі району! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітають Вас з Днем Державного Прапора України! Бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успішного навчання, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 453 п'ятниця, 21.08.2020 07:20

Засідання госпітальної ради

Сьогодні, голова районної ради Денис Калінін взяв участь у засіданні госпітальної ради госпітального округу Запорізької області, яка пройшла в online режимі. Під час наради вирішувались організаційні питання, обговорено подальші напрямки роботи щодо розвитку закладів госпітального округу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 471 четвер, 20.08.2020 14:34

Висловлюємо співчуття

Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради висловлюють щирі співчуття сім’ї Притули Миколи Івановича з приводу тяжкої втрати – смерті батька, Притули Івана Івановича, учасника Великої Вітчизняної Війни.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 723 вівторок, 18.08.2020 09:31