Головна / Новини


Безпечне літо для дітей

Літо-чудовий час для гарного відпочинку! Відпочинок влітку завжди йде на користь, якщо не трапляється надзвичайних пригод. Щоб відпочинок не приніс нам небажаних проблем ми маємо подбати про свою небезпеку, причому заздалегідь.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 86 понеділок, 22.06.2020 13:56

Надання соціальної допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям на період карантину

Управлінням соціального захисту населення продовжується прийом документів на призначення допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям. 01 червня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №432, якою розширено коло осіб, які мають право на призначення допомоги на дітей, зокрема, це стосується:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 89 понеділок, 22.06.2020 11:34

День скорботи і вшанування памʼяті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Велика Вітчизняна війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 76 понеділок, 22.06.2020 10:32

Святкування Дня медичного працівника

Сьогодні, напередодні Дня медичного працівника, який традиційно відзначають у третю неділю червня, від керівництва району – голови районної ради Дениса Калініна та першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Холоші отримували вітання з Днем медичного працівника лікарі, фельдшери та медсестри, усі, хто працює у сфері охорони здоров’я, ветерани медичної галузі району!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 306 п'ятниця, 19.06.2020 14:01

Ремонтні роботи Центру надання адміністративних послуг

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін разом з першим заступником голови райдержадмінстрації Андрієм Холошею та секретарем Дніпрорудненської міської ради Ларисою Решетняк відвідали приміщення майбутнього центру надання адміністративних послуг, що у м.Дніпрорудне, який буде обслуговувати мешканців міста та навколишніх громад.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 296 п'ятниця, 19.06.2020 12:32

Електронна трудова книжка – новий онлайн-сервіс Пенсійного фонду України

Василівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області повідомляє про те, що на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України запроваджено сервіс, який дозволяє громадянам переглянути відомості про свою трудову діяльність, яка зберігається у Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 279 п'ятниця, 19.06.2020 12:20

Привітання з Днем фермера

Шановні фермери! Голова районної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають вас зі святом – Днем фермера! Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 262 п'ятниця, 19.06.2020 10:22

Привітання до Дня медичного працівника!

Шановні медичні працівники! Голва районної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають вас з професійним святом. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 251 п'ятниця, 19.06.2020 08:10

В районній раді - депутатський день

Сьогодні відбулись засідання постійних комісій районної ради та спільне засідання постійних комісій, яке провів голова районної ради Денис Калінін Під час засідань розглянуто 22 питання п’ятдесят третьої сесії районної ради, яка відбудеться 24 червня поточного року. Питання п’ятдесят третьої сесії районної ради:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 329 середа, 17.06.2020 16:07

Міжнародна освітня платформа доступна українським безробітним

У період карантину не варто марно гаяти дорогоцінний час, краще його використати на самоосвіту бо розвиток професійних умінь. Практично кожнен, хто має намір поповнити багаж знань, може пройти навчання на різних платформах, як то:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 103 середа, 17.06.2020 11:12