Головна / Новини


Підвищення культури сімейного виховання

У наш час виникла необхідність підвищувати культуру сімейного виховання. Для цього педагоги ІРЦ району чітко визначили свої завдання у співробітництві з сім'єю. Саме об'єктивний аналіз потреб сім'ї дає справжні орієнтири для визначення напрямків розвитку та виховання дітей з ООП.Взаємодія педагогів ІРЦ із сім'ями дітей з ООП є однією з найважливіших умов формування особистості дитини, позитивних результатів у вихованні, якого можна досягти при узгодженості дій та за умови розвитку інтересу батьків до питань виховання і навчання.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 79 п'ятниця, 01.02.2019 14:02

Родинне оточення чи державний заклад?

Родина – яке близьке та зрозуміле для нас слово. Ми з дитинства відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово. Та є діти, які недобровільно позбавлені цього почуття. І хто виріс у рідній сім’ї, тому важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка залишилася без батьків. Вони позбавлені любові та піклування та один на один постають перед життєвими труднощами. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 101 п'ятниця, 25.01.2019 15:30

Якщо потребуєте підтвердження результатів неформального професійного навчання, звертайтесь до служби зайнятості!

«Неформальне професійне навчання працівників - набуття працівниками професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання, - розповідає директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. -Так сталося, що за викликом часу, станом економіки та з інших причин багато людей навчились робітничим професіям, а підтвердження своїм знанням не мають. Постановою КМУ від 15 травня 2013 р. № 340 затверджено «Порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 86 середа, 23.01.2019 14:32

Виробничий травматизм за 2018 рік у Василівському районі

У 2018 році до Василівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області надійшло 12 повідомлень про професійне захворювання та 13 повідомлень про нещасний випадок на виробництві, із них: один груповий випадок, в якому постраждало 6 працівників, два випадки зі смертельним наслідком та один випадок смерті внаслідок загального захворювання. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 76 середа, 23.01.2019 14:29

Засідання позачергової сесії районної ради

Cьогодні в районній раді відбувся перший депутатський день у новому році. Перед початком пленарного засідання пройшли засідання двох постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку та з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 145 середа, 23.01.2019 14:02

День соборності України

22 січня в нашій країні щорічно відзначається День соборності України - державне свято, встановлене на честь об'єднання Придніпровської та Західної України в єдину державу. Вже стало доброю традицією організовувати заходи, що демонструють прагнення людей до єдності та цілісності нашої держави.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 126 вівторок, 22.01.2019 11:28

Привітання з Днем Соборності України

Шановні жителі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас з Днем Соборності і Свободи України. Нехай відчуття згуртованості допомагає нам жити і працювати. Щиро зичимо вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Нехай день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших територіальних громад та усієї України.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 49 вівторок, 22.01.2019 07:00

2018 рік був визначений роком Профорієнтації. Профорієнтація молоді в Запорізькій області

Під керівництвом в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка у Львові 14 та 15 січня пройшла розширена всеукраїнська нарада. Окреслюючи основні здобутки у році, що минув, Валерій Ярошенко сконцентрував увагу слухачів на інноваціях, таких як: нова форма добору персоналу – рекрутинг, профілювання безробітних і запровадження кейс-менеджменту, надання послуг у режимі он-лайн, робота гарячої лінії, запуск нового сайту та ін. Важливим напрямком роботи у подоланні безробіття Валерій Ярошенко вважає проведення системної профорієнтації молоді.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 64 четвер, 17.01.2019 14:33

Ялинка мрій

Протягом грудня 2018 року, за ініціативи мережі магазинів «Простор» (керуюча Башманова Людмила Василівна), спільно з фахівцем із соціальної роботи Василівського районного ЦСССДМ (Околота Тетяна Василівна) в місті Дніпрорудне проводилась акція «Ялинка мрій»: в магазинах мережі були розміщені ялинки з новорічними побажаннями маленьких клієнтів Центру.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 84 понеділок, 14.01.2019 15:44

Підсумки соціальної роботи

На базі Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 11 січня 2019 року проведено єдиний методичний день для фахівців із соціальної роботи та спеціаліста Підгірненської об’єднаної територіальної громади з питань впровадження наказу Міністерства соціальної політики України від 13.07.2018 року № 1005 «Про затвердження форм обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах». 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 135 п'ятниця, 11.01.2019 15:26