Головна / Новини


Представники НАЗК роз’яснили підстави для подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані

З 1 січня 2020 року буде розширено коло підстав для подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.Так, у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 84 четвер, 05.12.2019 12:07

«День місцевого самоврядування – свято всієї громади»

Делегація Василівського району, на чолі з головою районної ради Денисом Калініним взяла участь в урочистому заході з нагоди Дня місцевого самоврядування, який відбувся у концертному залі ім.Глінки. У заході прийняли участь представники територіальних громад міст, селищ та міст Запорізької області, депутати всіх рівнів, працівники органів публічної влади області зібралися на. В Україні, починаючи з 2000-го року, це свято відзначають 7-го грудня.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 69 четвер, 05.12.2019 08:18

Привітання з Днем працівників статистики

Шановні працівники статистики! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом! Важко уявити життя нашої держави без органів статистики, які роблять вагомий вклад у соціально-економічний розвиток країни.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 33 четвер, 05.12.2019 07:53

Привітання з Всесвітнім днем волонтерів

Шановні волонтери! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітає вас з Всесвітнім днем волонтерів! Дякуємо всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром подвійно!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 25 четвер, 05.12.2019 07:00

Рятувальники нагадують громадянам правила поводження на льоду

Зима асоціюється у людей зі снігом, катанням на ковзанках, риболовлею на льоду. І саме крижана річка є найбільшою спокусою і найбільшою небезпекою для любителів прогулянок по змерзлій річці та для рибалок. Рятувальники мають неабиякий досвід у проведенні унікальних рятувальних операцій на воді, як влітку так і у зимовий період. Враховуючи наявність майже 600 км водного узбережжя, а це акваторія Азовського моря, Каховське водосховище, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 30 середа, 04.12.2019 16:20

Національне агентство з питань запобігання корупції інформує

З 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї. Такі зміни до ст. 46 ЗУ «Про запобігання корупції» набули чинності 18 жовтня (Закон № 140-IX).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 58 вівторок, 03.12.2019 13:09

В районній раді депутатський день

Cьогодні в районній раді пройшов депутатський день. Перед початком сесії депутати на засіданнях постійних комісій районної ради, розглянули чергу денну пленарного засідання. Потім, відбулось засідання президії районної ради, де її членами вирішено включити до розділу «Різне» сорок шостої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання питання «Про реформування системи освіти в тому числі шкіл-інтернатів в Україні».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 110 п'ятниця, 29.11.2019 16:59

Форум учасникiв пiлотного експерименту НУШ "Агенти змiн"

Делегація комунального закладу «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Талант» Василівської районної ради Запорізької області у складі директора закладу Здор О.В., заступника директора Разієвської Ж.В. та вчителів початкових класів Литвин В.М. та Кузьменко Г.М. взяли участь у Форумі учасникiв пiлотного експерименту НУШ "Агенти змiн".

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 92 п'ятниця, 29.11.2019 09:15

Привітання з Днем працівників прокуратури

Шановні працівники прокуратури! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури України! Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення правопорядку.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 45 п'ятниця, 29.11.2019 08:14

Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Проблема ВІЛ/СНІД стосується кожного!

На сьогоднішній день відомо, що СНІД – хвороба невиліковна, яку ще називають «чорна смерть». А розповсюдження ВІЛ - інфекції справедливо називають страшною епідемією, яка реально загрожує кожній людині. Щороку 1 грудня люди відзначають День боротьби зі СНІДом. Це не просто чергова соціальна дата в календарі, а день пам’яті та скорботи за мільйонами померлих від цієї невиліковної хвороби.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 50 четвер, 28.11.2019 15:32