Головна / Новини


Обережно - туберкульоз

Розповсюдження туберкульозу серед населення – це проблема не тільки медична, а й соціальна. В нашій країні вже не один рік спостерігається напружена епідеміологічна ситуація щодо поширення туберкульозу, тому захворіти може кожен, незалежно від соціального статусу та рівня достатку. Особливо турбує лікарів та соціальних працівників захворюваність на туберкульоз серед дітей.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 70 п'ятниця, 29.03.2019 10:12

Засідання сесії районної ради

Cьогодні, під головуванням голови районної ради Дениса Калініна, в районній раді відбулось засідання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання. В роботі сесій взяли участь: голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко, перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Холоша, заступник голови районної державної адміністрації Василь Зайцев,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 341 середа, 27.03.2019 15:19

До уваги безробітних, які працюють на виборах

31 березня 2019 року в Україні відбудуться чергові вибори Президента України. Багатьох безробітних громадян, які офіційно перебувають на обліку в службі зайнятості, турбує питання чи дозволяє їм законодавство працювати під час підготовки і проведення виборів. Запорізька обласна служба зайнятості наголошує: якщо громадянин, який перебуває на обліку в центрі зайнятості і є офіційним спостерігачем, з отриманням доходу, він обов’язково повинен повідомити про це центр зайнятості. В разі неповідомлення, виплати, які проведено, повертаються одержувачем в рахунок держави.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 109 понеділок, 25.03.2019 09:12

Вітання з Днем Служби безпеки України

Шановні працівники Служби безпеки України! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають Вас з професійним святом – Днем працівників СБУ! Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою Ви заслужили визнання і пошану. Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці по захисту України.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 57 понеділок, 25.03.2019 07:09

В районній раді - депутатський день

21 березня 2019 року відбулись засідання постійних комісій районної ради та спільне засідання постійних комісій, яке провів голова районної ради Денис Калінін. Під час засідань загалом розглянуто 45 питань тридцять сьомої сесій районної ради, яка відбудеться 27 березня поточного року. Питання тридцять сьомої сесії районної ради:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 160 п'ятниця, 22.03.2019 07:51

Змагались посадовці району

16 березня на базі ФОК "Таврія" відбулася вже традиційна восьма районна Спартакіада серед місцевих рад. Здоровий спосіб життя — це актуально завжди. І наочний приклад до занять спортом продемонстрували збірні команди у складі посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, змінивши строгі костюми на спортивну форму.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 210 понеділок, 18.03.2019 09:14

Привітання з Днем працівника податкової та митної справи України

Шановні працівники податкової та митної справи! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають Вас з професійним святом. Від вашої енергії та наполегливості великою мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед нашою країною.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 40 понеділок, 18.03.2019 07:00

Привітали працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування

День комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності міст, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 186 п'ятниця, 15.03.2019 12:31

Привітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради вітають вас з професійним святом. Завдяки вашим старанням ми маємо у домівках тепло, воду, світло. Своєю нелегкою роботою ви забезпечуєте соціальну стабільність та громадський спокій. Від вас залежить наш добробут, добрий настрій, а інколи і наше здоров’я.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 59 п'ятниця, 15.03.2019 07:00

До кінця етапу декларування 2019 залишилось 3 тижні

1 квітня 2019 року (31 березня останній день подачі декларації) завершиться черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. У порівнянні з минулим роком процес декларування є більш організованим та свідчить про відповідальне ставлення декларантів до виконання обов’язку.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 85 понеділок, 11.03.2019 10:32