Головна / Новини


Привітання до Дня працівників культури і майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають Вас с професійним святом. Вдячні Вам за відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність, сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку джерел духовності, правди і краси, за невтомний творчий пошук.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 46 п'ятниця, 09.11.2018 07:00

ДО РАЙОННОЇ РАДИ ЗАВІТАЛИ ЮНІ ВІДВІДУВАЧІ

Сьогодні, 08 листопада, учні 3А класу Василівської гімназії «Сузір’я» разом з класним керівником Любов Хемій завітали на екскурсію до районної ради. Гостей привітно зустріли голова районної ради Денис Калінін, заступник голови районної ради Андрій Дашковський та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олег Ошурков, які провели екскурсію адмінбудівлею.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 175 четвер, 08.11.2018 12:28

УВАГА! ПЕРОРАЛЬНА ВАКЦИНАЦІЯ ДИКИХ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ!

Сказ – одна з найнебезпечніших вірусних хвороб, спільних для тварин і людей, за якої уражається центральна нервова система з ознаками поліенцефаломієліту і без лікування завжди закінчується смертю. Поширюють сказ у природі лисиці, вовки, єнотовидні собаки та бродячі тварини. Однак, основним джерелом вірусу сказу є червона лисиця.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 67 понеділок, 05.11.2018 14:03

Привітали з Днем соціального працівника

Сьогодні, напередодні Дня працівника соціальної сфери, голова районної ради Денис Калінін разом з першим заступником голови райдержадміністрації Андрієм Холошею та Василівським міським головою Людмилою Цибульняк відвідали колективи служби у справах дітей райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» ВРР ЗО,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 293 п'ятниця, 02.11.2018 11:22

Привітання до Дня працівників соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом! Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 82 п'ятниця, 02.11.2018 08:09

Привітання з Днем залізничника

Шановні працівники залізничного транспорту! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом! Галузь, в якій ви працюєте, посідає важливе місце в економіці України, сприяє розвитку усіх галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 75 п'ятниця, 02.11.2018 08:07

Важливо знати при звернені за призначенням субсидії

Згідно Положення про порядок призначення житлових субсидій для призначення субсидії до управління соціального захисту населення подається заява про призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 59 четвер, 01.11.2018 09:02

Відтепер отримати послуги з профорієнтації можливо дистанційно у он-лайн форматі. Служба зайнятості запустила Платформу «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері Вашого комп'ютера - веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 92 вівторок, 30.10.2018 16:08

Допоможемо разом!

До Василівської районної ради надійшло звернення Запорізької районної державної адміністрації та профспілкового комітету Запорізької районної державної адміністрації з проханням підтримати та допомогти Чудесновій Світлані Іванівні, першому заступнику голови райдержадміністрації, син якої, Чудеснов Михайло, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 70 вівторок, 30.10.2018 13:20

Співчуття

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради висловлюють щирі співчуття Кузнєцовій Любові Іванівні, директору комунальної установи «Сервісний центр закладів освіти» Василівської районної ради Запорізької області з приводу тяжкої втрати – смерті мами.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 56 вівторок, 30.10.2018 10:48