Головна / Новини


Привітання з Новорічними та Різдвяними святами

Шановні жителі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас з Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо Вам миру, міцного здоров’я, родинного тепла, щастя та благополуччя. Нехай наступний рік буде багатим на нові здобутки і приємні події.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 322 п'ятниця, 29.12.2017 07:43

Привітання з Днем енергетика

Шановні працівники енергетичної галузі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Від вас усіх, від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 155 п'ятниця, 22.12.2017 07:26

Привітання з Днем працівників архівних установ України

Шановні працівники архівних установ! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Вітаємо всіх, хто присвятив своє життя збереженню документальної пам'яті нашої країни. Вся історія розвитку людства нерозривно пов'язана з архівами. Їх називають документальною пам'яттю народу, скарбницею людських знань і досвіду.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 105 п'ятниця, 22.12.2017 07:22

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Шановні суб’єкти декларування! З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочинається з 01.01.2018, просимо Вас виконати такі дії:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 175 четвер, 21.12.2017 12:59

В районній раді сесійний день

Сьогоднішній сесійний день у районній раді видався напруженим. Перед початком пленарних засідань відбулось засідання президії районної ради, на якому члени президії погоджували винесення на розгляд двадцять третьої (позачергової) сесії додаткового питання до розділу «Різне». Далі, під головуванням голови районної ради Дениса Калініна, відбулись одразу засідання двох сесій Василівської районної ради сьомого скликання 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 353 середа, 20.12.2017 16:12

Святий Миколай завітав до Василівки

З настанням зимової пори кожен чекає на початок Новорічних свят. Діти особливо радіють Дню Святого Миколая, першому святу зими. 19 грудня дітлахи Василівки завітали на театралізований концерт до Центру культури та дозвілля. Маленьких Василівчан та їх батьків з початком свят поздоровили керівники району - голова районної ради Денис Калінін та голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко, Василівський міський голова Людмила Цибульняк, благочинний Василівського округу протоієрей Валерій Галущенко та настоятель Свято-Покровсткого храму у м.Василівка, а також головна особа свята Святий Миколай. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 144 вівторок, 19.12.2017 11:21

Привітання з Днем адвокатури

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають адвокатів і представників органів адвокатури з професійним святом − Днем адвокатури! Без захисту адвоката сьогодні неможливо вирішити більшість спорів, захистити свої інтереси та відстояти свої права. Попереду у вас багато копіткої праці, а тому бажаю всім невичерпної наснаги та енергії для нових досягнень у складній, відповідальній і такій необхідній правозахисній діяльності.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 61 вівторок, 19.12.2017 07:23

Кожна дитина чекає на диво та подарунки

На передодні новорічних свят, а саме 14 грудня 2017 року Василівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів творчий майстер-клас для дітей з прийомних сімей «Новорічний подарунок». В ході проведення заходу діти з кольорового паперу виготовляли головний атрибут новорічних свят – ялинку та прикраси для неї (зірочку та сніговика). 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 145 п'ятниця, 15.12.2017 10:23

Привітання з Днем працівників державної виконавчої служби

Шановні працівники державної виконавчої служби! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби! Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 86 п'ятниця, 15.12.2017 07:55

Привітання з Днем працівників суду

Шановні працівники суду! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Від наполегливої та самовідданої праці всіх, хто працює у судовій системі, великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 114 п'ятниця, 15.12.2017 07:52