Головна / Новини


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції

Звертаємо увагу, що нові правила декларування та подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (зміни до статей 46, 52 Закону України “Про запобігання корупції”) набудуть чинності з 1 січня 2020 року.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 40 середа, 23.10.2019 10:17

Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу на розширення кола суб’єктів декларування.

Змінами до Закону України “Про запобігання корупції”, які набрали чинності 18 жовтня, розширено коло суб’єктів декларування. Відтепер до суб’єктів електронного декларування належать Керівник Офісу Президента України, Перший заступник та заступник Керівника Офісу Президента України, помічники суддів, а також особи, які займають посади патронатної служби, визначені Законом України “Про державну службу”, крім осіб, які виконують свої обов’язки на громадських засадах.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 58 середа, 23.10.2019 10:16

Обговорили питання ринку землі

22.10.2019 року у великій залі Василівської районної ради відбулась зустріч народного депутата Юлії Яцик з аграріями 79 округу. Метою зустрічі було почути думку фермерів свого округу. Під час зустрічі, відбувся обмін думками та обговорення актуальних для сільськогосподарських товаровиробників питань.Було порушено питання, яке хвилює нині не лише аграріїв, а й всіх жителів України – розгляд законопроекту №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 36 середа, 23.10.2019 08:16

Привітали ветеранів району

Вже традиційно наприкінці жовтня керівництво району відвідали ветеранів війни. У ці дні район відзначає 76 -у річницю визволення від фашистських загарбників та 96 років з дня утворення району. Голова районної ради Денис Калінін разом із заступником голови райдержадміністрації Василем Зайцевим та головою районної Ради ветеранів Сергієм Лобинцевим відвідали ветеранів та інвалідів війни нашого району:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 66 вівторок, 22.10.2019 13:34

Співчуття

Колектив Василівської районної ради, депутатський корпус, колективи закладів загальної середньої освіти міста глибоко сумують з приводу смерті Овчиннікової Алли Дмитрівни. Алла Дмитрівна, Почесний громадянин міста Василівка, ветеран педагогічної праці, Людина, яка все своє життя присвятила вихованню підростаючого покоління, приймала активну участь у житті громади міста. Працювала вчителем, завучем, директором Василівської середньої школи № 2 (нині «гімназія «Сузір’я»).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1661 вівторок, 22.10.2019 09:30

Домашня логопедія

У наш час виникла необхідність підвищувати культуру сімейного виховання. Взаємодія між педагогами та батьками є найважливішою умовою для формування особистості дитина та отримання найкращих результатів у розвитку. Так, у рамках роботи КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» ВРР ЗО. 21 жовтня 2019 року на базі КЗДО № 4 «Струмочок» комбінованого типу ВМР ЗО відбувся логопедичний захід, присвячений Всесвітньому дню людей із вадами мовлення з теми «Домашня логопедія», який розкрив форми роботи логопедів на занятті.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 28 вівторок, 22.10.2019 08:57

Заходи до річниць утворення та визволення Василівського району

Шановні жителі району! Василівська районна рада, Василівська районна державна адміністрація та народний депутат України Юлія ЯЦИК запрошують ветеранів війни та військової служби, учасників АТО, родини загиблих воїнів, представників духовенства, політичних партій і громадських організацій, трудові колективи підприємств,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 193 понеділок, 21.10.2019 14:13

Привітання з Днем працівників харчової промисловості

Шановні працівники харчової промисловості василівщини! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Саме завдяки вашій роботі харчова промисловість є одним із лідерів в освоєнні нових методів та форм ринкового господарювання, в технічному і технологічному оновленні виробництва.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 23 п'ятниця, 18.10.2019 07:20

Звітно-виборча конференція

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін взяв участь в одинадцятій звітно-виборчій конференції районної Ради ветеранів. Під час конференції присутні заслухали звіт голови районної ради ветеранів Сергія Лобинцева та переобрали його на новий термін.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 52 середа, 16.10.2019 14:21

Соціальна робота: досягнення та проблеми

Працівники Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом року надавали необхідні соціальні послуги різним категоріям дітей, молоді та сімей. Робота спеціалістів була спрямована на реалізацію основної мети Центру, а саме: проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 34 вівторок, 15.10.2019 15:33