Головна / Новини


Засідання колегії райдержадміністрації

Голова районної ради Денис Калінін взяв участь у  засіданні колегії районної державної адміністрації. На засіданні розглянуто 6 питань порядку денного, зокрема: про підведення підсумків виконання місцевих бюджетів Василівського району за 2017 рік та затвердження заходів щодо організації та виконання Державного бюджету України та місцевих бюджетів району у 2018 році; про підсумки роботи Центру надання адміністративних послуг у 2017 році; 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 163 середа, 21.03.2018 16:16

Допомога багатодітній родині

Основним напрямком діяльності Василівського районного ЦСССДМ є здійснення соціальної роботи з сім’ями та особами, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Сім’я в складних життєвих обставинах часто має декілька проблем, які не може подолати самостійно та потребує комплексного соціального втручання. Необхідно зазначити, що такі сім’ї потребують особливої уваги, тому робота з ними ведеться систематично.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 119 середа, 21.03.2018 14:25

Виплата разової грошової допомоги до 5 травня у 2018 році

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 170 "Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань" затверджені розміри разової грошової допомоги до 5 травня на 2018 рік. Допомога надаватиметься у таких розмірах:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 163 вівторок, 20.03.2018 11:27

Змагались посадовці району

17 березня на базі ФОК "Таврія" відбулася вже традиційна сьома районна Спартакіада серед місцевих рад. Здоровий спосіб життя — це актуально завжди. І наочний приклад до занять спортом продемонстрували збірні команди у складі посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, змінивши строгі костюми на спортивну форму.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 270 понеділок, 19.03.2018 08:56

Привітання з Днем працівника податкової та митної справи України

Шановні працівники податкової та митної справи! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають Вас з професійним святом. Від вашої енергії та наполегливості великою мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед нашою країною.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 92 п'ятниця, 16.03.2018 07:13

Привітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради вітають вас з професійним святом. Завдяки вашим старанням ми маємо у домівках тепло, воду, світло. Своєю нелегкою роботою ви забезпечуєте соціальну стабільність та громадський спокій. Від вас залежить наш добробут, добрий настрій, а інколи і наше здоров’я.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 91 п'ятниця, 16.03.2018 07:00

В Запоріжжі вивчали особливості впровадження медичної реформи

Голова районної ради Денис Калінін взяв участь у одноденній фаховій майстерні на тему: «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: медицина».  Захід організовано в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 93 четвер, 15.03.2018 16:23

Неповнолітні в конфлікті з законом – наша спільна проблема

Проблема розповсюдження злочинності серед неповнолітніх завжди актуальна для суспільства, адже від того, як вона вирішується, залежить не лише стан і тенденції злочинності у майбутньому, а й моральний клімат у суспільстві в цілому. Тому особливе занепокоєння фахівців, які працюють з дітьми, викликає зростаюча кількість підлітків групи ризику, схильних до протиправної поведінки. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 114 середа, 14.03.2018 16:44

Відбулось засідання колегії освітян району

Сьогодні, голова районної ради Денис Калінін взяв участь у розширеному засіданні колегії відділу освіти райдержадміністрації, яке відбулось на базі Василівської загальноосвітньої школи №1. Присутні обговорили проблемні питання щодо стану підготовки випускників району до зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році. Наголошено на закінченні терміну реєстрації учнів для участі у ЗНО. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 120 середа, 14.03.2018 13:21

Висловлюємо співчуття

Колектив Василівської районної ради висловлює щирі співчуття з приводу смерті Прінь Тамари Миколаївни, колишнього директора комунального закладу «Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Василівської районної ради Запорізької області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 88 вівторок, 13.03.2018 09:46