Головна / Новини


Привітання з Всесвітнім днем вчителя

Шановні освітяни! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з професійним святом. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 63 п'ятниця, 05.10.2018 07:58

Василівщина урочисто відзначила професійне свято освітян району

Учитель - це не просто професія, це покликання! Адже ці люди - вчителі, педагоги, своєю працею, даруючи свої знання учням, роблять великий внесок у розвиток людської особистості, і тим самим у розвиток нашого суспільства. Сьогодні у Василівці вітали працівників освіти району. Освітян щиро привітали голова районної ради Денис Калінін, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 174 четвер, 04.10.2018 16:47

Депутатський день в районній раді

Сьогодні в районній раді пройшов депутатський день. Перед початком пленарного засідання відбулось засідання президії районної ради та спільне засідання постійних комісій. Членами президії вирішено внести у «Різне» питання «Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Василівського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2017 № 2 (зі змінами)», 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 108 середа, 03.10.2018 16:07

Привітали ветеранів міста Василівка

Василівська міська організація ветеранів відзначила День людей похилого віку. Ветеранів міста привітали голова районної ради Денис Калінін, заступник голови Андрій Дашковський, заступник голови райдержадміністрації Василь Зайцев, директор Василівського теритріального центру Анатолій Підставка, міський голова Людмила Цибульняк, заступник Василівського міського голови Наталія Джуган, голова районної організації ветеранів Сергій Лобинцев.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 44 середа, 03.10.2018 12:20

Вітали «Веснянку»

28 вересня на базі КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст..№ 3» ВРР ЗО відбувся святковий концерт, присвячений 25-тій річниці створення «Зразкового художнього колективу» ансамблю бандуристів «Веснянка». Організатор та керівник ансамблю Харченко Галина Іванівна.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 61 середа, 03.10.2018 09:17

Мемориальная доска легендарному директору ЗЖРК

1 октября на Памятнике первой руде была открыта мемориальная доска Василию Тимофеевичу Воропаеву – легендарному директору ЗЖРК, возглавлявшему его в период строительства, с 1963-го по 1970 год. Митинг в честь этого памятного события собрал ветеранов, жителей Днепрорудного, представителей трудового коллектива ЧАО «ЗЖРК», руководителей города и района. С именем Василия Воропаева связаны такие значимые для комбината события, как проходка стволов, вскрытие рудного тела и выдача нагора первой вагонетки руды, строительство Днепрорудного. После крупной аварии, повлекшей за собой затопление уже пройденных стволов, именно он обосновал необходимость продолжать строительство комбината, хотя вышестоящее руководство было настроено скептически 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 60 вівторок, 02.10.2018 14:26

Голова районної ради Денис Калінін привітав малобілозерчан з ювілеєм села.

Моя рідна Білозерка! Моя велична Білозерка! Моя гарна Білозерка! Неможливо, мабуть добрати такі слова, якими б можна було возвеличити наше село, якому в ці прекрасні осінні дні виповнилося всього лише 235 років. Це свято села як ніколи об’єднало усіх людей, які причетні до історії та життя нашої Білозерки. Ранкову тишу базарної площі заполонили гомін, сміх та весела музика. І ярмарок почав свій круговерт!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 100 вівторок, 02.10.2018 13:40

Відкрито меморіальну дошку Воропаєву В.Т.

01 жовтня голова районної ради Денис Калінін разом із своїм заступником Андрієм Дашковським взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття меморіальної дошки Воропаєву Василю Тимофійовичу. Під керівництвом Василя Тимофійовича побудовано Запорізький залізорудний комбінат, який він очолював з 1963 по 1970 роки, а Дніпрорудне отримало статус міста.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 116 вівторок, 02.10.2018 12:55

Вітали з Днем людей похилого віку

Святкування Дня людей похилого віку вже стало доброю традицією, адже це зайвий привід підтримати і подякувати ветеранам, показати, наскільки вони потрібні і дорогі, наскільки їх цінять за те, що вони зробили для нашої країни. У Орлянське відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання комунальної установи територіальний центр завітали керівництво району

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 80 вівторок, 02.10.2018 11:53

Усиновлення – це любов назавжди

30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей, і насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. В день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичні ролі — мама, тато… Вони відчувають себе іншими людьми — відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими. Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду, навіть, зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 77 понеділок, 01.10.2018 14:42