Головна / Новини


231 демобілізований учасник АТО/ООС знайшов роботу за допомогою служби зайнятості

Основне завдання служби зайнятості – це якісне надання послуг всім категоріям громадян, які звернулися до служби зайнятості за пошуком роботи. Питання зайнятості демобілізованих військовослужбовців, у т.ч. учасників антитерористичної операції, займають особливе місце у соціально – економічній політиці Запорізької області. За оперативними даними на обліку в центрах зайнятості Запорізької області за шість місяців поточного року перебували 957 безробітних з числа демобілізованих учасників АТО/ООС. З початку року працевлаштовані 231 безробітний із числа демобілізованих військових, проходили профнавчання 29 осіб, отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності - 13 осіб.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 66 вівторок, 09.07.2019 14:02

Інститут кар’єрного радника як інструментарій для ефективного працевлаштування

З 1 січня 2019 року центри зайнятості працюють за новим Порядком реєстрації, перереєстраціі безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу. Нормативним документом запроваджено роботу кар’єрних радників. Це один з кроків модернізації служби зайнятості, що сприятиме продуктивному працевлаштуванню населення. В сучасних умовах виникає потреба розширення спектру послуг для клієнтів служби з урахуванням індивідуальних потреб, їх рівня професіоналізму, ступеня трудової мотивації та мобільності.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 52 вівторок, 09.07.2019 13:58

Привітання до Дня родини

Дорогі земляки! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас із святом – Днем родини! Сьогодні українська родина є найважливішим осередком, що зберігає й передає з покоління в покоління невмирущі культурні цінності нашого народу, його багаті національні традиції.

Вона – наша незамінна і постійна моральна та матеріальна підтримка, а гармонійний та міцний союз родини і держави – один із найважливіших чинників її процвітання, добробуту й благополуччя

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 108 понеділок, 08.07.2019 07:26

День Національної поліції України

Голова районної ради Денис Калінін привітав з професійним святом поліцейських району. Указ про святкування підписаний президентом 4 квітня 2018-го "з огляду на значення і роль Національної поліції України у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримці громадської безпеки і порядку". 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 71 п'ятниця, 05.07.2019 15:04

Стартувало всеукраїнське опитування роботодавців

З метою покращення обслуговування населення Державна служба зайнятості запровадила з 18 червня по 19 серпня 2019 року опитування роботодавців щодо задоволеності надання послуг державною службою зайнятості.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 79 четвер, 04.07.2019 11:48

Висловлюємо співчуття

Голова Василівської районної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради висловлюють співчуття з приводу передчасної смерті САЄНКО Валентини Петрівни – депутата Василівської районної ради V скликання, голови Верхньокриничанської сільської ради (2010 – 2015 роки). У ці сповнені тугою і сумом скорботні дні поділяємо біль непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Валентини Петрівни. Світлий спомин житиме у вдячній пам’яті всіх, хто працював з нею, хто знав, любив та поважав цю гідну людину. Світла пам’ять її душі...

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 420 четвер, 04.07.2019 09:25

Привітання до дня Національної поліції України

Шановні працівники Національної поліції України! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас професійним святом – Днем Національної поліції України! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 69 четвер, 04.07.2019 07:00

Привітання з Днем Конституції України

Дорогі земляки! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з державним святом — Днем Конституції України! Тільки спільною плідною працею ми зможемо зміцнити соціальну стабільність, забезпечити реалізацію конституційних норм для покращення життя кожної людини, захисту її прав, свобод, здоров'я та життя.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 65 п'ятниця, 28.06.2019 07:00

Привітання до Дня молоді

Шановна молодь Василівського району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з одним із найяскравіших свят - Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 60 п'ятниця, 28.06.2019 07:00

Підтримка соціальних проектів та бюджетної сфери – пріоритет районної ради

Вчора відбулася чергова сесія на якій депутати розглянули звіт про виконання районного бюджету за І квартал поточного року та за підсумками перевиконання місцевого бюджету Василівського району розподілили близько 3,5 млн. грн. на соціальні проекти.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 68 четвер, 27.06.2019 13:19