Головна / Новини


До уваги суб’єктів декларування!

Наближається граничний термін подання суб’єктами декларування щорічних декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларацій) відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 182 середа, 04.03.2020 15:50

Почесна відзнака «За заслуги перед громадою Василівського району»

З метою відзначення трудових колективів, громадських організацій, окремих осіб, які досягли високого професіоналізму і значних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій, інших сферах діяльності, сприянні розвитку місцевого самоврядування, внесли вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 42 вівторок, 03.03.2020 18:06

Нарада при голові районної ради

Сьогодні, голова районної ради Денис Калінін провів нараду під час якої було обговорено питання організації пожежної безпеки у закладах освіти району. У нараді взяли участь Андрій Холоша – перший заступник голови районної державної адміністрації, Андрій Дашковський - заступник голови районної ради, Олег Ошурков - керуючий справами виконавчого апарату районної ради,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 124 понеділок, 02.03.2020 13:58

Ювілей «Світоча»

27 лютого 2020 року в оновленому Палаці культури «Гірник» м. Дніпрорудне відбулося урочисте свято, присвячене 50-річчю КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ВРР ЗО, яку очолює директорка Розумейко Тетяна Миколаївна. Відчуття єдиної родини не зникало протягом всього свята. Теплі слова ведучих були звернені до всіх присутніх в залі. Згадали історію, шлях становлення та розвитку школи «Світоч».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 145 понеділок, 02.03.2020 08:24

Життя без наркотиків

Гострота проблеми поширення наркоманії серед дітей та молоді добре відома як фахівцям, так і суспільству. Без перебільшення можна сказати, що «біла смерть» блукає по вулицях наших міст і сіл. Приводом прийому наркотиків найчастіше виступають соціально – психологічні установки й орієнтації, характерні для підлітків:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 78 четвер, 27.02.2020 16:33

Відкриття Василівського інклюзивно-ресурсного центру

Сьогодні, голова районної ради Денис Калінін, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Холоша та заступник голови районної ради Андрій Дашковський взяли участь у відкритті Василівського інклюзивно-ресурсного центру, який створено з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком до 18 років на здобуття дошкільної, загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 268 середа, 26.02.2020 16:04

В районній раді депутатський день

Cьогодні в районній раді пройшов депутатський день. Перед початком сесії депутати, на засіданнях постійних комісій районної ради, розглянули чергу денну пленарного засідання. Потім, відбулось засідання президій районної ради, де її членами розглянуто питання про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед громадою Василівського району».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 155 середа, 26.02.2020 13:37

Детінізація відносин у сфері зайнятості населення – питання від якого залежить майбутнє

МВФ у 2018 році оцінював рівень тінізації в Україні на позначці 45%. Нещодавнє проведене дослідження компанією Ernst & Young за підтримки Mastercard в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Національним банком і Державною службою статистики України, показало наступне. Понад чверть (26,2%) обсягу "готівкової тіньової економіки" (це 5,3% ВВП або 190 млрд гривень) - це "слідча тіньова економіка", де ініціаторами розрахунку готівкою є обидві сторони - і продавець, і покупець . А решта (73,8% або 14,4% ВВП - 512 млрд гривень) - це "пасивна тіньова економіка", ініціатором якої є продавець.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 62 вівторок, 25.02.2020 16:21

Футзал – груповий етап Спартакіади

22 лютого на базі ДЮСШ “Таврія” відбувся груповий етап з футзалу ІХ районної Спартакіади серед збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад. Цього року в змаганнях взяли участь 12 команд, які були розподілені на чотири групи. В групі А: Степногірськ переміг Балки з рахунком 10:1 та поступився Василівці з рахунком 4:2. Василівці перемігши Балки з рахунком 6:2 посіли перше місце в групі.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 232 понеділок, 24.02.2020 08:05

Засідання постійної комісії районної ради

Сьогодні, під головуванням Олени Здор відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку. У засіданні взяли участь голова районної ради Денис Калінін, перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Холоша, заступник голови районної ради Андрій Дашковський, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олег Ошурков та начальник управління фінансів райдержадміністрації Людмила Величко.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 146 п'ятниця, 21.02.2020 13:31