Головна / Новини


Збереження здоров’я – свідома життєва позиція

Існує точка зору, що здоровий спосіб життя - це система розумної поведінки людини (помірність в усьому: оптимальний руховий режим, гартування, правильне харчування, раціональний режим життя і відмова від шкідливих звичок) на фундаменті морально-релігійних і національних традицій, яка забезпечує людині фізичне, душевне, духовне і соціальне благополуччя в реальному довкіллі і активне довголіття у рамках земного життя.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 37 четвер, 02.05.2019 15:50

Привітання зі святом Весни і Праці та Міжнародним днем солідарності трудящих

Шановні земляки! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від усього серця вітають вас зі святом Весни і Праці та Міжнародним днем солідарності трудящих. Нехай це свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах. Щиро бажаємо вам, щастя, здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 22 вівторок, 30.04.2019 07:15

Робочий візит

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін відвідав з робочим візитом комунальне некомерційне підприємство «Василівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Василівської районної ради Запорізької області. Разом з директором КНП Тарасом Тищенком та представниками колективу було обговорено питання розміщення медичного персоналу та адміністрації в будівлях поліклінік підприємства.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 65 п'ятниця, 26.04.2019 11:44

Привітання з Великоднем!

Шановні земляки! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас зі святом світлого Воскресіння Христового! Бажаємо Вам щастя і радості, віри і благополуччя, Божого благословення на добрі справи. Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у Вашу родину, щирість та добро у взаємини! Веселих Вам Великодніх свят.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 36 п'ятниця, 26.04.2019 07:02

З днем Чорнобильської трагедії

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиросердно дякують вам за ваш подвиг. Ми низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів, які не думали про

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 41 п'ятниця, 26.04.2019 07:00

Нарада при голові районної ради

Голова районної ради Денис Калінін провів нараду з керівництвом комунального некомерційного підприємства «Василівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Василівської районної ради Запорізької області, на якій було розглянуто структуру комунального некомерційного підприємства та штатний розпис структурних підрозділів, а саме амбулаторій загальної практики сімейної медицини, фельдшерсько-акушерських пунктів та фельдшерських пунктів району та можливість оптимізації штатного розпису відповідно до вимог Національної служби здоров’я України.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 37 середа, 24.04.2019 15:47

Реформування галузі охорони здоров’я району

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін провів нараду з керівниками закладів охорони здоров’я Василівського району. На нараді було розглянуте питання про перетворення комунальних установ «Василівська центральна районна лікарня» ВРР ЗО та «Дніпрорудненська міська лікарня» ДМР ВРР ЗО в комунальні некомерційні підприємства та що необхідно для подальшого розвитку галузі охорони здоров’я району, окремо було обговорено питання взаємодії первинної та вторинної ланки.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 35 середа, 24.04.2019 14:04

Нарада

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін взяв участь у нараді, яка пройшла у Дніпрорудненській міській раді та під час якої було обговорено основні підходи до розподілу та освоєння так званих «атомних коштів» - субвенції з держбюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризиків населенню, яке проживає у зоні розташування АЕС.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 60 середа, 24.04.2019 13:57

Візит до школи «Талант»

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін разом з депутатом обласної ради Віталієм Хролом відвідали Дніпрорудненську школу «Талант» метою візиту стало ознайомлення з критичною ситуацією щодо стану покрівлі навчального закладу, яка потребує термінового, капітального ремонту. Нажаль Запорізькою обласною державною адміністрацією даний об’єкт не було включено до переліку об’єктів, які фінансуються за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку , хоча вся необхідна документація на ремонт будівлі школи є в наявності.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 31 середа, 24.04.2019 13:36

Нові перемоги

Квітень 2019 приніс для вихованців дитячих музичних шкіл району нові перемоги. Особливо треба відмітити учнів та викладачів КСМНЗ «Малобілозерська дитяча музична школа» ВРР ЗО, які впевнено крокують зірковим шляхом та підкоряють чергові ступені. Так, 13 квітня 2019 року відбувся ХХІ РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ в м. Мелітополь, де за рішенням професійного журі:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 114 середа, 24.04.2019 11:21