Головна / Новини


Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні мешканці Василівського району! Голова районної ради Олена ЗДОР, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради від щирого серця вітають вас з Новорічними та Різдвяними святами! Для багатьох з нас рік, що минає, був аж ніяк не простим. Нас випробовувала на міцність доля і труднощі загартовували. Але, все, з чим ми прийшли до Нового року, стало для кожного потрібним досвідом.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 117 четвер, 31.12.2020 06:55

Висловлюємо співчуття

Голова Василівської районної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради з глибоким сумом сповіщають, що передчасно пішов з життя ЖОВНІРЧИК Геннадій Григорович, водій автотранспортних засобів Василівської районної ради. Нелегко знайти слова, щоб зменшити біль, коли зупиняється серце близької людини. Світлі спогади про нього житимуть у вдячній пам’яті всіх, хто працював з ним, хто знав, любив та поважав Геннадія Григоровича. Висловлюємо співчуття близьким, друзям та родичам померлого. Сумуємо разом з вами. Світла пам’ять його душі...

 

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 880 вівторок, 29.12.2020 08:38

Щиро вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новорічні свята – особливі для кожного з нас. Так уже традиційно склалося, що у ці дні ми підбиваємо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Нехай у наступному році на Вас чекають нові перспективи, життєвий успіх, добробут та процвітання! Бажаю Вам міцного здоров’я, щирого кохання, фінансового підйому, сонячного настрою та радості від кожного нового дня! Нехай Новорічні свята подарують Вам радість, гарний настрій та здійснення всіх бажань!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 135 понеділок, 28.12.2020 13:23

Висловлюємо співчуття

Голова Василівської районної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради з глибоким сумом сповіщають, що передчасно пішов з життя ОШУРКОВ Олег Васильович, колишній керуючий справами виконавчого апарату Василівської районної ради. Він був Людиною, у якої тисячі наших земляків отримували допомогу чи просто пораду. Він заслуговував на повагу політичних опонентів, колег по роботі. Віддано служив інтересам територіальної громади. Опікувався спортом.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 802 субота, 26.12.2020 08:42

Привітання з Днем працівників архівних установ України

Шановні працівники архівних установ! Голова районної ради Олена ЗДОР, депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Вітаємо всіх, хто присвятив своє життя збереженню документальної пам'яті нашої країни. Вся історія розвитку людства нерозривно пов'язана з архівами. Їх називають документальною пам'яттю народу, скарбницею людських знань і досвіду.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 91 четвер, 24.12.2020 06:25

В районній раді депутатський день

Cьогодні, 23 грудня, в районній раді пройшов депутатський день. Спочатку відбулись засідання двох постійних комісій - з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку і з питань регламенту, депутатської діяльності та етики. На сьогоднішніх засіданнях депутати обирали заступників голів та секретарів комісій. Крім того розглядались питання черги денної другої (позачергової) сесії районної ради восьмого скликання.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 189 середа, 23.12.2020 15:07

Порядок забезпечення одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка»

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2020 року № 1180 "Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" затверджено порядок забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою "пакунок малюка" за рахунок коштів державного бюджету.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 73 середа, 23.12.2020 14:22

Привітання з Днем енергетика

Шановні працівники енергетичної галузі району! Голова районної ради Олена ЗДОР, депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Від вас усіх, від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 68 вівторок, 22.12.2020 11:14

Перша сесія Василівської районної ради восьмого скликання триває

Cьогодні, 18 грудня, під головуванням голови районної ради Олени Здор, відбулось друге пленарне засідання першої сесії Василівської районної ради восьмого скликання. До зали засідань були запрошені голови громад, що увійшли до складу розширеного Василівського району, представники правоохоронних органів, керівництво районної ради та райдержадміністрації. В пленарному засіданні взяли участь 39 депутатів районної ради восьмого скликання.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 429 п'ятниця, 18.12.2020 15:54

Привітання до Дня Святого Миколая

Дорогі діти! Шановні дорослі! Голова районної ради Олена ЗДОР, депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із Днем Святого Миколая!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 102 п'ятниця, 18.12.2020 09:54