Головна / Новини


9 жовтня – Всесвітній День Пошти

Шановні працівники районного вузла поштового зв’язку! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Ваша професія є однією з найдревніших і найважливіших на Землі. Ви постійно працюєте над підвищенням своєї професійної майстерності, удосконалюєте якість надання послуг, освоюєте нові форми роботи обслуговування населення.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 30 п'ятниця, 06.10.2017 14:30

День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Ви робите надзвичайно відповідальну справу. Це не гучні слова. Від вашої роботи залежить не лише стан здоров’я громадян, а й національна безпека.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 29 п'ятниця, 06.10.2017 14:27

Привітання з Днем юриста України

Шановні юристи! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. На вас покладено велику місію – стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України. Вам належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до закону, правової політики держави.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 35 п'ятниця, 06.10.2017 14:21

З ювілеєм!

Шановні ювіляри Малобілозерської ЗОШ I-II ступенів!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради дозвольте привітати Вас із ювілеєм – 40 річчям заснування навчального закладу. Це не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Одні навчали, інші навчались. А дехто спочатку навчався сам, а згодом навчав наступні покоління. І так за днями дні, за роками роки, за десятиріччями десятиріччя. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 24 четвер, 05.10.2017 15:55

Рятівники нагадують правила безпеки в осінньо-зимовий період

Щороку з настанням осінньо-зимового періоду через елементарне недотримання та нехтування правилами пожежної безпеки при користуванні нагрівальними електро- та газовими приладами, а також при експлуатації пічного опалення збільшується кількість пожеж, випадки травмувани та загибелі людей. Люди часто забувають вимикати нагрівачі, виходячи з помешкання, або коли лягають спати. Саме в цей час, коли нагрівальні прилади знаходяться без нагляду, постає реальна загроза виникнення пожеж. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 74 середа, 04.10.2017 16:47

Привітали ветеранів міста Василівка

Василівська міська організація ветеранів відзначила День людей похилого віку. Ветеранів міста привітали голова районної ради Денис Калінін, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, директор Василівського теритріального центру Анатолій Підставка, заступник Василівського міського голови Наталія Джуган, голова районної організації ветеранів Сергій Лобинцев.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 118 середа, 04.10.2017 16:31

Висловлюємо співчуття

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради висловлюють щирі співчуття з приводу передчасної смерті Назаренка Володимира Антоновича. Життя та трудова діяльність Володимира Антоновича міцно пов’язані із Василівським районом. З 2000 по 2005 роки - очолював управління сільського господарства та продовольства Василівської райдержадміністрації. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 64 вівторок, 03.10.2017 09:19

Нарада при голові районної ради

Сьогодні під головуванням Дениса Калініна - голови районної ради пройшла нарада під час якої було обговорено питання встановлення режиму роботи для Василівської, Дніпрорудненської та Степногірської амбулаторій КЗ «Василівський ЦПМСД» ВРР ЗО. У нараді прийняли участь головні лікарі закладів охорони здоров’я району голови міськрад району, представники колективу та профспілкового комітету КЗ «Василівський ЦПМСД» ВРР ЗО. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 150 понеділок, 02.10.2017 14:33

"Перлини рідного краю"

30 вересня на базі Василівського Центру культури і дозвілля відбувся звітний концерт зразкових і народних колективів Василівського району "Перлини рідного краю". На захід завітали почесні гості голова районної ради Денис Калінін, делегація з Обласного Центру, а семе: Алла Рушинець– провідний методист з організаційної роботи установ культури клубного типу Обласного методичного Центру культури і мистецтва, Олена Нестеренко 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 48 понеділок, 02.10.2017 12:12

Привітали з Днем людей похилого віку

Святкування Дня людей похилого віку вже стало доброю традицією, адже це зайвий привід підтримати і подякувати ветеранам, показати, наскільки вони потрібні і дорогі, наскільки їх цінять за те, що вони зробили для нашої країни. У Орлянське відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання комунальної установи територіальний центр завітали керівництво району 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 97 п'ятниця, 29.09.2017 15:17