Головна / Новини


Ремонт концертної зали Василівського ЦКД завершено

Будівля КЗ «Василівський ЦКД» ВРР ЗО була введена в експлуатацію в 1938 році. Останнім часом за рахунок районного бюджету виділено чимало коштів для покращення матеріально-технічного стану: замінено покрівлю, вікна, проведено ремонтні роботи внутрішнього туалету, вхідної групи, виставочної зали, сцени, придбані сучасні мікрофони, освітлення сцени, сценічні костюми, комп’ютерна техніка тощо.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 77 вівторок, 24.12.2019 13:20

Привітання з Днем працівників архівних установ України

Шановні працівники архівних установ! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Вітаємо всіх, хто присвятив своє життя збереженню документальної пам'яті нашої країни. Вся історія розвитку людства нерозривно пов'язана з архівами. Їх називають документальною пам'яттю народу, скарбницею людських знань і досвіду.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 32 вівторок, 24.12.2019 06:31

Свято до Святого Миколая

Напередодні новорічних свят фахівцями Василівського «Інклюзивно-ресурсного центру» за сприяння народного депутата України Юлії Яцик, Василівської районної ради ти райдержадміністрації на базі Василівського ЦКД було проведено свято для дітей з особливими освітніми потребами, приурочене Дню Святого Миколая.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 61 понеділок, 23.12.2019 09:13

Напередодні новорічних свят

Напередодні новорічних свят, а саме 20 грудня 2019 року на базі Василівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді був проведений творчий майстер-клас для дітей із сімей учасників АТО, прийомних сімей «Новорічний подарунок». В ході проведення заходу діти з паперу виготовили символ 2020 року «Новорічну криску». Допомагала їм в цьому, за що дуже вдячні, спеціаліст художнього відділення Василівської дитячої музичної школи Починок Марина Олександрівна.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 26 понеділок, 23.12.2019 09:05

Ірина Дуднік: «Наша мета - надання послуг на високопрофесійному рівні з залученням сучасних засобів комунікації як безробітним, так і роботодавцям»

Наприкінці року прийнято підбивали підсумки, аналізувати роботу та планувати свої дії на наступний рік. Служба зайнятості модернізується та змінюється, стає більш сучасною, постійно вдосконалює якість послуг, впроваджує нові підходи та форми роботи. 19 грудня 2019 року відбулась нарада керівного складу у Запорізькому обласному центрі зайнятості «Підсумки роботи центрів зайнятості та філій Запорізької обласної служби зайнятості за 11 місяців поточного року та пріоритетні напрямки роботи у 2020 році».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 27 понеділок, 23.12.2019 08:53

Одноразова натуральна допомога «пакунок малюка»

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації продовжується робота з видачі одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Так 18.12.2019 року черговий «пакунок малюка» отримала родина з м.Василівки. Протягом 2019 року управлінням видано 57 «пакунків малюка» родинам Василівського району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 33 субота, 21.12.2019 11:08

НАЗК: відомості про банківський рахунок декларуються незалежно від наявності коштів або закінчення строку дії банківської карти

З 1 січня 2020 року суб’єкти декларування мають внести в декларацію відомості про всі банківські рахунки, відкриті на ім’я суб’єкта декларування або члена його сім’ї, незалежно від наявності залишку коштів на них станом на 31 грудня звітного періоду.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 63 субота, 21.12.2019 10:42

Висловлюємо глибокі співчуття з приводу передчасної смерті депутата районної ради Василя Запорожця

Голова Василівської районної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради з глибоким сумом сповіщають, що передчасно помер Запорожець Василь Григорович – депутат Василівської районної ради VII скликання, заступник голови постійної комісії з питань законності та боротьби із злочинністю. Перестало битися серце мудрої і досвідченої людини, надійного та доброзичливого товариша. Василь Григорович користувався заслуженим авторитетом серед земляків та щирою повагою в колі депутатів, колег по роботі та громадсько-політичній діяльності. У ці сповнені тугою і сумом скорботні дні поділяємо біль непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Василя Григоровича.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 94 субота, 21.12.2019 09:53

Субсидія без порушень

Житлова субсидія дає змогу найменш захищеним категоріям громадян користуватися житлово-комунальними послугами. Таку підтримку держава забезпечує коштами платників податків, тому отримувачам слід відповідально надавати відомості про себе. Щоб уникнути порушень, які можуть спричинити припинення субсидії та застосування санкцій, дотримуйтесь таких порад:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 21 субота, 21.12.2019 09:51

НАЗК: наявність доступу до банківського сейфу більше половини днів звітного періоду зобов’язує суб’єкта декларування надати відомості про фінансову установу

З 1 січня 2020 року суб’єктам декларування необхідно буде відображати у декларації відомості про банківську або фінансову установу, в якій у звітному періоді у суб’єкта декларування або члена його сім’ї був доступ до банківського сейфу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 61 п'ятниця, 20.12.2019 11:52