Головна / Новини


Привітання голови районної ради з Днем нотаріату!

Шановні нотаріуси! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають Вас із професійним святом - Днем нотаріату. Нотаріус - одна з найпрестижніших і відповідальних професій серед інших юридичних галузей. Ця відповідальність вимагає від Вас високої фахової підготовки і вірного служіння закону. Нехай і надалі Ваша відданість справі та професіоналізм будуть запорукою успішної роботи, гарантом здійснення громадянами конституційних прав. Бажаємо Вам невичерпної енергії, успіхів та натхнення у справі служіння його величності Закону!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 27 неділя, 02.09.2018 08:48

Розширена колегія освітян району

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін взяв участь у роботі розширеної колегії освітян району. Колегія відбулась на базі КЗ «Василівська гімназія «Сузір’я» - ЗОШ I-III ст.» Василівської районної ради Запорізької області.  Було підведено підсумки року минулого і окреслено перспективи, завдання на новий рік, узявши із нього найкращий досвід, найкращі досягнення та перемоги.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 265 п'ятниця, 31.08.2018 14:36

Привітання з Днем знань!

Дорогі школярі, студенти, вчителі! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас з Днем знань! Це свято змін, позитивного розвитку, пізнання нового та невідомого, а також грандіозних планів і сподівань. Бажаємо вам здоров’я, щастя, радості, невичерпної енергії. Зичємо успіхів і перемог у новому навчальному році.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 102 п'ятниця, 31.08.2018 07:05

Скільки потрібно часу, щоб знайти роботу?

За 7 місяців 2018 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 43,7 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості. Кількість працевлаштованих за сприяння державної служби зайнятості становила 28,1 тис. осіб. При цьому, 13,3 тис з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 45 четвер, 30.08.2018 10:35

Проект «Нова українська школа» - стартує у всіх закладах загальної середньої освіти Василівського району

У всіх двадцяти двох школах Василівського району 1 вересня цього року стартує реформа Нової української школи, що стосується перших класів. У Дніпрорудненській школі «Талант» проект розпочато ще у минулому році. Планується відкриття 35 перших класів до яких підуть 711 першочків з яких 494 в міських школах та 217 в сільських навчальних закладах.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 187 середа, 29.08.2018 16:32

Відзначили День Державного Прапора України та День незалежності України

Сьогодні, 23 серпня в Україні відзначають День Державного Прапора України. Зранку, на площі біля адмінбудинку Василівської міської ради зібрались жителі міста Василівка з нагоди свята. Розпочався святковий захід зі зворушливої церемонії виносу Державного Прапора України. «Протягом років наш стяг став не просто символом державності - він майорить під час найважливіших подій в історії країни. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 186 четвер, 23.08.2018 10:27

Привітання з Днем Незалежності України

Шановні жителі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради вітають Вас із національним святом нашої державності – Днем Незалежності України! Бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 84 четвер, 23.08.2018 07:05

Привітання з Днем Державного Прапора України

Шановні жителі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради вітають Вас з Днем Державного Прапора України! Бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успішного навчання, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 56 четвер, 23.08.2018 07:00

Анонс заходу!

Добре Відомий у нашому районі та за його межами професійний навчальний заклад ДНЗ «Василівський професійний ліцей» є багаторічним партнером служби зайнятості. Викладачі та майстри ліцею роблять таку необхідну сьогодні і роботодавцям, і молоді справу – готують затребуваних на ринку праці фахівців, навчають робітничим професіям.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 207 вівторок, 14.08.2018 10:53

Співчуття!

13 серпня 2018 року виповнюється чотири роки з дня гибелі нашого замляка Кушова Руслана. Він загинув в селі Хрящувате, Луганської області від важких поранень. Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та нагрудним знаком «за захист Луганського аеропорту» (посмертно).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 185 понеділок, 13.08.2018 13:52