Головна / Новини


Нарада при голові районної ради

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін разом з першим заступником голови райдержадміністрації Андрієм Холошею провели нараду з керівниками закладів охорони здоров'я району під час якої обговорили питання відпрацювання взаємодії між закладами щодо шляхів прискорення виявлення пацієнтів хворих на коронарвірусну інфекцію.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 199 вівторок, 29.09.2020 09:52

Нарада при голові районної ради

Сьогодні, голова районної ради Денис Калінін провів нараду під час якої було обговорено «Проект землеустрою меж населеного пункту міста Дніпрорудне Дніпрорудненської міської ради Василівського району».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 313 понеділок, 28.09.2020 16:47

Нарада з керівниками комунальних закладів та установ району

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін провів нараду з керівниками комунальних закладів та установ району, на якій було розглянуте питання про умови роботи їх в період процесу децентралізації Василівського району Запорізької області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 322 понеділок, 28.09.2020 16:37

У 2020 році Всеукраїнський день дошкілля припадає на 27 вересня

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін разом з депутатом районної ради Сергієм Каліманом привітали працівників дошкільної освіти району зі святом. Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 370 п'ятниця, 25.09.2020 14:08

Як коронокриза вплинула на регіональний ринок праці

24 вересня 2020 року відбулася пряма "гаряча” телефона лінія, під час якої на питання щодо зайнятості населення, підтримки роботодавців під час коронокризи та багато ін. відповіла директорка Запорізького обласного центру зайнятості Дуднік Ірина Олександрівна. "Гаряча” телефона лінія дійсно стала гарячою. Питання зайнятості цікавлять як домогосподарок, шукачів роботи, громадян, які мають робоче місце, так і успішних підприємців, роботодавців, голів громад, редакторів газет та директорів шкіл.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 296 п'ятниця, 25.09.2020 10:51

Фінансування витрат на охорону праці.

Планування організаційно-технічних заходів щодо охорони праці - одна з важливих функцій управління охороною праці, яке має вирішальне значення для підвищення ефективності роботи з охорони праці. Перед плануванням обов'язково визначається фактичний стан охорони праці і його прогнозування на майбутнє. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 275 п'ятниця, 25.09.2020 10:04

З Всеукраїнським днем дошкілля

Шановні вихователі і всі дошкільні працівники! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають вас з професійним святом! Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 244 п'ятниця, 25.09.2020 07:59

Привітання з Всесвітнім днем туризму

Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають всіх любителів подорожей, активного відпочинку, його організаторів з Всесвітнім днем туризму. Щиро бажаємо вам гарних емоцій, приємних вражень від всіх ваших подорожей та неймовірних пригод, а працівникам цієї галузі - успіхів та процвітання, вдячних туристів. Нехай у вашому житті завжди панує злагода.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 248 п'ятниця, 25.09.2020 07:24

Привітання з Днем машинобудівельника України

Шановні працівники машунобудівної галузі! Голова районної ради Денис Калінін, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради щиро вітають вас з професійним святом - Днем машинобудівельника. Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, успіхів та наполегливості у досягненні поставленої мети!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 267 п'ятниця, 25.09.2020 07:02

Привітали з Днем туризму!

Сьогодні, напередодні Дня туризму, голова районної ради Денис Калінін разом з депутатом районної ради Сергієм Каліманом зустрілись з колективом КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості і туризму» Василівської районної ради Запорізької області на базі станції юних туристів та привітали зі святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 103 четвер, 24.09.2020 14:36