Головна / Новини


Робоча зустріч з керівниками медичних закладів району

11 березня, голова районної ради Денис Калінін провів робочу зустріч з керівниками медичних закладів району, під час якої було обговорено питання утримання закладів охорони здоров’я району у 2020 році. У нараді взяли участь Андрій Холоша – перший заступник голови районної державної адміністрації, Людмила Величко - начальник відділу фінансів Василівської РДА, Валерій Сапа - директор КНП «Василівська БЛІЛ» ВРР ЗО,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 78 четвер, 12.03.2020 09:12

В Запоріжжі середня тривалість пошуку роботи значно нижче, ніж цей показник по Україні

Протягом січня-лютого 2020 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 45,8 тис. осіб, з них 26,0 тис. зареєстрованих безробітних. За сприяння служби зайнятості протягом січня-лютого 2020 року 6,3 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 3,6 тис. осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 33 середа, 11.03.2020 15:23

Компенсація єдиного внеску роботодавцям– один із реальних інструментів, які сприяють розвитку малого бізнесу і створенню нових робочих місць

«Серед форм активної фінансової підтримки роботодавців, які створюють нові робочі місця є компенсація єдиного внеску за кожного працевлаштованого безробітного. Механізм отримання даної компенсації є досить простим. Головною умовою отримання компенсації є відсутність заборгованості у роботодавця зі сплати єдиного внеску, - пояснює директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 36 вівторок, 10.03.2020 16:32

Грант на навчання 63 000 грн для студентів Запорізької області

В межах соціального проекту "Scholarship в Україні" діє V конкурс для студентів закладів вищої освіти України. У конкурсі буде 3 переможця, які отримають по 15 000 грн кожен. Студенти, які займуть 2гі та 3ті місце також отримають грошові заохочення.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 177 вівторок, 10.03.2020 16:03

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

23 лютого 2020 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Команду району складали учні семи шкіл – вихованці КПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Василівської районної ради Запорізької області. Вихованці успішно виступили на конкурсі, нам є ким пишатися:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 39 вівторок, 10.03.2020 15:59

Ремонтні роботи продовжуються

На шляху непростих реформувань в державі галузь культури не залишається поза увагою депутатів Василівської районної ради. За рахунок районного бюджету початок 2020 року ознаменувався продовженням ремонту для КЗ «Василівський ЦКД» ВРР ЗО. Логічним продовженням минулорічного капітального ремонту актової зали стало оновлення авансцени. В результаті використання сучасних 3D панелей, екологічно чистих матеріалів, основу яких складає натуральний гіпс, інтер’єр актової зали став більш стильним та оригінальним.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 140 вівторок, 10.03.2020 11:52

Привітання зі святом весни!

Дорогі жінки! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від усього серця вітають вас з прекрасним святом весни, ніжності та любові! Ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради вас, в ім'я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 57 четвер, 05.03.2020 20:02

З Міжнародним жіночим днем!

Сьогодні, у Василівському центрі культури і дозвілля, у оновленому великому залі,  відбувся святковий концерт до Міжнародного жіночого дня - 8 березня. Голова районної ради Денис Калінін від імені усіх чоловіків привітав присутніх із найжіночнішим святом весни і побажав любові у серці, добробуту у кожному домі, миру та злагоди.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 77 четвер, 05.03.2020 18:16

Зі святом Вас любі жінки!!!

Сьогодні, у Василівському відділенні денного перебування, відбувся святковий захід для ветеранів праці та дітей війни з нагоди Міжнародного жіночого дня. З найкращими побажаннями та вітанням з наступаючим святом до ветеранів звернувся Денис Калінін, голова районної ради подякував заслуженим людям району за їх невтомну, багаторічну працю, побажав усім міцного здоров’я,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 97 четвер, 05.03.2020 14:43

Медичні заклади області готують до другого етапу реформи

4 березня, голова районної ради Денис Калінін взяв участь у засіданні госпітальної ради округу Запорізької області. В ході засідання присутні розглянули питання визначення опорної лікарні БЛІЛ ІІ рівня надання медичної допомоги дитячому населенню Запорізької області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 203 четвер, 05.03.2020 14:27