Головна / Новини


У Запорізькій області почав працювати рибоохоронний патруль

У рамках реформування рибоохоронної системи в Запорізькій області створений і приступив до роботи рибоохоронний патруль. Загалом по Україні діють уже 17 таких патрулів. За повідомленням Управління державного агентства рибного господарства в Запорізькій області, «рибо копи» у своїй роботі патрулюють водойми та проводять рибоохоронні рейди, затримують порушників правил рибальства,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 83 п'ятниця, 02.06.2017 13:38

Сім’я та її основні функції

Життя сім'ї — це дуже складні і різноманітні процеси або сторони життя людини: біологічні, економічні, моральні, правові, психологічні, естетичні, релігійні тощо. Сім'я дає змогу створити найоптимальніші умови для відтворення людини: народження дитини, догляду за нею, виховання, навчання.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 43 п'ятниця, 02.06.2017 13:28

День захисту дітей в с. Приморське

1 червня на базі Приморської сільської ради фахівцем із соціальної роботи Литвин Аліною було проведено вуличне свято, присвячене Дню захисту дітей. На свято завітала велика кількість дітей різних категорій. На них чекали казкові персонажі, конкурси, танці, ігри, призи та солодощі.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 61 п'ятниця, 02.06.2017 13:23

Перемога

Шевченко Єлизавета, учениця 7-А класу КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» ВРР ЗО посіла І місце у Національному етапі Х Міжнародного екологічного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Вода – джерело життя» та нагороджена грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у номінації «Пейзаж з водою на тлі».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 75 п'ятниця, 02.06.2017 11:55

На ринку праці області попитом користуються робочі професії

Протягом січня-квітня 2017 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 38,6 тисячі безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості області, що на 14,7% менше минулорічного показника. За сприяння служби зайнятості протягом цього періоду 10,2 тис. безробітних знайшли роботу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 55 п'ятниця, 02.06.2017 10:09

На пленарному засіданні 12-ї сесії Запорізької облради розглядається 112 питань

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін взяв участь у пленарному засіданні дванадцятої сесії Запорізької обласної ради. Депутати, які зібрались для розгляду 112-ти питань порядку денного, розпочали роботу із вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули в зоні АТО з того моменту, як сесія збиралась в крайній раз.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 115 четвер, 01.06.2017 16:34

З Днем захисту дітей!

У перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Цей день у світі вперше почали відзначати у 1950 році. Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 20 четвер, 01.06.2017 16:02

Свято з нагоди Дня захисту дітей

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін прийняв участь у святковому заході з нагоди Дня захисту дітей. Стало доброю традицією у перший день літа збирати малечу, аби в атмосфері веселих забав та святкових емоцій привітати дітлахів з цим святом. У парковій зоні міста відбулося святкове дійство, яке зібрало в дружнє коло всіх бажаючих маленьких василівчан та дітей з літніх пришкільних таборів сел Широке, Червоноармійське, Верхня Криниця та Скельки.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 134 четвер, 01.06.2017 11:04

Вітання з Міжнародним днем захисту дітей!

Діти! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас зі світлим та прекрасним святом - Міжнародним днем захисту дітей! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 67 четвер, 01.06.2017 08:00

Реформа галузі охорони здоровʼя в дії

Сьогодні голова районної ради Денис Калінін разом з головою райдержадміністрації Валерієм Кошеленко, як члени госпітальної ради Василівського округу, взяли участь в установчих зборах Госпітальної ради, що відбулись у департаменті охорони здоров'я Запорізької обласної державної адміністрації. На засіданні Госпітальної ради також були присутні головний лікар Василівської ЦРЛ Валерій Сапа, головний лікар Дніпрорудненської міської лікарні Юрій Абросімов та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олег Ошурков.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 70 середа, 31.05.2017 15:37