Головна / Новини


Співчуття

Колектив Василівської районної ради висловлює глибоке співчуття головному спеціалісту відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату районної ради Тесленко Світлані Дмитрівні з приводу тяжкої втрати — смерті свекра Тесленко Івана Івановича.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 50 вівторок, 20.02.2018 09:37

Надання гуманітарної допомоги сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах

Сім’ї, які перебувають на обліку у Василівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здебільшого малозабезпечені (діти, як правило, не мають достатньо одягу, речей першої необхідності, канцелярського приладдя). Тому потребують, в першу чергу, матеріальної або гуманітарної допомоги. У разі виявлення таких сімей Центр звертається за підтримкою до небайдужих людей.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 163 п'ятниця, 16.02.2018 15:15

Шукаємо сім'ї патронатних вихователів

Спеціалістами Василівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ведеться активний пошук кандидатів в патронатні вихователі серед різних категорій населення, не байдужих до долі тих, хто поряд. Тому, - 11 лютого 2018 року для прихожан християнської церкви "Нове покоління" (м.Василівка) ; - 16 лютого 2018 року для колективу дитячого садочку "Оленка" (м.Дніпрорудне) проведено тематичну лекцію "Кожній дитині потрібна родина".

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 143 п'ятниця, 16.02.2018 14:21

В районі чествували воїнів-інтернаціоналістів

Сьогодні біля Стели загиблим воїнам – землякам, учасникам бойових дій на території Афганістану відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ій річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан. У заході взяли участь керівники району: заступник голови районної ради Андрій Дашковський, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, Василівський міський голова Людмила Цибульняк, військовий комісар Ігор Онищук, ветерани воїни-афганці, представники громадських організацій, трудових колективів, учнівська молодь. Андрій Миколайович висловив слова вдячності воїнам - афганцям за їх відданість військовій присязі, проявлені мужність і героїзм. 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 159 четвер, 15.02.2018 12:57

Привітання з Днем народження районної газети «Нова Таврія»

Шановні працівники районної газети «Нова Таврія»! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради щиро вітають вас з Днем народження газети. Зичимо Вам процвітання і творчих досягнень на благо рідного краю на благо суспільства.Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та успіхів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 110 понеділок, 12.02.2018 09:38

Куточок природи нашого краю

Сьогодні заступник голови районної ради Андрій Дашковський взяв участь у відкритті та презентації Куточку природи нашого краю. Захід відбувся на честь відзначення Міжнародного дня водно-болотних угідь та 12 річниці створення НПП «Великий Луг» на базі КЗ «Василівська загальноосвітня I-III ступенів школа №1» ВРР ЗО, за ініціативою НПП «Великий Луг».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 180 п'ятниця, 09.02.2018 12:33

Відкрито центр з надання адмінпослуг МВС України

Після закриття Василівського МРЕВ у 2015 році, мешканці району вимушені були обслуговуватись у м.Токмак, м.Енергодар, м.Запоріжжя, що викликало багато нарікань від населення. Районною радою неодноразово приймались відповідні звернення до керівних структур стосовно вирішення даного питання. В результаті спільної роботи Василівської районної ради, Василівської міської ради, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 347 п'ятниця, 09.02.2018 11:58

Профілювання безробітних, впровадження кейс-менеджменту, профорієнтаційна платформа – це все ми побачимо в роботі центрів зайнятості у 2018 році

07 лютого 2018 року в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбулась прес конференція директора Запорізького обласного центру зайнятості Ірини Дуднік за результатами діяльності Служби у 2017 році та визначення пріоритетних завдань на 2018 рік: «Діяльність. Новації. Пріоритети». Протягом січня-грудня 2017 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 64,8 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 13,1% менше минулорічного показника.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 94 середа, 07.02.2018 13:25

До відома населення району!

Адміністрація КЗ «Василівський Центр ПМСД» ВРР ЗО надає чергове роз’яснення, що в амбулаторіях ЗПСМ запроваджений попередній запис на прийом до лікарів загальної практики – сімейних лікарів з врахуванням навантаження на лікаря та з метою уникнення черг.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 809 вівторок, 06.02.2018 16:45

Засідання конкурсної комісії районної ради

Сьогодні відбулось засідання конкурсної комісії районної ради з проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Василівського району Запорізької області, а саме на посади директора комунальної установи «Сервісний центр закладів культури» Василівської районної ради Запорізької області та директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 155 вівторок, 06.02.2018 15:19