Головна / Новини


Відтепер отримати послуги з профорієнтації можливо дистанційно у он-лайн форматі. Служба зайнятості запустила Платформу «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері Вашого комп'ютера - веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 54 вівторок, 30.10.2018 16:08

Допоможемо разом!

До Василівської районної ради надійшло звернення Запорізької районної державної адміністрації та профспілкового комітету Запорізької районної державної адміністрації з проханням підтримати та допомогти Чудесновій Світлані Іванівні, першому заступнику голови райдержадміністрації, син якої, Чудеснов Михайло, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 50 вівторок, 30.10.2018 13:20

Співчуття

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради висловлюють щирі співчуття Кузнєцовій Любові Іванівні, директору комунальної установи «Сервісний центр закладів освіти» Василівської районної ради Запорізької області з приводу тяжкої втрати – смерті мами.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 36 вівторок, 30.10.2018 10:48

Місячник завершено, але профілактика продовжується

Торгівля людьми є одним із страшних злочинів проти людини, проявом сучасного рабства. Ця соціальна хвороба має як економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини. З метою інформування учнівської молоді, членів сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах щодо проблеми торгівлі людьми, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 36 понеділок, 29.10.2018 16:03

Василівщина відзначила ювілейні дати району

27 жовтня, Василівський район відзначив поважну 95 річницю утворення району та 75-ту річницю визволення території від нацистських окупантів. З кожним роком все далі й далі від нас залишається визвольна осінь 1943 року. Та скільки б не минуло часу, ми ніколи не забудемо, яку ціну заплатили наші земляки за перемогу у Другій світовій війні.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 229 понеділок, 29.10.2018 09:41

Привітання з нагоди Дня автомобіліста і дорожника

Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради сердечно вітають всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника. Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Щиро бажаємо вам щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 17 понеділок, 29.10.2018 07:24

Про внесення зміни до порядку надання населенню субсидій

За результатами першого етапу верифікації субсидіантів Уряд вдосконалив умови оформлення допомоги у сплаті житло-комунальних послуг. Кабінету Міністрів України рішенням від 17 жовтня 2018 року № 841 вніс зміни до Порядку призначення житлових субсидій населенню, які застосовуються з 1 жовтня 2018 року.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 83 п'ятниця, 26.10.2018 14:33

Кузница кадров горняков отметила 55-летие

25 октября Днепрорудненский индустриальный колледж в тёплом кругу многочисленных гостей отметил красивую дату – 55-летие со дня основания. За эти годы был пройден большой и сложный путь. Заведение было создано как Днепрорудненский вечерний горный техникум в соответствии с постановлением ЦК КПУ и Совета министров УССР от 25 июня 1963 года № 758 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 55 п'ятниця, 26.10.2018 13:59

Привітали ветеранів району

Вже традиційно наприкінці жовтня керівництво району відвідало ветеранів війни. У ці дні район відзначає 75-у річницю визволення від фашистських загарбників та 95 років з дня утворення району. Голова районної ради Денис Калінін разом зі своїм заступником Андрієм Дашковським, головою райдержадміністрації Валерієм Кошеленком та заступником голови райдержадміністрації Василем Зайцевим, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 90 п'ятниця, 26.10.2018 09:15

Привітання з 95-річчям утворення та 75-річчям визволення Василівського району

Шановні ветерани, василівці та громада району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас з 95-річчям утворення та 75-річчям визволення Василівського району. В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Ваша мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоровʼя, довгих років життя, любові та уваги рідних.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 53 п'ятниця, 26.10.2018 09:14