Головна / Новини


Кадрова автономія дошкільних закладів

Сьогодні заступник голови районної ради Андрій Дашковський провів нараду під час якої розглянуто питання кадрової автономії дошкільних закладів району – шляхи реалізації управлінських рішень. У нараді взяли участь Олег Ошурков - керуючий справами виконавчого апарату районної ради, Любов Кузнєцова - директор КУ «Василівський районний центр фінансового обліку та матеріально-технічного забезпечення закладів та установ освіти»,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 144 середа, 29.11.2017 11:21

Пам᾿ятаємо!

Шановні василівці! Щороку, в четверту суботу листопада, в День пам’яті жертв голодоморів в Україні, відбувається всеукраїнська акція «Запали свічку» в пам’ять про мільйони наших співвітчизників, які загинули від штучного голоду 1921-22 рр., 1946-47 рр., Голодомору 1932-33 років.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 94 п'ятниця, 24.11.2017 13:25

Шановні ювіляри Малої академії наук учнівської молоді!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради дозвольте привітати Вас із 15 річчям заснування навчального закладу. Тут завжди трудилися добрі й милосердні душею педагоги, які вміли любити дітей, вміли пробачати, терпляче чекати. Колективу закладу  притаманні висока професійна майстерність, відповідальність та поважне ставлення до учнів. Багато ваших вихованців стали талановитими фахівцями, керівниками, прекрасними людьми. Впродовж цих років зусиллями колективу комунальний заклад постійно розвивався, формувались його славні традиції, головна з яких – належна підготовка слухачів, виховання справжніх патріотів своєї країни.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 84 п'ятниця, 24.11.2017 10:22

Обласний благодійний марафон до Дня Збройних Сил України

У Запорізькому регіоні за ініціативи обласної координаційної ради учасників АТО та за підтримки голови облдержадміністрації стартує третій обласний благодійний марафон до Дня Збройних Сил України (6 грудня). Кошти марафону спрямовуються на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 45 середа, 22.11.2017 09:49

День Гідності та Свободи!

День Гідності та Свободи – свято, встановлене Указом Президента України Петра Порошенка 2014 року «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 193 вівторок, 21.11.2017 10:48

Привітання з нагоди Дня гідності і свободи

Шановні жителі району! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради  вітають Вас з Днем Гідності і Свободи! Бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку. Миру та процвітання нашій Державі.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 59 вівторок, 21.11.2017 07:37

відбувся Міжнародний багатожанровий фестиваль – конкурс «ZIRKA» «Всі зірки Галактики»

З 13 по 19 листопада 2017 року у м.Дніпро відбувся Міжнародний багатожанровий фестиваль – конкурс «ZIRKA» «Всі зірки Галактики». У конкурсі взяли участь більше 900 колективів з різних країн, а саме Білорусії, Болгарії, Індії, Молдавії, Перу та інші. Журі у номінації «вокал» представляв композитор з Італії. Василівський район гідно представили учні КСМНЗ «Василівська дитяча музична школа».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 93 понеділок, 20.11.2017 14:33

В РАЙОНІ РОЗПОЧАТО ВИПЛАТУ ГОТІВКОВИХ КОШТІВ ПО МОНЕТИЗАЦІЇ СУБСИДІЙ

26 квітня цього року Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо початку процесу монетизації субсидій. Це рішення передбачає грошову виплату, яка дорівнює вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу. За період з 1 червня 2017 року до 1 листопада 2017 року спеціалістами управління соціального захисту населення прийнято від мешканців району,

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 115 понеділок, 20.11.2017 10:44

Сьогодні вітали працівників сільського господарства з професійним святом!

Заступник голови районної ради Андрій Дашковський взяв участь у святкових заходах з нагоди Дня працівників сільського господарства. Андрій Миколайович привітав присутніх на святковому заході працівників сільського господарства з їх професійним святом, побажав міцного здоров’я, достатку в домі, миру, добра і щастя!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 138 п'ятниця, 17.11.2017 15:25

Привітання з нагоди Дня працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України. Висловлюємо глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 170 п'ятниця, 17.11.2017 12:26