Нд 5 12 19 26

Електронні сервіси

Новини

Фестиваль з міні – футболу серед юнаків 2000-2001 рр.народження

Напередодні всесвітнього дня здоров’я Запорізький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» завершив проведення обласного фестивалю з міні – футболу серед юнаків 2000-2001 рр.народження. З 04 січня 26 команд області виборювали право змагатися у фіналі. Підсумковий тур проходив у спорткомплексі ЗАЕС м. Енергодар. Шістка кращих клубів розігрували нагороди турніру.

Одержав перемоги в усіх поєдинках перше місце виборола команда «Темп» м. Енергодар (тренер Ігор Черненко). На другому місці «Таврія» м. Василівка (тренер Андрій Мицик). Вперта боротьба була за третю сходинку п’єдисталу, яку посіли гравці ФК «Мелітополь» ( тренер Андрій Проценко). З 4 по 6 місце розташувалися відповідно вихованці Пологівського, Приазовського та Чернігівського районів.

Оргкомітет відзначив кращих гравців фінального турніру: Літвін Олександр Приазовський район, Шаповал Олександр Чернігівський район, Верещак Олег Пологівський район, Панченко Анатолій ФК «Мелітополь», Кирюта Сергій ФК «Таврія», Бєлан Данило «Темп».

Кращі гравці та тренери команд-призерів були нагороджені цінними подарунками обласного центру ФЗН «Спорт для всіх». Команди та гравці отримали кубки, медалі та грамоти.

Висловлюємо велику подяку керівництву спортивного комплексу м. Енергодар за проведення спортивного заходу на високому організаційному рівні.