Нд 5 12 19 26

Електронні сервіси

Новини

Запоріжці вшанували пам’ять легендарного футбольного тренера Валерія Лобановського

Учора, 13 травня, на стадіоні «АвтоЗАЗ» відбувся матч пам’яті легендарного українського тренера з футболу Валерія Лобановського між збірною командою Запорізької області, яку очолив заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук, та ветеранами футбольного клубу «Металург» Запоріжжя.

- 11 років тому, 7 травня 2002 року, під час футбольного матчу в Запоріжжі у Валерія Лобановського стався інсульт. 13 травня легендарний тренер покинув цей світ. Смерть Валерія Лобановського стала величезною трагедією для всієї України. Пам’ять про цю людину назавжди залишиться в наших серцях, - зазначив голова обласної федерації футболу Віктор Межейко.

Перед початком матчу футболісти вшанували пам’ять Валерія Лобановського хвилиною мовчання.

Запекла боротьба між командами тривала протягом всього матчу: першим відкрив рахунок гравець ветеранської команди ФК «Металург» Ігор Гимро, за 18 хвилин ще один гол у ворота збірної Запорізької області забив «металургівець» Роман Бондаренко. Лише за кілька хвилин заступник голови ОДА Петро Гончарук частково виправив ситуацію, влучивши у ворота супротивників, чим подарував своїй команді шанс. Але вже за три хвилини після цього у ворота збірної третій гол забив знову ж таки Роман Бондаренко. Другий гол у ворота професіональних футболістів-ветеранів забив Сергій Джуган, але це не врятувало збірну Запорізької області від поразки, і перемогу здобула команда ветеранів ФК «Металург» з рахунком 3:2.