Нд 5 12 19 26

Електронні сервіси

Новини

ПЕРШІ ПЕРЕМОЖЦІ

У спортивному комплексі Василівського ФОКа «Таврія» завершився перший фінал обласного турніру з футзалу серед юнаків 2003-2004 років народження під гаслом «Граємо за Україну разом!», який традиційно проводить комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради за підтримкою управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

На попередніх змаганнях прийняло участь 24 команди з 15 міст та районів нашої області. Вісім кращих клубів: «Спартак» та «Аріс» м. Мелітополь, «Голкіпер» та СДЮШОР «Космос» м.Запоріжжя, «Таврія» м. Василівка, ДЮСШ Оріхівський район, «Темп» м.Енергодар, ДЮСШ К-Дніпровський район здобули право у фінальних змаганнях розіграти нагороди турніру.

За підсумками змагань третє місце посіла команда «Спартак» тренер Сергій Кіріченко. Срібні нагороди вибороли місцеві вихованці тренера Андрія Мицика. Переможцями турніру стали юнаки СДЮШОР «Космос» тренер Вадим Міщук. Команди отримали від обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» кубки, медалі та грамоти.

Кращими гравцями змагань визнали: Сільвеструк Данило та Кензін Данило – «Таврія»; Костік Богдан та Сула Денис - «Спартак»; Корольов Олексій та Морозов Леонід - СДЮШОР«Космос»; Русланов Дмитро - ДЮСШ К-Дніпровський район; Гнусін Владислав - ДЮСШ Оріхівський район; Віхляєв Артем - «Аріс»; Камишев Вадим - «Голкіпер»; Носіков Олег - «Темп».

вівторок, 18 Березня 2014 08:25 | Переглядів: 524