Нд 7 14 21 28

Електронні сервіси

Новини

«Таврія» володар «Кубку Василівського району»

23 березня на базі КЗ «ФОК «Таврія» відбулися фінальні змагання на «Кубок Василівського району» з футзалу 2014 року. Нагадаємо, що до фіналу вийшли команди «Славутич», «Таврія», «Гірник» та «Фаворит». Згідно регламенту фінальна частина відбувалася за коловою системою. В першій грі «Таврія» переграла «Гірник» з рахунком 3-1. Далі «Славутич» поступився «Фавориту» з рахунком 1-2 та «Таврії» 2-11.

«Фаворит» перестріляв «Гірник» та переміг 4-3. Тож за третє місце зійшлися «Славутич» та «Гірник». Матч завершився внічию 7-7, але за різницею забитих та пропущених третє місце посіла команда «Гірник» м. Дніпрорудне. Набравши по 6 очок, в очному протистоянні «Таврія» та «Фаворит» вирішували хто ж стане володарем кубку. Перший тайм пройшов в напруженій боротьбі, першими відзначилися гравці «Фавориту». «Таврія» постійно контролювала м’яч, тому гравці «Фавориту» вимушені були фолити. За дві хвилини до закінчення першого тайму у ворота «Фавориту» за 5 фол було призначено 10 метровий штрафний удар. Воротар «Фавориту» відбив цей удар, але його непристойна поведінка привела до вилучення. «Таврія» граючи в більшості до кінця першого тайму зрівняла рахунок, а в другому таймі не залишивши жодного шансу «Фавориту» на успіх перемогла з остаточним рахунком 7-1 та стала володарем «Кубку Василівського району» з футзалу 2014 року.

понеділок, 24 Березня 2014 10:54 | Переглядів: 563