Нд 5 12 19 26

Електронні сервіси

Новини

Олег Харченко — другий в Україні!

Ось з таким результатом повернувся у рідну Василівку зі столиці наш юний спортсмен, який брав участь у чемпіонаті України з легкої атлетики серед хлопців та дівчат 1999-2000 років народження. Незважаючи на юний вік, у змаганнях Олег гідно проявив свої здібності та показав, що має значний спортивний потенціал. Так, у двоєборстві: біг на дистанції 60 м та потрійний стрибок, Олег з легкістю обійшов суперників та зайняв друге місце. За свої спортивні досягнення нагороджений дипломом та медаллю.

Олег Харченко навчається у Василівській ЗОШ № 1 і вже три роки займається легкою атлетикою. Тренує юного спортсмена Сергій Алхутов. Олег вже неодноразово виборював призові місця у різноманітних чемпіонатах та турнірах районного, обласного та всеукраїнського рівнів.

Вітаємо Олега та його тренера із срібною медаллю. Бажаємо нових спортивних досягнень і перемог!

п'ятниця, 28 Березня 2014 14:54 | Переглядів: 445