Нд 5 12 19 26

Електронні сервіси

Новини

Перемога у нашої збірної!

Днями у спортивному комплексі м. Мелітополя завершився фінал обласного турніру з футзалу серед юнаків 2001-2002 років народження під гаслом «Граємо за Україну разом!», який традиційно проводить обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

В попередніх змаганнях взяли участь 25 команд з 15 міст області. Кращі клуби: «Темп» (м. Енергодар), «Мегаполіс» (м. Запоріжжя), «Спартак» (м. Мелітополь), Пологівської, Мелітопольської, Чернігівської та Василівської («Гірник-Таврія») дитячо-юнацьких спортивних шкіл здобули право у фінальних змаганнях розіграти нагороди турніру. Гравці нашої команди продемонстрували злагодженість, відмінну фізичну підготовку і непорушне прагнення до перемоги, що увінчалося заслуженим успіхом: провели серію безпрограшних матчів не поступившись жодною грою. Ніхто не сумнівався, що наша збірна команда (тренери В’ячеслав Денисов, м. Дніпрорудне, та Віктор Зелінський, с. Мала Білозерка) здобуде перемогу і таки здобула! Від обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» наші юні гравці отримали кубок, медалі та грамоти.

Від щирого серця вітаємо наших чемпіонів та їхніх тренерів. Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, наснаги, подальших успіхів та нових перемог.