Нд 5 12 19 26

Електронні сервіси

Новини

Посадовці та депутати помірялися силами

У ці віхідні в Бердянську відбулися змагання IV обласної спартакіади серед збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Запорізької області. У змаганнях взяли участь 12 збірних команд районів та міст обласного значення, а загальна кількість учасників склала понад 170 спортсменів.

Учасників спартакіади привітали заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук та Бердянський міський голова Олексій Бакай.

За перемогу представники органів місцевого самоврядування боролися у шести видах спорту: міні-футбол, пляжний волейбол, шахи, шашки, настільний теніс, більярд.

Збірну Василівського району очолив голова районної ради Калінін Д.С. Команда Василівського району посіла 7 загальнокомандне місце, з видів спорту:

- теніс настільний – 11 місце (Жаховська Т.Н., Білка Р.О.);

- шахи – 7 місце (Назаренко В.А., Телюпа І.А.);

- шашки – 2 місце (Телюпа І.М., Чупета О.П.);

- більярд – 3 місце (Живиця Ю.В., Костенко М.О.);

- волейбол – 6 місце (Матюх А.Б., Власенко Є.А., Мащенко Я.І., Циба С.В.);

- міні-футбол – 6 місце (Джуган С.В., Ошурков О.В., Циба С.В., Чабан В.І., Дашковський С.М., Чупета О.П., Сапа В.М., Білка Р.О.).

Депутат Дніпрорудненської міської ради Чупета О.П. в особистому заліку в змаганнях з шашок посів 3 місце.

Депутат Малобілозерської сільської ради Телюпа І.А. в особистому заліку в змаганнях з шашок посіла 3 місце.

Найбільш запеклою точилася боротьба на змаганнях з міні-футболу. У напруженому фіналі - з рахунком 2:1 - команда обласної ради на чолі із заступником голови облдержадміністрації Петром Гончаруком перемогла господарів змагань – посадовців Бердянської міської ради.

У загальному заліку перше місце посіла збірна команда Мелітопольської міськради. Друге місце виборола збірна Якимівської районної ради, третє та четверте місця розділили між собою спортсмени Бердянської міської ради та Запорізької обласної ради відповідно.

Команди-призери отримали кубки та почесні грамоти, які вручили заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук та Бердянський міський голова Олексій Бакай.