Нд 7 14 21 28

Електронні сервіси

Новини

Другий тур Кубку «Перемоги»

В суботу відбулися матчі другого туру розіграшу Кубку «Перемоги» Василівського району з футболу 2012 року. В групі А тополинці вдома приймали «Славутич». Ніхто не хотів поступатися. Перша половина матчу закінчилася з рахунком 3-3. Другий тайм розпочався з атак «Славутича», одна з яких завершилася взяттям воріт. За сім хвилин до кінця зустрічі тополинці зуміли зрівняти рахунок.

І лише на 93 хвилині матчу «Славутич» вирвав перемогу з рахунком 5-4 і путівку до півфіналу.

В групі В «Таврія» вдома не відчула опору з боку «Авангарда» с.Балки та перемогла з рахунком 5-1. В групі Г «Влада» здобула переконливу перемогу, обігравши на виїзді Скельківську «Зорю» з рахунком 8-0. Більш переконливу перемогу в групі Б одержав «Гірник» м.Дніпрорудне обігравши на своєму полі «Сокіл» с.Орлянське з рахунком 10-1. Тож ще три путівки до півфіналу будуть розіграні в третьому турі який відбудеться 29-30 квітня.

понеділок, 23 Квітня 2012 08:21 | Переглядів: 879