Нд 5 12 19 26

Електронні сервіси

Новини

Кубок України (U-17)

У Житомирі завершився розіграш Кубку України серед юнаків 2000-2001 р. н. В останній ігровий день були визначені володарі підсумкових місць, а також команда, яка стала переможцем змагань. У фіналі зустрілись місцеве «Полісся-2000» та хмельницький «Спортлідер+». На жаль, боротьби у фіналі не вийшло. Далося взнаки те, що житомиряни на рік-два старші за своїх опонентів по фіналу. Окрім того, фактичну половину м’ячів «лідери» пропустили після гри вп’ятьох.

Таким чином, «Полісся-2000» перемогло з рахунком 7:2 і стало володарем Кубку України серед 17-річних. А от поєдинок за третє місце дійсно був вартий фіналу. Після першого тайму «Таврія» з Василівки вела в рахунку 4:3. Однак, вихованці ДЮСШ з Овруча не здались, і в результаті протягом другого тайму на табло житомирського ФОКу горіли цифри 5:5. Але гол Сергія Кирюти схилив шальки терезів на користь «таврійців».

Щодо інших двох поєдинків, то там інтриги не було. Чорноморський «Іллічівець» розгромно програв ДЮСШ з Васильківки, а житомирське «Полісся-2001» автоматично зайняло сьоме місце, оскільки команда з Бердичева знову не з’явилася на гру.

Пропонуємо Вашій увазі результати останнього ігрового дня.

Матч за 7-8 місця

ДЮСШ (Бердичів) – «Полісся-2001» (Житомир) -:+

Матч за 5-6 місця

«Іллічівець» (Чорноморськ) – ДЮСШ (Васильківка) – 1:18

Голи: Афанасьєв (6) – Галич (3, 4, 12, 19, 20, 21, 30, 31), Завгородній (4, 21), Шевченко (10, 15, 24), Ляшко (12), Шевцов (10), Трішин (33, 35, 37)

Матч за 3-4 місця

ДЮСШ (Овруч) – «Таврія» (Василівка) – 5:6

Голи: Гриб (2), Федоренко (3, 19), Домославський (14, 28) – Падун (1), Козловський (11), Кирюта (16, 17, 36), Башинський (23)

Попередження: Домославський (28) – Ткаченко (31)

Фінал

«Полісся-2000» (Житомир) – «Спортлідер+» (Хмельницький) – 7:2

Голи: Медведчук (7, 31), Бланк (8, 21, 22), Чорновіл (22), Розпотнюк (27) – Омарі (6), Мельник (26)

Попередження: Медведчук (31) – Цилепа (25)

Після закінчення турніру були визначені його найкращі гравці у різних номінаціях.

Найкращий воротар: Артур Гринь («Спортлідер+»).

Найкращий захисник: Сергій Кирюта («Таврія»).

Найкращий нападник: Денис Бланк («Полісся-2000»).

Найкращий бомбардир: Максим Галич (ДЮСШ В) – 30 м’ячів.

Найкорисніший гравець: Давид Медведчук («Полісся-2000»).

Підсумкові коментарі та відео звіт будуть пізніше на офіційному сайті АФУ.