Головна / Новини / Обласна спартакіада з футзалу


З 28 травня по 01 червня в селищі Кирилівка Запорізької області проходили чергові змагання XXVІ обласної спартакіади серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народження. На змагання прибули команди з десяти районів області. Матчі в трьох групах проходили за коловою системою. Переможці своїх груп далі визначали найсильнішого в матчах між собою.

Цікаві та видовищні поєдинки мали змогу спостерігати вболівальники на чудовому майданчику зі штучним покриттям місцевої ДЮСШ «Азовець».

В результаті запеклих поєдинків переможцями свої груп стали команди з Василівського, Михайлівського та Вільнянського районів. В іграх між ними сильнішими стали юні футзалісти з Василівського району (тренер Андрій Мицик), які в підсумку і стали переможцями обласної спартакіади з футзалу.

Друге місце, продемонструвавши чудову та якісну гру, стала команда Вільнянського району під керівництвом Андрія Крошена. Бронзові нагороди дістались спортсменам Михайлівського району (тренер Сергій Хорошун).

Місця з четвертого по десяте розподілились наступним чином: 4 - Пологіський р-н; 5 - Чернігівський р-н; 6 - Приморський р-н; 7 - Якимівський р-н; 8 - Розівський р-н; 9 - Мелітопольський р-н; 10 - Приазовський р-н. Переможця та призерів голова Запорізької обласної організації «Колос» Анатолій Земляков нагородив медалями та грамотами обласного товариства.

 

розділ: Новини Переглядів: 169 Дата: вівторок, 06.06.2017 16:15